Turecko s dětmi - máte tip na hotel?

pabka
25. črc 2014

Ahoj, měl byste někdo tip na pěkný hotel ideálně v Turecku, vhodný pro děti? Rádi bychom hotel blízko letiště, na pláži, s pozvolným vstupem do moře. Díky moc 🙂

terez27
25. črc 2014

Aegean dream resort,je od fischera,je na pláži,krásnej,pro děti brouzdaliste a klouzacky

terez27
25. črc 2014

Nebo Asteria club Belek,tam je pro děti snad vše 🙂

pabka
autor
25. črc 2014

Díky, jdu se na to hned podívat 🙂

pabka
autor
25. črc 2014

Tak jsem koukala, vypadají super oba dva, ale pro nás už je to trochu dražší... dcera už bude platit, jsou jí dva a tak jsme chtěli za 2 dospělé a jedno dítě dát tak do 60 000,- max. Tyhle hotely vychází na 70 000,- Ale i tak díky, budu sledovat last minute a třeba to klapne 🙂

terez27
25. črc 2014

@pabka a vy jste 3?to je nějak strašně moco_O

terez27
25. črc 2014

Vy chcete na 14 dní?Já koukala na týden a to vychází kolem 40000,na ty 2 týdny je to mazec

pabka
autor
27. črc 2014

Chceme jet tak na tech 10 - 12 dni... Jsme dva dospeli a jedno dite dva roky. Zkousim hledat last minute, tam jsou ceny lepsi, tak uvidime...

cestysdetmi
30. črc 2014

@pabka Fajn je pro rodiny s dětmi třeba Top hotel v Incekum, je hned na písčité pláži oceněné modrou vlajkou, obklopený lesem, dětské hřiště, židličky, postýlky. Cena na 10 nocí s all inclusive by pro vás 3 byla od 51 404 Kč (záleží na termínu). Pokud byste měla zájem o více informací nebo třeba zpracování nabídky, můžete mne kontaktovat.

barborka09
4. srp 2014

Holky, nebyly jste některá v Turecku v hotelu INCEKUM WEST? Chystáme se tem za tři týdny, recenze jsou na něj slušné, ale kdyby se tady našel někdo kdo tam byl, tak bych ráda uvítala jeho názor. Děkuji

pabka
autor
5. srp 2014

@cestysdetmi díky moc, Top hotel jsem na netu viděla, docela se mi líbil, ale v recenzích je, že nejsou žádné animační programy...? Jinak nabídku si rádi necháme zpracovat, naše představy jsou zhruba takové:
- hotel co nejblíž letiště
- přímo na pláži (ne přes silnici)
- all inclusive včetně lehátek
- termín začátek září
- 2 dospělé osoby a jedno dítě 2 roky
- 10 až 12 dní
- odlet Praha
Moc díky 🙂

ksts
17. srp 2014

@pabka ARCANUS SIDE RESORT OD BLUE STYLE,LUXUS,MOC SE NAM LIBILO,MAXIMÁLNA SPOKOJENOST 🙂

pabka
autor
14. říj 2014

Nakonec jsme byli v Sural Alexandria resort a super 🙂

yaninaaa
20. říj 2014

Slušný hotel a dobré služby (poměr cena/výkon) zde: http://hotel.invia.cz/turecko/alanya/grand-astor/

boell
5. lis 2014

Super hotel pro deti je Lonicera world, jedeme uz po druhe 🙂

dominickap
11. lis 2014

Ahoj a hledáš jen hotel nebo přímo nějaké středisko na dovolenou? 🙂

pabka
autor
1. kvě 2015

Oživuji tuto diskusi, měl byste někdo nějaké nové tipy na hotel, třeba z loňské dovolené? Chystáme se letos znova a hledáme další hezký hotel 🙂 díky

veronicka89
1. kvě 2015

hlavne resort - hlavne all inclusive - minimalne 4* a hned u more ! a nejlepe s nemeckou nebo rakouskou CK
Lastminute.de
5vorflug.de
apod 🙂

Jinak vybirat spise klidnejsi lokality tzn ne centrum mesta a opravdu koukat na to aby to byl rozlehly resort , nejlepse s klouzackama a prulizkama pro deti , kde je klid a kde z lehatka necumite na cizi hotel-panelak

Hotel nekoukat jen na strankach cestovky ale hlavne taky overit na

holidaycheck.cz
tripadvisor

kde jsou skutecne fotky cestovatelu + jejich dojmy

veronicka89
1. kvě 2015

Jinak ted se divam ze vyse byl uveden hotel Asteria club Belek 😀

Pani psala ze chce dat do 60.000 tisic pro 2 dospele a 2 deti a ze ji to vychazi na 70.000

Kdyby pani nevadilo jet na 9 dni - z mnichova nebo jineho letiste 😀 zaplatili by vsichni dohromady uuuuplne se vsim 2.050 EUR coz je nejakych 56.000 tisic a to jeste jsem jen tak dala termin uprostred leta -
Jine terminy nebo treba i lastminute by byl jeste levnejsi .

pabka
autor
2. kvě 2015

@veronicka89 děkuji, já spíš hledám tipy na konkrétní hotely, kde už někdo byl a může konkrétně doporučit. A chcem opravdu těch cca 11 dní a jsme dva dospělí a jedno dítě. Rada bych tip na hotel, kde jsme ještě nebyli a někdo ano a líbil se mu. Jezdíme každý rok, někdy 2x a tak hledáme nová místa.

barumat
30. pro 2021

Ahoj, začínám uvažovat o letní dovolené. Mám dcerky, kterým bude v létě pět a skoro tři roky. Doteď jsme jezdili do Bulharska do hotelu s vlastní pláží, all inclusive, a spokojenost (jídlo, mentalita), ale má jen jeden malý dětský bazén s pár malými skluzavkami, žádné hřiště. Moře u hotelu nic moc (čisté, ale řasy a kamínky). Slyšela jsem na Turecko samou chválu co se týče dětí a ceny, takže jsem si řekla, že bych mohla letos ustoupit a zkusit ho kvůli dětem, i když osobně mě to tam moc neláká 🙂 Budu tedy vděčná za tipy na hotely, kde jste byly s dětmi a má fajn zázemí, v Turecku, ale klidně i v Bulharsku, tam bych pořád jela tak nějak radši 😀 Moje představa je hotel v lepší třídě (nemusí být zlaté kohoutky, ale prostě si nechci připadat jako na rekreaci ROH), dětský bazén s pěkným zázemím a vyžitím, dětské atrakce i na suchu (hřiště), hned u moře, pokud možno bez řas a bordelu. All inclusive.