Tip na dovolenou u moře s děckem. Máte?

jajiik
13. dub 2009

Ahoj mamči,
chtěla bych poprosit jestli máte nějaký tip kam jet v létě na dovču k moři... Pojedeme s 18ti měsíční dcerou, tak bych chtěla aby tam bylo i nějaké vyžití pro malé děti např. aquapark, písečná pláž, hotel s nějakými atrakcemi pro děti... 😵 😵 😵
Pokud máte nějaký tip, budu moc ráda. Moc děkuju.... 😉

miaa.r
9. kvě 2009

Ahoj jajiik,my jedeme letos do Chorvatska,děti máme skoro stejně staré a po zkušenosti se Zatonem kde jsme byli ještě těhu,mohu doporučit,sice ty atrakce tam nejsou až tak moc,ale určitě doporučuji jako klidnou dovolenou bez spousty turistu,ale s písečnou pláží..pošlu ti ještě odkaz,kemp na který ten odkaz je je sice dost drahý,ale je kolem i spoustu baráčku které nabízejí apartmány cca 30 euro na noc-za apartmán..tak koukni..
http://www.chorvatsko24.cz/55084-zaton-zadar-za...

kristi
11. kvě 2009

Zakynthos, hotel Tsilivi Beach

marketa47
11. kvě 2009

Tak já doporučuju Tunisko, Sousse - hotel Marhaba. Krásná velká zahrada, kterou se prochází na písečnou pláž. Spousta animačních programů pro děti.

jitie
11. kvě 2009

můžu doporučit Krétu, hotel Anthoussa, my tam sice byli bez dětí,ale co jsem viděla, tak jsou dobré animační programy i hezký dětský koutek se skluzavkou a spoutu vyžití

coxa
7. črc 2009

My jsme byli vloni na Rodosu hotel Primasol Sunrise a byla to dokonalost sama, dokonce uvažujeme, že letos pojedeme znovu. Není tam tedy aquapark, ale malému - tehdy 14ti měsíčnímu - naprosto stačilo moře a občas bazén a dětský koutek.

boobinka
24. únor 2010

Obnovuji... kam na dovolenou kde je velmi malo lidi a pritom je to vhodne pro dvoulete ditko?

saxana2007
23. bře 2010

..

melouna
23. bře 2010

My jsme byli v Chorvatsku v Šibeníku, je tam snad všechno 😉 jeli jsme s Viktoria Tours a maj tam Neptun klub, který má program i pro tak malé děti.
Pak jsme byli i v Pronajmě, ale tam je to spíš na vejletík do okolí a letos opět Chorvatsko,jen vybíráme stále lokalitu, tak pokud máte ještě nějaké dobré rady, budu moooc ráda 😀

katulen
10. dub 2010

My vyrážíme 25.6.do Šibeniku (Hotel Niko), jedeme s téměř 7-letou dcerou a v té době 11-ti měsíčním synem, jsem na to zvědavá. Máte někdo s místem a tak malým prckem zkušenosti? Ráda se podělím i o tipy, jak vše co nejlépe zvládnout 😅

mikulka
26. dub 2010

Ahoj holky, poraďte prosím, jak to u moře udělat jídlem?
My měli s MM vždycky polopenzi, ale s dfítětem bychom asi museli mít plnou penzi?
Nedovedu si představit tam vařit, resp. vařit jo, ale shánět potraviny, maso, zeleninu.... to bych se bála.
Takže plnou penzi, nebo jak?

Uvažujeme o Španělsku či Itálii, ale Itálii skoro nelze najít letecky. Poradíte?

ivis
27. dub 2010

Mikulko,

PP anebo polopenze, to záleží na tobě a manželovi, bo dítě toho stejně moc nesní a v době oběda často vychází spánek dítěte(tedy mi jsme to tak měli), takže protože jsme s manželem jedlíci, tak jsme měli i obědy a s Luci jsme šli na oběd jen někdy, a to si dala pouze polévku. A hlavní jídlo jsme ji z doby oběda přesunuli na večer. Během dne pak jedla ovoce(banány, hrozny, melouny, jablíčka) a nějaké pečivo:croissanty, a jogurty a tvrdý sýr. Prostě to co ji chutná doma.

