Smím si vzít do příručního zavazadla do letadla tampony?

kristynka410
19. črc 2013

Je to asi hodně divný dotaz, ale nikde na internetu jsem odpověď nenašla. Smím si do příručního zavazadla které si beru sebou do letadla vzít tampony (popř. je jich omezené množství)? Můžu je mít v malé taštičce v kabelce nebo musí být v originální papírové krabičce otevřené/ uzavřené? Známá říkala, že ji donutily je vytáhnout, protože jim při rentgenovém pohledu do tašky (na takovém tom páse při kontrole) nejspíš nedošlo o co jde a mysleli si že tam má bůhví co... Nerada bych měla trapas před celým letištěm, jsem na takovéto věci dosti choulostivá ☹
Je to pro mě už tak docela stres a teď ještě toto ☹ Díky všem 🙂

dora13
19. črc 2013

www.google.com, prirucni zavazadlo. Samozrejme ze muzes.

arrowka
19. črc 2013

@kristynka410 Donutit tě mohou vytáhnout cokoliv, jaký trapas? Nikoho žádné tampony nezajímají, kontroly na letišti jedou jak na běžícím páse a jsou tam zvyklí na leccos. Jestli jsi choulostivá na tohle, tak se psychicky připrav na to, že můžeš pípat při projití rámem třeba kvůli kovové sponě na podprsence a pak tě bude ženská osahávat na prsou a po celém těle. No a co. 🙂

veruska007
19. črc 2013

Taky jsem se pracovně hodně nalétala - cokoli, co máš s sebou v příruční tašce, po Tobě mohou chtít vyndat. To je to nejmenší. Když budeš pípat nebo jim přijdeš podezřelá, klidně Tě nechají svléknout do spodního prádla - někdy v jiné místnosti, jindy téměř před všemi ostatními (kolegovi se to stalo několikrát). Ale on to tam nikdo neřeší, každý je rád, že si rychle posbírá svých pár švestek a prchá dál.

lucyhavirov
19. črc 2013

Klidně si je vem normálně do příručního zavazadla,když se jim něco nebude zdát tak budeš muset ukázat vše na co ti ukážou ...a trapas?co je na tom trapného v dnešní době,je to normální-tak nestresuj.