Tip na dovolenou u moře s děckem. Máte?

jajiik
13. dub 2009

Ahoj mamči,
chtěla bych poprosit jestli máte nějaký tip kam jet v létě na dovču k moři... Pojedeme s 18ti měsíční dcerou, tak bych chtěla aby tam bylo i nějaké vyžití pro malé děti např. aquapark, písečná pláž, hotel s nějakými atrakcemi pro děti... 😵 😵 😵
Pokud máte nějaký tip, budu moc ráda. Moc děkuju.... 😉

ikarkulka
11. zář 2012

@romcovaklarka díky, už koukám 🙂 bohužel se mi nedaří sehnat v termínu letenky 😝

romcovaklarka
11. zář 2012

@ikarkulka ☹ Tak držím palce, ať najdete něco pěkného.

sandam
23. kvě 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Zdravím, my bychom také chtěli jet k moři s malým dítetem. Slyšela jsem nedávno o nějaké cestovní kanceláři, co nabízí zájezdy, pro celou rodinu s tím, že děti tam i hlídají, nebo tak nějak. Nevíte někdo o tom ? A jaká ck něco takového nabízí?

vercabr
28. kvě 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Myslím, že něco takového nabízí ck Fischer. Mrkněte se na jejich stránky. Známá takle byla na dovolené s dětmi, kde bylo o děti postaráno a myslím, že to bylo právě s touto ck. Můžu se poptat.
Já už mám děti větší, takže dovolená s nimi už se vpohodě dá 🙂

blahova_andrea
28. kvě 2013

@sandam
@vercabr já o tom neslyšela a moc si to neumím představit. přeci buď si tu dovolenou chci užít i s dětmi a nebo je nechám rovnou babičkám doma a jedu si užít jen s manželem, ne? ale tak trochu to letos taky zkusím. děda chtěl s námi k moři, aby si malého užil, tak trošku spoléhám na to, že třeba dvě noci posedí s novinami u spinkajícího prcka a my si vyrazíme sami ven 😀

sandam
12. čer 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Máte pravdu, našla jsem to http://www.fischer.cz/dovolena-male-deti
Jee to by se mě líbilo.
No u nás to je s tím hlídáním těžší, není to tak jednoduché. Proto je musíme vzít jidně ssebou.

akirchnerova
14. čer 2013

Ahojky maminky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo nějakej fakt dobrej tip na dovolenou v Chorvatsku..spíš asi sever..Chtěli bychom jet na dofču autem když synovi bude 8 měsíců, ale vůbec netuším kam..☹

vercabr
8. črc 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

No ta vidíte. To je opravdu dobré, to si tu dovolenou užijete určitě. Je fajn, že něco takového je;)
Pravda, každá hlídání nemá ...

helen_8
8. črc 2013

Slovinsko je fajn a není daleko autem. 😉

sandam
12. črc 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

No právě, my hlídání také nemáme právě. Jinak bysme je nechali doma.
Nakonec jsme se rozhodli, že to zkusíme s tím Fischerem. Tak jsme moc zvědaví, zda to bude super a dovolenou si užijeme i my dva 🙂

vercabr
18. črc 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Tak at se dovolená vydaří podle vašich plánů. A kam vůbec jedete? 😝

sandam
23. črc 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Děkujeme. Letíme do Španělska. Tam jsme nikdy ještě nebyla, takže se opravdu moc těším. A snad si to užijeme všichni.

vinylka14
23. črc 2013

Ahoj, podívej se na
http://www.vykupto.cz?ref=4c51c7842c89f
jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš!

vendulka
23. črc 2013

nemáte někdo tip na apartmán v Itálii?

vendulka
23. črc 2013

jinak mohu doporučit v Chorvatsku Poreč, před 3 týdny sme se od tama vrátili a bylo to super!A dobrý je i Omiš a Korčula...

ve24
23. črc 2013

Já můžu doporučit Turecko, hotel Justiniano park conti

vercabr
5. srp 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Tak pak můžete napsat, jaká byla dovolená.
Jinak v Itálii jsem byla jen jednou a to v Sardínii- Chia
To byla taky moc pěkná dovča, určitě doporučuji.

sandam
17. zář 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Tak dovolenou máme za sebou, bylo to super. Příště určitě pojedeme takle znova. O děti bylo oravdu dobře postaráno a my jsme měli i čas sami na sebe 🙂 Jinak Španělsko bych klidně taky zopakovala, super.

vercabr
18. zář 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

tak fajn, že jste byli spokojení a že jste si dovolenou užili 🙂

sandam
19. zář 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

To teda, bylo to moc fajnové. Ted ale z5 do reality všedního dne.

vercabr
16. říj 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

To je vždycky nejhorší, to taky nesnáším 😒