• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Turistické výlety s dětmi, sbírám rady a informace

(Zamčená)
18. března 2013 
Nazdárek maminy. Sbírám rady a informace ohledně výletů třeba do hor v létě nebo jiné inspirace...děkuji. :sunglasses:
16. bře 2013 v 11:12  • Odpověz
autor
Holky, mám 7 týdenního syna a chtěla bych s rodinkou v létě vyrazit někam na výlet do hor, kde je to dobré pro kočárky. Pronajmout chatičku a výletovat kolem...dáte mi typa? Díky :wink:
16. bře 2013 v 11:18  • Odpověz
Český ráj? Ta hlavní trasa je bezbariérová. Jinak doporučuju nosítko, třeba Manducu. To lze pak kamkoliv:slight_smile:
16. bře 2013 v 11:45  • Odpověz
16. bře 2013 v 11:49  • Odpověz
my jezdíme do areálu pod černým lesem, žamberk..
16. bře 2013 ve 12:04  • Odpověz
autor
Holky a máte konkrétní odkaz nebo kontakt, kde by se dalo ubytovat, co máte vyzkoušené?
16. bře 2013 ve 13:12  • Odpověz
autor
@hofka1 Máš zkušenosti s nosítkem, je to pro ty prcky zdravé co se zád týče? Jsem z toho nejistá.
16. bře 2013 ve 13:13  • Odpověz
@verunka7 s Manducou mám zkušenost, v pohodě. Ergonomická nosítka a šátky jsou neškodná, špatná jsou ta, kde je mrně čelem od nosiče nebo prostě visí za rozkrok. Net je plný informací na tohle téma, třeba na nosenideti.cz. V létě už budeš mít prcka celkem velkýho.
16. bře 2013 v 19:24  • Odpověz
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
16. bře 2013 ve 22:46 • malydobrodruh
Národní park Podyjí. Byli jsme loni s malým, měl necelé dva roky. Hodně se dá projet s kočárem. Bydleli jsme v bezva penzionu ve Vranově nad Dyjí, vchod do pokoje byl bezbariérový přímo ze zahrady, před vchodem malé posezení, super s kočárem. Pokud bys měla zájem, pošlu odkaz.
@verunka7
16. bře 2013 ve 23:23  • Odpověz
@verunka7
http://www.vranovnaddyji.cz/penzion.html

Mám i přímo seznam tras vhodných pro kočárek, posílal mi to přímo pán ze správy nr. parku, v případě zájmu napiš, musela bych to pohledat někde v mailu.
16. bře 2013 ve 23:26  • Odpověz
@verunka7 Ahoj, obrať se prosím na odkaz (Skupinu), kterou ti doporučila @mamkamarketa , kt. tímto děkuji za pomoc! :slight_smile: Hezký den přeji. J.
18. bře 2013 v 10:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.