S 2letým prckem do Chorvatska, co vzít s sebou?

ladaa20
27. kvě 2013

Ahojky holky, prosim o užitečne rady a typy co vzit 2letemu prckovi do chorvatska kromě golfek , zakladnich lečiv a opalovacich kremu ?co se vam osvědčilo a co naopak bylo zbytečne nebo co jste zjistili,že vam chybi? Taky se chci zeptat jak zvladnout cestu je lepši jet přes den či na noc,dat něco na žaludek ?Diky moc za rady

......

sisix
27. kvě 2013

My jeli na noc. Maly spal a cesta byla ok. Zpet jsme jeli pres den a ke konci cesty uz nechtel sedet. Na cestu jsme nedavali zadne leky.

imzadi
27. kvě 2013

Taky nas to ceka za 3 tydny...urcite boty do vody...a jedeme na noc. A bereme odrazedlo a tablet s pohadkama😀

aneriska
27. kvě 2013

Chystáme se na tour de Balkan (příbuzný a i k moři) s 5 letou a 10 měsíců. Nechcem je trápit dlouhou cestou a tak budeme mít dvě noci po cestě. Jsem zvědavá, s první jsme jeli poprvé v půl roce a byla zlatíčko. Ta druhá se určitě velmi silně ozve, jakmile se jí cesta nebude líbit 🙂. Co vzít s sebou? my berem malinký nafukovací bazének, skládací postýlku a golfky a máme auto zasekaný 🙂. Odrážedlo je super nápad, my ho pro starší bohužel už kvůli místu nepoberem. A pohádky do auta samozřejmě. Držím palce. A mě už chytá cestovní horečka - jedem už tento pátek ...

evcounek
28. kvě 2013

no a brali ještě bagr, náklaďák a traktor. Luky nabíral kamínky na pláži a užíval si. Plavky jsme nepoužívali max. slipy a i ty jen sporadicky radši běhal nahatý. kruh a rukávky jsem měli sebou, ale Luky je moc nechtěl. boty dovody doporučuju na 100%.
Jeli jsme na noc a kdyby náhodu trpěl jako maminka na nevolnost tak nějaké homeopatika a pro sebe kynedril. bez něj ani náhodou.
taky jsme brali nočník a na cestu dostal plenku kdyby náhodou. Sice se asi skoro půl roku nepočůral ani v noci ale náhoda je blbec. náhodou se mu bude chtít na nebude kde zastavit.
záleží kam jedete ale já vezla ještě jídlo měli jsem to bez stravi. vařila jsem pro 5 strávníků (já, manža, Luky, a sestra s manželem)

ia.
28. kvě 2013

my jezdíme každý rok s dětma, pro většího nesmíme zapomenout síťku a kyblík na kraby, sluneční brýle, klobouky, různé nafukovací čluny do vody, lehátka, koloběžku...pro mladšího nafukovací bazének, slunečník, různé kyblíčky a další plastové "nezbytnosti", oběma beru župánky. Pro malého cestovní postýlku, odrážedlo. Oba mají crocsy. Jezdíme taky na noc. Bereme přenosné DVD na pohádky. Golfky.

lv
28. kvě 2013

My byli na Hvaru, když malé bylo 19měs..naprosto zbytečně jsem táhla spoustu triček, šatiček, děcka byli 10dní nahý 😀 (abych nikoho nepohoršila, jezdíme na robinsonády, zátoka a barák jen pro nás, 4 páry s dětma)..Kynedril jsem musela dát, nevím už kolik, dle krabičky. Cesta v noci, v pohodě. I když to ještě nejedla, pochytla od větších snídňové cereálie, takže čoko kuličky byly nutné..

ladaa20
autor
30. kvě 2013

ahojky diky za rady snad to zvladnem už si pomalu pišu seznam a delame nakupy jen nevim jak to tam vše narvem už je koupena i rakev na auto aby jsme to pobrali přece jen pojedem i s rodiči a brachou tak nas bude i s prckem 6

lucidela
31. kvě 2013

My jsme jeli,když bylo malému 18 měsíců. Vyjížděli jsme ráno a přespali ve Slovinsku v hotelu, aby toho na malého nebylo moc. A moc se nám to osvědčilo, proto jsme to udělali stejně i cestou zpátky. Syn to zvládal dobře, žádné léky proti nevolnosti neměl, hrál si a prohlíželi jsme knížky. Rozhodně doporučuji slunečník, boty do vody a co mi chybělo, byl župánek. Když malý vylezl z vody, byla mu zima a já nic neměla, tak jsme mu vyčlenili jedno tričko. Na 10 dní jsem měla asi 12 triček a vyšlo to tak akorát 🙂 A pokud nemáte all inclusive, tak by se vám mohla hodit např. i škrabka na ovoce, nějaký nůž, houbička a prostředek na nádobí.

karla951
27. čer 2013

Po loňské zkušenosti jedeme přes noc, bereme sebou zásoby kynedrilu, hraček na písek. Cestou posloucháme pohádky přes rádio 🙂 A protože Honzík není moc kamarád s mořem a vodou obecně, tak zkusíme místo lodičky tady tu parádu: http://postovnezdarma.cz/nafukovaci-kruh-s-vola...