Tunisko, Mahdia Caribbean World Mahdia. Byl zde někdo?

denousek
24. čer 2014

byl zde někdo?letíme 4.8.2014.z Brna.

cestysdetmi
24. čer 2014

Dle recenzí, hotel doporučuje 67% hostů, kteří už jej navštívili. Není to zas tak špatné. Nejlépe je hodnoceno vybavení a sportovní vyžití v hotelu (5 bodů z 6ti), taky poloha. Nejslabší hodnocení má bohužel jídlo (3,8 bodů z šesti).

alpinka1
24. čer 2014

@denousek Ahoj 🙂 my jsme tam byly na dovolené loni v červnu. Byla to fajn dovolená. Hotel příjemný, služby bez problému, i když vybavení starší a trochu problémy s tekoucím záchodem na pokoji, ale nic strašného 🙂 jídlo bylo takové normální, já si moc nepochutnala, ale byla jsem v té době těhotná a vadilo mi všechno, takže podle mě nelze soudit 🙂 manžel naopak dodnes vzpomíná na jejich zákusky 🙂 pláž hezká, moře čisté, jen v červnu ještě celkem studené a velké vlny. Jinak jeden velký bazén s barem a pak asi dva menší (ty jsme nevyužili) a jeden s tobogány. Vyhovovalo nám, že blízko hotelu je hodně normálních obchodů bez smlouvání. Nevím, co víc by tě zajímalo, ale ráda odpovím,pokud máš konkrétní otázky!

ladenka
24. čer 2014

My byli před dvěma lety v Mahdii, ale v jiném hotelu. Co bylo opravdu hezké, byly pláže, údajně jsou v Mahdii nejhezčí v celém Tunisu, ale nemohu posoudit, jinde jsem nebyla. Zklamaná jsem byla z města, podnikli jsme procházku jen jednou, víc jsme se neodvážili, mimo hotelový komplex to byl docela klondajk. ☹

denousek
autor
25. čer 2014

moc díky všem...no vím že mimo hotel tam mají ,,bordel,, ale to uz je tam normálni jinak na jidlo jsem zvedava jako nepotrebuju necoextra jima abychom žily,nežijeme abychom jedly 🙂 mimo hotel je to vůbec bezpečné?je to bezpečná země?

jinak mě zajimaa jestli se najde někdo s odletem .4.8.2014 z brna 🙂

nellisek
25. čer 2014

Já jsem byla v tunisu už 4x, nikdy jsme neměli problémy s ničím. Jídlo bylo dobré, samozřejmě každý jsme jiný, a třeba mojí tetě nechutnalo ani v 5ti hvězdě. Čistota v hotelech byla v výborná, s tím záchodem něbo klimatizací že kapala se stává i v hotelech jiných. Ihned to opravili a vždy bylo perfektně uklizeno. Mimo hotel už je to horší, prostě jiná mentalita. To co dělají je pro ně normálně, pro nás strašné. Maso, vše se válí na zemi, dost smrad. Jinak co se týká bezpečnosti, neměli jsme problém, a to jsme chodili i mimo ven. Moře tam je krásný, pozvolný vstup do moře, pro děti ideální. V tomto hotelu co píšete byli mojí známí a chválili i jídlo. Masa spoustu, hlavně tedy skopové, zelenina, přílohy a hlavně dobré zákusky a zmrzlina. Tak ať máte hezkou dovču.

ladenka
25. čer 2014

@denousek Nám tam s manželem chutnalo, byl dostatek jídla, a nikdo nás neomezoval velikostí porcí, jako jsme se s tím setkali např. v Turecku. Jen ovoce bylo málo, prakticky byl jen meloun a občas hrušky. Náš hotel byl hodně zaměřen na Italskou klientelu, takže tam byl i speciálně kuchař Ital, a jeho těstoviny na všechny způsoby byly vynikající. A měly opravdu výborné dezerty a pudingy, snědla bych jich na kila.
Já sama bych se do města asi nevydala, i s manželem jsem měla trochu nahnáno. Jako na blondýnu tam na mě pořád někdo pokřikoval, a bylo jim jedno, že je se mnou manžel a malé dítě. A to jsem si dávala velký pozor na to, abych neměla výstřih nebo moc krátké šortky. Potkali jsme tam dokonce partičku mladých holčin v minisukýnkách a jen v plavkovém vršku jak si vyrazily do města, to mě omejvalo, fakt. Pořád u nich zastavovala s pokřiky nějaká auta. Ale na hotel se vrátily, tak asi dobré. 😀 Klimatizace nám naštěstí fungovala, ovšem v ostatních pokojích to bylo horší. Hned po příjezdu nám praskla postel, ale manžel si to opravil sám. Celkově se nám tam líbilo, jen jsme byli v 3hv. a příště už bychom pod 4hv. nešli. 😉
Letos jedeme Chorvatsko, už se těším. 🙂 A vám přeji hezkou dovču.

denousek
autor
25. čer 2014

jéé moc vam dekujiiii já uz se taky moc těšíímmee 🙂 snad všchno klapne.. jese by se mohl najit nejaky ten spolucestující 🙂

denousek
autor
1. črc 2014

4.8. brno..nikdo? .)

denousek
autor
9. črc 2014

...

denousek
autor
17. črc 2014

.

denousek
autor
28. črc 2014

už se to blíží nehledáte nektera last minutko 🙂