Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Spíme na dovolené v pokoji s mojí mámou, chrápe ale tak, že budí dceru.

karol1996
10. srp 2019

Zdravím, píšu si o pomoc. Já a moje 6mesicni dcera jsme jely na dovolenou s mou mámou. Spíme s ni na pokoji, ale ta ženská chápe jak starej, tlustej, drevorubec... absolutně to nejde snést, normálně se mi z toho az zvedá žaludek. Když ji něco řeknu, urazi se. Špunty do uší nemůžu, kdyby něco s dcerou.. jsem zoufalá a unavená.. mám chuť se sebrat a prostě odletět, klidně na kouzelném koberci.Už nemůžu, nevím, jak ses mám pak věnovat male a nějak si to tu užít... je to.hnus

.. je mi opravdu zle.. pomoc..

sdu
10. srp 2019

@karol1996 v lékárnách prodávají kapky proti chrápání nebo mechanické pomůcky.

j.a.n.i
11. srp 2019

@karol1996 No, tvoje mama mozna chrape, ale me se zas zveda zaludek z tebe... Si priste zaplat jednoluzak.

martinka_33
11. srp 2019

Jej to je opruz, chrápání nesnáším! No máma za to taky nemůže a taky se nemá kam odstěhovat ☹ To nevěděla že chrápe před dovolenou? Nebo je to ten typ chrápače, kterej kategoricky zapirá svoje chrápání? Takový nesnáším nejvíc 😀
@j.a.n.i Prosim tě proč? Taky by mi vadilo, že mi někdo kazí dovolenou chrápánim....

evaamy
11. srp 2019

zajdi na recepci jestli nemaji volny pokoj nebo se poptej v okoli po jinem ubytovani, nebo si ustel.na terase..

j.a.n.i
11. srp 2019

@martinka_33 Takhle se vyjadrovat o mame kvuli necemu, co nedela schvalne a co nemuze ovlivit je proste hnus. Plus tedy nevedet o tom, ze tak blizky clen rodiny chrape je minimalne zvlastni.

karol1996
autor
11. srp 2019

@j.a.n.i nevěděla, musela začít, když jsem se odstěhovala. :D
Za to nemůže máma, ale moje ex spolubydlici t internatu.. měla asi 150kg a smrdela a hrozně chrapala, od té doby, když slyším chrápání, zvedá se mi žaludek.. každý mame něco.. mám tu 6mesicni dceru a tu to pro změnu budi.. volný pokoj není a už se mi ráno omlouvala, malá 90%noci knourala, ze ji to budilo.. :D je to na svestku. :D to není nic proti moji máme. Mám ji ráda. :D každému vadí něco no. :D

karol1996
autor
11. srp 2019

@martinka_33 jako neřekla mi o tom, tři roky uz bydlím pryč a prostě nikdy nechrapala, ale ted řeže jak drevorubec.. copak o to, já spát nemusím. Ale moje dítě by mohlo. ;D manžel nechrape, takže jsme zvyklé na úplne ticho a tohle je fakt blázinec. :D jsme na chajde a xy dalšíma lidma a prostě tu není kde jinde spát. :D

denny27
11. srp 2019

Většinou člověk chrápe, když je otočený na zádech a může si tak otevřít pusu... vím že to asi neovlivní, ale zkouší spát třeba na břiše?😃😃😃

misicka1988
11. srp 2019

@karol1996 Znám to tak jak píše
@denny27, můj muž když je hodně unavený z práce, tak taky chrápe. Ale jen když leží na zádech. Stačí abych ho jemně probudila aby se přetočil na bok nebo břicho, a je po chrápání. Jinak bych se taky nevyspala 🙄

popelka1984
11. srp 2019

Jak dlouho tam ještě budete a jste v ČR nebo u moře ?

martinka_33
11. srp 2019

@karol1996 nojo to je průšvih ☹

karol1996
autor
11. srp 2019

@popelka1984 v čr, ale přes půl republiky od baraku a do soboty.. tvrdí, že ji pomůže vystrikat nos. :D tak jsem ji připravila mořskou vodu. :D uvidíme. :D

popelka1984
11. srp 2019

@karol1996 jo to bych zkusila plus ať spí na boku pokud možno, mrkněte sem třeba jí něco z toho zabere hned https://cs.medlicker.com/1060-chrapani

karol1996
autor
14. srp 2019

Mohu říct, ze jsem se poučila. Už s ni nikdy nejedu nikam, kde bysme musely sdílet pokoj. Myslím, ze měli z posledního, přes den jsem 3x ztrácela. Je mi hrozně zle. Asi únava. :D uz se těším domů :D k mému tichému manželovi. :D bože, jak já chci sobotu. :D

martaskaaa
14. srp 2019

Můj chrápe z únavy nebo po alkoholu a když je na zádech 😂 když ho donutím ať jde na bok, tak to přejde. Jinak přes ty špunty bys dítě slyšela, pokud jste v jedné místnosti. Vyzkoušeno. Používám je když spíme u tchýně, já jdu spát dřív a zbytek rodiny mají alkoholové pré v obýváku 🤣

zelenaesmolda
14. srp 2019

@martaskaaa
ano,muj chlap taky chrape jak cirkularka hlavne kdyz je unaveny

martaskaaa
14. srp 2019

@zelenaesmolda 😂 já se přiznám, že někdy se taky přistihnu, že chrápnu hlavně když mám rýmu 🤣 a jeden čas chrapalo i moje mimino, z každý strany jeden 😅

zelenaesmolda
14. srp 2019

@martaskaaa
nespis ty mi nahodou s chlapem? :D
u nas taky chrape i mimino :D

Sem začni psát odpověď...

Odešli