Termální lázně na Slovensku a v Maďarsku. Kam se oplatí jet?

14. ledna 2017 
Ahoj všem, docela bychom jeli na pár dní, máte nějaké zkušenosti, doporučení, tipy, porovnání atd.? Stojí to za to? Předem díky
26. bře 2008 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trenčianske Teplice nemajú chybu
26. bře 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dá se tam jet s 10ti měsíčním dítětem? Jako jestli je tam nějaký dětský bazének nebo jestli na to v termálech vůbec myslí...
26. bře 2008 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeve, zrovna dneska jsem se o tom bavila s kamarádkou - pojedou s cca roční dcerkou někam do Maďarska. Vyjde to tam o dost levněji, než na Slovensku a prej to nemá chybu ani s takhle malým dítětem (ověřeno, vyzkoušeno). Nepamatuju si název těch lázní, v pátek napíšu.
26. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to by jsi byla uplně zlatá Dendiso
26. bře 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kremnica - karatinka
26. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinka
26. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v madarsku mozem doporucit termalnu vodu v Miskolctapolca,je to tam krasne a aj s celkom malynkimi detmi sa tam da ist.ak mate zaujem tak mozem pohladat link a hodim vam to sem.my sme tam uz boli viackrat a je to super a aj cenovo dostupne,teraz je koruna silnejsia oproti madarskej mene takze sa naozaj oplati.
26. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac teraz na velku noc sme boli na pobyte v dudinciach a tiez je to tam dobre,pacilo sa nam
26. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli loni v Podhájské a bylo to bezva
byla tam fůra malých dětí, takže by se dalo i s dítětem
26. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčičky házejte linky, já budu moc ráda A něco vyberu...
26. bře 2008 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bešeňová a je tam aj malý bazénik, perfektné.
V Maďarsku je to Hévíz aj pre malé deti.
26. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
margisiget v budapešti na margitinom ostrove ideálne pre malé deti a je tam ticho bazény a zoo. v piešťanoch je aj detské ihrisko, detské stoličky samozrejmosťou aj postielky, s detmi prístup všade iba na procedúru nemôžu tekže sa treba striedať cez www.kupelepiestany.sk je tam aj danubius hotel group dole na stránke a tam sa dá dostať do dalších kúpelov ako mariánske lázne, budapešť veľmi krásne je aj v dudinciach a ideál pre detičky je aj v smrdákoch -mám to odskúšané s mojim malým
26. bře 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.rekreacnydom. sk - turcianske teplice, ak chcete vediet viac, ozvite sa - IP
26. bře 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Besenova je paradni a jeste sem byla kousek od Popradu uz nevim jak se to jmenovalo ,byl tam dokonce Paroubek s tou svoji krasomilou ,ale neni o co stat desne drahe a zaseklo se to nekde v 80tych letech ,spina,opryskane veci,vsecko hnusne ble
26. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doporučuju Héviz, tam je to super a pokud tam jedete autem, tak asi 30 km od Hévizu je velký aquapark, v Zalaegerszegu, pro děti jako dělaný
26. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
odporucam velky meder, je tam vsetko termalna voda masaze sauna je to neskutocne lacne a nie je tam az tak vela ludi ako v turcianskych ci rajeckych tepliciach
26. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neeve, ty tajnustkarko My se take chystame
26. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
... Thermal park Bešeňová i aquapark Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši...
26. bře 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučuju to samé jak Sue - Bešeňovou a pak Tatralandii (i když tam je to v létě hlava na hlavě)
27. bře 2008 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jste zlaté, určo vyberu něco z toho co píšete
Dygab a kam teda?
27. bře 2008 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Manzelova rodina pozna MR lepsie ako SR a tak by ti urcite odporucili Hévíz. Ak si dobre pamatam, su to velmi známe kúpele.
27. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My odjíždíme dneska na Slovensko do Velkýho Meděru a Podhajské tak pak dám vědět jak se líbilo
27. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam pocit,ze se to jmenovalo Vrbov..u Kezmaroku?kousek od Popradu ,ale hnusne to tam je a drahe
27. bře 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj byli jsme na Slovensku v Podkájské..je to tam super, teda myslím koupání jinak je to tam sdocela zabité..ale Lázně jsou bezva...byla jsem tam když byl malému rok a snášel to vše bezvadně..teda až na to že jsme tam byli v těch největších vederech ....tak to jsou pak termální lázně k ničemu spíš se chceš schladit než zalést do teplounké vody..
27. bře 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca hehe no ja taky,v srpnu to je masakr se parit v te horke vode ,ale kdyz uz sme jeli kolem a byli sme po narocne ture tak sme si lehli na chvilenku
27. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj aponchie ještě že tam je i studenej, ale malej jakmile se nabažil té teplé tak mi doteplé nechtěl....musí to tam být duper v zimě...no ikdyž zase musím říct ty důchodci neložaný tam celý den bylo docela maso
27. bře 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doporučuju Veĺký Medér neboli Čalovo, je to tam báječné, skvělé pro děti, ceny jsou slušné a byli jsme tam vždy moc spokojení. Chystáme se tam i letos s Nikolkou http://www.velkymeder.cz/
27. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my do Čalova jedem v sobotu, jinak Maďarsko - Gyer (nebo jak se to píše)
27. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Györ je super, ale tam neznám žádné ubytování a navíc je tam mnohem studenější voda než v Čalově
27. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek