Ubytování pro děti na Pálavě. Máte zkušenost?

pavlinka_zetko
28. bře 2012

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenosti s ubytováním na Pálavě? Chystáme se na první dovolenou, v létě bude malému 1,5 roku. Chtěla bych, aby v hotelu resp. penzionu byl nějaký dětský koutek, pískoviště apod. a taky alespoň minikuchyňku, kde bych mu mohla udělat mlíčko nebo ohřát něco k jídlu.
Díky za tipy.

pavlinka_zetko
autor
29. bře 2012

Nikdo neví?

llluckaaa
29. bře 2012

Bohužel asi ne, já sem nakukuju, abych se taky něco dověděla. Chtěli bysme v létě na Pálavu i s dvěmi dětmi a nějaký penzionek, jaký popisuješ, by se nám taky hodil 😉

pavlinka_zetko
autor
29. bře 2012

Mně se zatím nejvíc líbí hotel Pavlov, byli jsme tam předloni ještě bez malého na obědě a je moc krásný. Koukni na web. Ale nemají tam ty kuchyňky. Tak ještě pohledám a případně dám vědět.

pavlinka_zetko
autor
3. dub 2012

@llluckaaa Tak jsem to našla. Není to sice úplně Pálava, ale je to taky nádherný kus Moravy. http://www.lednice-ubytovani.cz/fotogalerie/
Mají tam kuchyňky, restaurace sice ne v penzionu, ale ve vesnici spousta a na zahradě skluzavka a trampolína. Nevidím tam pískoviště, ale ta kamínky budou taky dobrý 🙂 Vyrážíme poslední týden v červenci.

camelinka
3. dub 2012

nevim jak blizko palave chcete, ale na jare nasi pribuzni dokoncuji novy penzionek v Brezi u Mikulova 😉
@pavlinka_zetko
@llluckaaa

llluckaaa
3. dub 2012

@pavlinka_zetko To vypadá moc pěkně. Kolem Lednice je to krásný, ideální na kolo. Budete si brát s sebou? My bysme chtěli.

llluckaaa
3. dub 2012

@camelinka Březí už je trochu na jinou stranu, než jsme chtěli. Ale tam na té rovince je asi všude kousek a krásně 😉
Tak jestli mají nějaké inetové stránky nebo informační letáček nebo něco tak, tak pošli do IP, ať máme víc informací. Třeba se nám to zalíbí.

pavlinka_zetko
autor
3. dub 2012

@llluckaaa Kola uz do auta nenarveme. Musime vzit kocar a tim padem je kufr plny. Leda jet se zahradkou na strese a to se nam nechce. Ale pripadne si je tam pujcime, tam urcite pujcovna bude.

ivik3
24. dub 2012

@llluckaaa @ camelinka mě by odkaz na penzion v Březí také zajímal, máte nějaké kontakty? Díky Iva.

carodejnice
10. kvě 2012

Byli jsme v penzionu v Milovicích - http://www.penzionmilovice.cz/
Bylo to tam úžasný! Velká uzavřená zahrada s pískovištěm, klouzačkou, houpačkami, ohniště. Do toho za plotem koza, slepičky, který si děti mohly krmit. Strašně příjemná paní.
Doporučuju všem!

pindruska
10. kvě 2012

@pavlinka_zetko
@llluckaaa
my byli s malým když měl 7 měsíců v Mikulově - penzion Falkom - (pension.falkom.cz/). bylo to super. kamarádka, s kterou jsme tam byli (měla stejně starou holčičku), tak ti tam byli znovu loni (samozřejmě s už odrostlejší holčičkou 😉 ) a spokojenost. takže doporučuji.

frema77
30. led 2015

Oživuji diskusi - hledáme v tomto kraji nějakou pěknou chalupu s cca třemi ložnici, dobře vybavená kuchyňka, na zahrádce bazén a vyžití pro děti. Za tipy moc děkuji.

pavlinka_zetko
autor
30. led 2015

Taky budu sledovat. Loni jsme byli v Jižních Čechách v úplně debilním penzionu. Takže ač to nikdy nedělám, tak bych klidně jela zase do Lednice. Ale radši na nějaké nové místo na Jižní Moravu.

dorinda10
13. únor 2015

Podvakráte jsme byli zde http://www.penzion-marketa.cz/. Koupací jezírko, gril, krb, pergola, dětské hřiště, skluzavka, houpačky, písek, víno...

diamanta
13. únor 2015

ahoj, my byli v apartmánu Pouzdřany. Jenže bohužel v pěkně mrazivý podzim, takže to nám nevyšlo, ale byla tam dětská postýlka, zábrana na schodech, dětská jídelní židlička, tři ložnice, velký obývák se sedačkama tv a pc, kuchyňka. Bylo to tedy v patře, ale pokud nejsou schody problém, tak dole byla zahrada, gril, bazén, ohrada se zvířátky, a výhled dolů na lučiny. Dole v suterénu pod apartmánem byl také vinný sklípek, ale pro nás naprosto nevyužit. Jelikož jsme měli smůlu na počasí tak jsem ocenila ty věci v interiéru, byly tam i hračky, spoustu dětských knížek...nevím jak staré děti máš, ale já honila lezoucí batole.

kackaaaa
17. únor 2015

My byli v létě na pár dní v Pasohlávkách, v bungalovech. Ubytování s kuchyňkou. My jsme už v kempu byli před několika lety a líbilo se nám tam. Odpoledne mají animační program pro děti, nějaká minidiskotéka, i loutkové divadlo. Bylo tam fajn 🙂