Pokud ti nevadí vařit, tak potraviny nejsou žádný problém(pokud nejedeš do zapadákova) jen důkladně omyješ a povaříš a chutově to je lahůdka.

Itálie letecky je fakt problém, pouze Kalábrie, Sardinie, a malý výběr a cenově dost drahé.

mart.s.
27. dub 2010

Já bych zas holky měla problém( když měli naši kluci 2) si tam někde objednat polopenzi, protože by se mi tam nenajedli. 😉 Ten mladší by to přebíral určitě ještě teď. Proto musím vařit.Jinak mikulka v Itálii se o vaření bát nemusíš. Dá se tam sehnat vše bez problémů. Ve Španělsku nevím, tam jsem byla jen jednou před lety a to jsme měli polopenzi. Co si pamatuju, tak to bylo hlavně formou švédských stolů a najedli jsme se bohatě.

mikulka
28. dub 2010

Díky za odpovědi, holky, uvažujeme ted o Bulharsku, že je nám to dost blízké, jako Čechům...

sarka_k
22. kvě 2010

Souhlasím s Kristi. Loni jsme byli na stejném místě, akorát v hotelu Tsilivi Admiral a super!!! Pláže krásný, na každém kroku dětský koutek. Řekové děti milují a je to znát.

misa84
24. kvě 2010

procestovala jsem toho celkem dost, ale nikdy jsem nebyla v chorvatsku, proto uvažujem, že se tam letos podíváme. Máme 18ti měsíčního kluka, poradíte hotel, ideálně AI (nemusí být) písečná pláž, letecky a aby byl aspoň trochu pro děti - klid, žádná diskotéka nebo silnice pod okny, hřiště, malý bazének, znáte to........ ? děkuju

misa84
24. kvě 2010

jo....a samozřejmě za přijatelnou cenu, našla jsem 7 dní v šibeniku za 21 tis / osobu na betonové pláži, tak to fakt ne 😕

vanilka1
14. čer 2010

bohužel v chorvatsku písečnou pláž nenajdeš 😉

radka.m.
7. črc 2010

taky s dětmi cestujeme každý rok a nejlepší pro malý děti se nám jeví chorvatsko,jinak vanilka 1-pěkná blbost,my byli v bibione-pouze písečná pláž,okolí zadaru jsou většinou písečné pláže 😉

hannah23
10. led 2011

Ahoj holky, chystáme se letos v červenci na dovču, malému bude v té době rok a sedm měsíců a nevíme co je lepší jestli jet autem, busem nebo letecky a hlavně kam, prosím o rady, děkuji

mart.s.
10. led 2011

@hannah23 ahoj, my jsme s klukama jezdili k moři od mala( Míšovi bylo osm měsíců). Já osobně dávám přednost autu. Můžeš si zastavit kdy chceš a kde chceš. (jezdíme do Itálie)

vendulka
10. led 2011

@hannah23 my byli v létě s malou letecky na Fuerteventuře (kanárské os.) a bylo ji necelých 18m (myslím 15m) a zvládla to v pohodě i ten 4,5 hod. let a hodinu autobusem na hotel 😉 Taky jsem se bála,ale nakonec to bylo úúúúplně v pohodě 😉

vendulka
10. led 2011

tak ji bylo 17m, neumím počítat 😀

hannah23
10. led 2011

holky děkuji, ono nejde o to, že bych se bála jestli to malý zvládne, ale spíš nevím co je lepší hlavně ohledně dopravy kvůli jídla....nevím jestli malý bude jíst hotelové jídlo, já věřím, že jo.....a taky nevím, kde je to dobré pro děti a třeba kde to není drahé, kdyby člověk musel kupovat nějaké jídlo....

