S ročním dítětem do Bulharska. Co nás čeká?

lenalena
3. srp 2010

Ahoj holky, přemýšlíme o dovolené v Bulharsku, dcerce v té době bude 1 rok, zajímá mě, na co si dát pozor, co vzít s sebou, co kupovat tam a na co náročného se připravit - bojím se té cesty, dcerka ráda leze, což bude na letišti a v letadle asi náročné... No prostě všechny vaše zkušenosti uvítám... Díky!

lenule11
3. srp 2010

@lenalena Ahoj, my byli v Bulharsku, když bylo malé 13 měsíců. Byla to ta nejlepší dovolená 🙂 Letadla a čekání na letišti jsem se taky bála, ale malá to zvládla mnohem líp než já. Důležité je vzít do letadla novou hračku(do kufru zabalit druhou na cestu zpět), stačí opravdu maličkost. My koupili malé autíčko a letadlo za 40 Kč. Víc jak polovinu letu prospala, druhou půlku baštila jídlo co v letadle dostala.
Co vzít sebou nebo kupovat tam, to asi moc neporadím, měli jsme all inclusive. Brala jsem jen oblečení, pleny a hračky.
Měla jsem taky strach, ale tím že měla k dispozici oba rodiče 24h denně, byla zlatá.

consti
6. srp 2010

Ahoj, zatím nejsem těhulka, ale zajímá mě, co vás vede k cestování s tak malými dětmi? 😉 Jen chci vědět váše důvody, nic neodsuzuji. 🙂 Pro mě je to třeba zatím nepochopitelné. Mimčo si moc přeji a dokážu si představit to, že prostě moře pak 3- 4 roky neuvidím a budeme jezdit na dovču jen po ČR 😉. Je to třeba tím, že jste zvyklé jezdit k moři každý rok? My jezdíme tak jednou za dva roky, tak možná proto nechápu, proč k moři s tak malým dítětem, které si z toho nic nepamatuje 😉.

muminek
6. srp 2010

My teda byli loni na dovolevé v ČR. Ale letos jedem do chorvatska tak jsem na to zvědavá. Jak to zvládnem ta cesta letadlem je podle mě lepší než jízda autem. Spousta kamarádek takhle lítá i s menšími dětmi.
lenalena já bych si taky vzala jen to co píše lenule jen bych přibalila léky. A jinak jak říká moje mamka všede žijí lidé a všude se dá koupit co chybí.