Termální lázně na Slovensku a v Maďarsku. Kam se oplatí jet?

neeve
26. bře 2008

Ahoj všem, docela bychom jeli na pár dní, máte nějaké zkušenosti, doporučení, tipy, porovnání atd.? Stojí to za to? Předem díky 🙂

mirip
26. bře 2008

Trenčianske Teplice nemajú chybu 😉

neeve
autor
26. bře 2008

Jo a dá se tam jet s 10ti měsíčním dítětem? Jako jestli je tam nějaký dětský bazének nebo jestli na to v termálech vůbec myslí...

dendisa
26. bře 2008

neeve, zrovna dneska jsem se o tom bavila s kamarádkou - pojedou s cca roční dcerkou někam do Maďarska. Vyjde to tam o dost levněji, než na Slovensku a prej to nemá chybu ani s takhle malým dítětem (ověřeno, vyzkoušeno). Nepamatuju si název těch lázní, v pátek napíšu.

neeve
autor
26. bře 2008

Jé to by jsi byla uplně zlatá Dendiso 😵

melory
26. bře 2008

kremnica - karatinka

melory
26. bře 2008

katarinka 🙂

csilla76
26. bře 2008

v madarsku mozem doporucit termalnu vodu v Miskolctapolca,je to tam krasne a aj s celkom malynkimi detmi sa tam da ist.ak mate zaujem tak mozem pohladat link a hodim vam to sem.my sme tam uz boli viackrat a je to super a aj cenovo dostupne,teraz je koruna silnejsia oproti madarskej mene takze sa naozaj oplati.

csilla76
26. bře 2008

inac teraz na velku noc sme boli na pobyte v dudinciach a tiez je to tam dobre,pacilo sa nam 🙂

ilci
26. bře 2008

my byli loni v Podhájské a bylo to bezva
byla tam fůra malých dětí, takže by se dalo i s dítětem

neeve
autor
26. bře 2008

Holčičky házejte linky, já budu moc ráda 🙂 A něco vyberu... 🙂

beke
26. bře 2008

Bešeňová a je tam aj malý bazénik, perfektné.
V Maďarsku je to Hévíz aj pre malé deti.

elise
26. bře 2008

margisiget v budapešti na margitinom ostrove ideálne pre malé deti a je tam ticho bazény a zoo. v piešťanoch je aj detské ihrisko, detské stoličky samozrejmosťou aj postielky, s detmi prístup všade iba na procedúru nemôžu tekže sa treba striedať🙂 cez www.kupelepiestany.sk je tam aj danubius hotel group dole na stránke a tam sa dá dostať do dalších kúpelov ako mariánske lázne, budapešť🙂 veľmi krásne je aj v dudinciach a ideál pre detičky je aj v smrdákoch -mám to odskúšané s mojim malým🙂

zuzana_t
26. bře 2008

www.rekreacnydom. sk - turcianske teplice, ak chcete vediet viac, ozvite sa - IP 😉

aponchie
26. bře 2008

Besenova je paradni a jeste sem byla kousek od Popradu uz nevim jak se to jmenovalo ,byl tam dokonce Paroubek s tou svoji krasomilou ,ale neni o co stat desne drahe a zaseklo se to nekde v 80tych letech ,spina,opryskane veci,vsecko hnusne ble 😝

sonisek
26. bře 2008

Tak já doporučuju Héviz, tam je to super a pokud tam jedete autem, tak asi 30 km od Hévizu je velký aquapark, v Zalaegerszegu, pro děti jako dělaný 😉

nguyen
26. bře 2008

odporucam velky meder, je tam vsetko termalna voda masaze sauna je to neskutocne lacne a nie je tam az tak vela ludi ako v turcianskych ci rajeckych tepliciach

dygab
26. bře 2008

Neeve, ty tajnustkarko🙂 My se take chystame🙂

sue
26. bře 2008

... Thermal park Bešeňová i aquapark Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši...

gimulka
27. bře 2008

doporučuju to samé jak Sue - Bešeňovou a pak Tatralandii (i když tam je to v létě hlava na hlavě)

neeve
autor
27. bře 2008

Holky jste zlaté, určo vyberu něco z toho co píšete 🙂
Dygab a kam teda? 😀

nika251
27. bře 2008

Ahoj. Manzelova rodina pozna MR lepsie ako SR a tak by ti urcite odporucili Hévíz. Ak si dobre pamatam, su to velmi známe kúpele.

misicka455
27. bře 2008

My odjíždíme dneska na Slovensko do Velkýho Meděru a Podhajské tak pak dám vědět jak se líbilo 🙂

aponchie
27. bře 2008

mam pocit,ze se to jmenovalo Vrbov..u Kezmaroku?kousek od Popradu ,ale hnusne to tam je a drahe 😝

mikca
27. bře 2008

ahoj byli jsme na Slovensku v Podkájské..je to tam super, teda myslím koupání jinak je to tam sdocela zabité..ale Lázně jsou bezva...byla jsem tam když byl malému rok a snášel to vše bezvadně..teda až na to že jsme tam byli v těch největších vederech 😝 ....tak to jsou pak termální lázně k ničemu spíš se chceš schladit než zalést do teplounké vody..

aponchie
27. bře 2008

mikca hehe no ja taky,v srpnu to je masakr se parit v te horke vode ,ale kdyz uz sme jeli kolem a byli sme po narocne ture tak sme si lehli na chvilenku 😀

mikca
27. bře 2008

jj aponchie ještě že tam je i studenej, ale malej jakmile se nabažil té teplé tak mi doteplé nechtěl....musí to tam být duper v zimě...no ikdyž zase musím říct ty důchodci neložaný tam celý den bylo docela maso 😀

cherub
27. bře 2008

Tak já doporučuju Veĺký Medér neboli Čalovo, je to tam báječné, skvělé pro děti, ceny jsou slušné a byli jsme tam vždy moc spokojení. Chystáme se tam i letos s Nikolkou 😵 😵 😵 http://www.velkymeder.cz/

sadacka
27. bře 2008

tak my do Čalova jedem v sobotu, jinak Maďarsko - Gyer (nebo jak se to píše)

cherub
27. bře 2008

jo Györ je super, ale tam neznám žádné ubytování a navíc je tam mnohem studenější voda než v Čalově 😀