Těhotná letos letecky k moři?

lenkalechnyrova83
26. črc 2016

Ahoj holky,
chtela jsem se zeptat, zda nektera letite v zari k mori i pres hrozby viru Zika? My jsme v lednu letos objednali letecky tyden na Ibize a v dubnu jsem otehotnela. V zari tedy budu v patem mesici, ale porad nevim, zda letet nebo ne. Je tu nekdo takovy, kdo leti?

nazka
12. zář 2016

@lenkalechnyrova83 ja jsem taky nic specialniho nemela 🙂

lenkalechnyrova83
autor
28. zář 2016

Ahoj tehulky, tak jsem zpet od more a vsem co premysleji letet, doporucuji. Oba lety probehly uplne bez problemu, nase holcicka se v brisku po dobu pobytu vrtela, myslim, ze plavani v mori ji udelalo dobre 🙂 takze se urcite niceho nebojte.

pandabox
28. zář 2016

ja poletim ve 32 tydnu🙂)

lenkalechnyrova83
autor
28. zář 2016

@pandabox pokud je u tebe vse ok, proc ne 😉 akorat pro aerolinky uz budes muset mut asi potvrzeni od dr. Uzij si to, mimcu teploucko prispeje a kam letis?

eva1987
29. zář 2016

@lenkalechnyrova83 Tak to je super, ze se libilo 🙂 Ja mela ted moznost letet do USA New Yorku, ale uz jsem se na to vykaslala, je to moc dlouhy let a navic vetsinou casu lapam po dechu 😀

lenkalechnyrova83
autor
29. zář 2016

@eva1987 no delsi let bych nedala, leteli jsme dve hodiny a ukrutne me bolela zada ☹, ale to me boli i v aute nebo v praci.

eva1987
29. zář 2016

@lenkalechnyrova83 Jj taky me boli zada a navic je tam snad 6-hodinovy posun, ale mrzi me to hned bych s manzelem letela, nejak mi ta Amerika nechce vyjit. A kde jste byli na dovolence?

lenkalechnyrova83
autor
29. zář 2016

@eva1987 my jsme byli na Ibize, takze kousek 🙂 V lednu jsme byli na Kube, ale to jsem jeste nebyla tehotna, let trval dvanact hodin a dalo nam to zabrat, tehotna takhle daleko bych asi letet nezvladla.

eva1987
29. zář 2016

@lenkalechnyrova83 Pekny Ibiza to muselo byt super.My byli letos na Kapverdach a 9 hodin let a tehotna mi fakt stacilo.

lenkalechnyrova83
autor
29. zář 2016

@eva1987 a v kolikatym jsi byla, kdyz jste leteli? Ja jsem v sestem mesici a uz tak clovek sotva funel 🙂, ten vzduch, more vsechno fajn, ale to teplo ve spojeni s prochazkama uz bylo narocne. Kapverdy musi byt take asi nadhera, coz?

eva1987
29. zář 2016

Byla jsem ve 3,5 mesici a to se jeste dalo...sjizdela jsem pisecne duny 😀. Jj Kapverdske ostrovy jsou nadherne, my jsme byli na ostrove Boa Vista. Ted uz jen funim, ale musim jeste vydrzet v praci co nejdele, mam v planu do pulky listopadu tak snad to vydrzim.

lenkalechnyrova83
autor
30. zář 2016

@eva1987 je to muselo byt super 🙂 Kapverdy me taky vzdycky lakali. No to jsme na tom podobne s plany v praci, ja bych chtela do konce listopadu, pak si dovybrat dovolenou a krasne by mi to vyslo, ale dojizdim denne 70 km a brisko stale roste, zacina to byt cim dal tim vic narocnejsi, tak uvidim.

eva1987
30. zář 2016

@lenkalechnyrova83 Tak to mas hodne daleko :-/ Ja to mam nastesti kousek takze zvladam...tak uvidis, ja si bud budu dovcu cerpat v listopadu nebo az po materske. Kdy mas termin?

lenkalechnyrova83
autor
30. zář 2016

@eva1987 termin mam 25.1.2017, ale brisko jak kdybych mela rodit uz ted 🙂 jo, uvidim, je jasny, ze kdyby mi bylo zle nebo to neslo, pres koleno to lamat nebudu. Ty mas termin asi zacatek ledna vid?

eva1987
30. zář 2016

@lenkalechnyrova83 Ano termin mam 2.ledna. Ale je tam i odhad 31.12.2016 tak uvidim 😀 Mam tez vetsi bruch nez u prvniho mimca. Uz ted jsem pribrala 8kg a to mam pred sebou jeste dost dlouhou dobu:-/ a za cele prvni tehu jsem mela 8kg, tak jsem zvedava kolik budu nakonec mit.

lenkalechnyrova83
autor
30. zář 2016

@eva1987 je to hrozny, jak to leti, vid? 🙂 to jsi skoro nic nepribrala, ja cekam prvni a vzdy jsem byla hubena, od zacatku tehu mam jiz 12 kilo nahore a to nejim nejak, ze bych se cpala☹ a to mam jeste 4 mesice pred sebou.

eva1987
30. zář 2016

@lenkalechnyrova83 Tak to si na tom dost podobne...taky se neprejidam, ale jim vic a hlavne si dam vse na co mam chut. Jj leti to jak blazen. Jsem rada, ze uz je vikend a ma byt o vikendu hezky. V nedeli jdeme na 4D ultrazvuk tak se tesim u prvniho jsme nebyli, chystas se taky?

lenkalechnyrova83
autor
30. zář 2016

@eva1987 taky se neprejidam, ale taky si dam vse na co mam chut a to i kdyz je treba devet vecer 🙂 no a my se zitra pro zmenu chystame do Prahy na humra, takze zase jidlo 🙂 🙂 Ja jsem na 4D objednana 21.10. a uz se moc tesim, tak mi pak napis soukromou zpravu, jak jsi spokojena, ju?