Senec, máte zkušenost? Kde se ubytovat a za kolik?

sarkad2856
24. črc 2014

Byly jsme tam asi 3 roky, chystáme se tam s kamarádkou a tak chci vědět zkušenosti případně co mě zajímá ubytování kde a za kolik .... Je tam hezky 🙂

sarkad2856
autor
3. srp 2014

Tak máme vybrané hotely a to tam opravdu nikdo nebyl??A co počasí?

duck09
3. srp 2014

@sarkad2856 Pokud myslíš Senec na Slovensku, tak tam teď nedávno byla s rodinou maminka saigha, tak jí můžeš zkusit napsat.

marinka
3. srp 2014

My jsme byli letos i minulý rok,byli jsme ubytovaní v hotelu Sun a velká spokojenost 🙂 Hotýlek je to dražší, ale má bazén a hřiště pro děti, taky se tam výýýborně vaří 🙂 Pobyt jsme koupili přes slevový portál. Počasí vyšlo dobré, i když bylo pod mráčkem, tak stále velké teplo 🙂 Tady můžeš mrknout na fotky: https://www.modrykonik.cz/blog/marinka/album/ja...

p3tulkaa
3. srp 2014

my tam byli v penzionu Lobster 🙂 www.lobster.sk

sarkad2856
autor
3. srp 2014

http://www.slevadne.cz/sleva_38021_slunecna-jez... byl někdo v tomhle hotelu?zajímá mě ten aqupqrk jak je řešený pro případ deště

kacikaci
3. srp 2014

Lobster jednoznačně, byli jsme tam letos v červnu a super!

gabbika
4. srp 2014

@p3tulkaa
@kacikaci Ženy...pochopila jsem správně, že v Lobsteru je to bez snídaní? Nebo lze si snídani dokoupit v restauraci?

kacikaci
4. srp 2014

@gabbika mi to měli přes slevový portál a měli to se s snídaní, jdou přikoupit podle mě i obědy i večeře..ale byli jsme pořád pryč, a vraceli se až večer, tak nám to tak vyhovovalo líp
jediný, co bych jim vytkla bylo to, že snídaně byly až od 9. hod., což u nás s dětmi, kdy jsme vzhůru od šesti, žádná výhra, ale byly dobré..

p3tulkaa
4. srp 2014

@gabbika my tedy měli cenu se snídaní, ale snídaně nic moc - chodili jsme na 9 ráno a už tam nic nebylo - stalo se mi, že na mě zbylo jen lečo .... ☹

p3tulkaa
4. srp 2014

@kacikaci to je zvláštní, za nás byly snídaně zase brzo a v 9 už k jídlu ani k pití moc toho nebylo 🙂

kacikaci
4. srp 2014

@p3tulkaa fakt? to je divný teda 😀 že by to měli pokaždý jinak? a kdy jste tam byli? my v polovině června, vychytali jsme celý týden krásné letní počasí, hned po probuzení koupačka rovnou z pokoje jsme skočili do vody a pak teda dvě hodiny trpěli hlady do snídaně a pak jsme si užívali den u vody na pláži či v místním aquaparku, který je fakt super! a nebo po výletech, je toho hodně k vidění okolo..

p3tulkaa
4. srp 2014

@kacikaci my tam byli na líbánkách s manželem loni v červenci, rezervace přes booking.com, takže jsme platili nějakých 70 EUR/noc a z těch snídaní jsme byli fakt naštvaní 🙂 když mi paní přinesla že si můžu dát lečo tak jsem na ní koukala jak puk :D ale nakonec jsem ho snědla. My byli jen 3 noci, koupání super, jen mi vadili v noci ti pavouci na terase 🙂 Jinak jsme také poznávali okolí a bylo to fajn, má to něco do sebe 🙂

kacikaci
4. srp 2014

@p3tulkaa možná si hosté stěžovali, že jsou snídaně moc brzy, tak je posunuli, ale podle mě zase na dost pozdě..no každému asi nezavděčí..lečo jsme teda ke snídani naštěstí neměli, byla v nabídce klasika..

gabbika
4. srp 2014

@kacikaci
@p3tulkaa Díky moc za odpověď. Hotel máme zarezervovaný, snídaně v 9 nějak přežijem, ale vzhledem k tomu, že nám dítě vstává po 6 to už bude spíš svačina🙂

kacikaci
4. srp 2014

@gabbika tak přeju pěknou dovču!