mart.s.
11. led 2011

@hannah23 já si myslím, že ty děti asi opravdu trochu podcenějume, a že toho zvládnou hodně 😉 . Ale právě ze stejného důvodu, který jsi popsala, raději volíme auto. Zvlášť když byli malí, tak jsem se bála, že by se v hotelu nenajedli 😉 .Když jsme jeli autem, tak jsem jim mohla hodně věcí vzít sebou. Jinak zrovna Itálie( trávíme tam 2x 14 dní v létě ) má tu výhodu, že se tam dá většina věcí za slušné ceny nakoupit. Takže nyní už skoro žádné jídlo nevozíme a většinu nakupujeme přímo tam. Nebo jíme v restauracích.( klluci už jsou větší)

micka1
11. led 2011

Ahojky já jsem byla v létě se synem v Bulharsku.V tu dobu měl 2.5 roku. Bydleli jsem v penzionu a na jídlo jsem většinou chodili do restaurace. Byli jsem letecky a Honzík to všechno v pohodě zvládnul. Vubec bych se nebála jet i s menším dítětem. V obchodech se dá koupit stejné výrobky jako tady u nás a jsou o něco levnější.

hannah23
11. led 2011

Bulharsko vím, že se dá nakoupit i levněji, ale Bulharsko autem by jsme moc nechtěli, ale já jsem s našima každý rok jezdila autem do bývalé jugoslávie a pak busem do itálie, tak jsem si říkala, že bysme to zkusili tam, manžel ten byl na dovče až se mnou, předtím byl jen na misích

mart.s.
11. led 2011

@hannah23 já si pamatuju, že jako dítě jsem s našima byla 3x autem i v Bulharsku, ale to by se mi tedy taky nechtělo 😀 . Já myslím, že tam se teď už ale snad jen létá 😉 . Jinak s tebou souhlasím, že autem je nejlepší asi Itálie nebo Chorvatsko. Tam jsme taky byli autem . Já osobně jsem zatížená na Itálii, takže bych ti doporučovala spíš tu 😉

radka35
29. led 2011

my byli s 5měsíční holkou Chorvatsku autem a naprostá spokojenost,pro jistotu jsme vezli i koj vodu na kterou byla zvyklá,ale dá se tam dost dobře nakupovat v LIDLU,mají ho skoro stejný jako tady.Vařili jsme si pro nás jen něco málo,většinu jsme kupovali- ovoce a pečivo a bohatě stačilo

zukoc
8. únor 2011

Ahoj, myslíte, že by bylo vhodné jet do Chorvatska s tříměsíčním prckem? Mám ještě dvouletou dcerku a chceme jet sn přáteli do chatiček v borovicovém lese, kde je stín, ale je to hned u moře as brouzdališť pro děti. Jela bych později, ale známým jde klučina do 1. třídy, tak musíme jet už na konci srpna, mně se prcek narodí na konci dubna. Máte někdo zkušenost dovču s takle malými dětmi?

zuzik28
19. únor 2011

@mart.s. Ahojky, četla jsem, že jezdíte hodně do Itálie tak bych Tě s dovolením poprosila o radu. Chtěli bychom letos vyrazit autem s dětmi začátkem září k moři (chceme písečnou pláž, takže raději Itálie)...Ondrovi budou 2 roky a čtvrt a Kristý asi 8 měsíců. Nemohla by jsi nám doporučit nějaké letovisko, kde by to bylo vhodné pro děti...např. nějaké prolézačky nebo tak něco pro toho staršího. Aby se tam dalo i něco nakoupit, ale aby to zase nebylo nějak extra velké a rušné. Popř. i nějaký hotel nebo penzion? Prostě něco kde se vám líbilo...
Díky moc za případné tipy