S jakým slevovým serverem na dovolenou?

klaja
7. lis 2012

Ahoj, chceme si poprvé koupit dovolenou přes nějaký slevový obchod, plánujeme jet kolem Vánoc, ideálně jen někam v ČR/SR. Jaký server je podle vašich zkušeností důvěryhodný, příp. máte nějaký konkrétní tip na dobrý výlet s předškolními dětmi?

rula11
7. lis 2012

Ahoj, my jedeme s dětmi také letos poprvé přes internetový obchod, na doporučení švagrové jedeme přes Pepa.cz, tak uvidíme. Vybrali jsme wellness/lyžování na Slovensku, tak snad to bude dobrý. Švagrová si právě u nich vloni vybrala snad dva zájezdy, mají 3 děti, a byli nadšení. Tak mi napiš, co jsi vybrala, třeba se nechám inspirovat🙂

klaja
autor
7. lis 2012

@rula11 máme na lyžování ještě moc malé děti, ale určitě tam bude víc nabídek. A byla švagrová někde v ČR, nevíš? Jinak se určitě ozvu, pokud něco vyberu 🙂

rula11
7. lis 2012

Švagryně byla někde v ČR, někde na Jižní Moravě, a teď chtějí jet někam lyžovat. Zkus toho pepu.cz, je tam spousta nabídek, určitě si vybereš!

jarkalada
7. lis 2012

@klaja my máme dobrou zkušenost se Slevomatem - je fakt, že ostatní jsme nezkoušeli. Složili jsme se s kolegama a vybrali wellness víkend pro jednoho, co se ženil. Byli moc spokojený. Občas tam pořídíme i jiné věci a zatím vše proběhlo v pořádku.

maruberu
7. lis 2012

Já taky preferuju slevomat 🙂 Cokoli z něho, bylo zatím bez problémů.

klaja
autor
7. lis 2012

Díky všem, koukala jsem na pepa.cz i slevomat a rozhoduju se mezi dvěma nabídkami. Liptov, kde je zdarma vstup i do termálních lázní a dítě do 3 let zdarma (to má pepa) a Lipno s neomezeným vstupem do aquaparku a solné jeskyně (slevomat). Obojí se mi líbí, tak to doma probereme 🙂

snehulik
7. lis 2012

Já slevy na pobyty vybírám na www.skrz.cz je to slevový server kde jsou sdruženy všechny pobyty z různých slevových portálů. Jinak podle mě je nejlepší Vykupto 🙂

margeta
7. lis 2012

@klaja My byli na pobytu od Slevomatu, ale věřila bych i portálu Zapakatel.

mamkamarketa
7. lis 2012

My sme byli pres slevomat v rakousku a super

rula11
8. lis 2012

Ahoj Klajo, tak co jste nakonec vybrali? ;)

klaja
autor
8. lis 2012

Ahoj holky, díky všem za rady a tipy! Včera jsme to večer probírali a 100% rozhodnutí ještě nejsme, i když určitě si vybereme 🙂
@rula11 můj favorit je zatím Liptov http://www.pepa.cz/cs/pobyt-pro-2-osoby-na-3-dn... Píšou, že navíc dostaneme 25% slevu na další pobyt, což už bysme si užili sami jako dárek k výročí svatby 🙂 Manžel dneska zjišťuje podrobnosti kolem a možná to pak objednáme 🙂

slevoslav
9. led 2019

Pokud je to ještě pro někoho aktuální tak zde www.neptunos.cz nabízí přes 19 000 zájezdů.