• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ubytování v hezké přírodě pro více rodin s dětmi

25. listopadu 2015 
je nás více rodin s dětmi ve věku novorozeňat až 3 roky a rádi bysme v létě na pár dní do přírody. Proto sháníme tip na ubytování (penzion, chatky) nejlépe současně s možností polopenze. Hledáme ubytování v lokalitě, kde je hezká příroda- preferujeme sever Čech, Kokořínsko...ale nebráníme se doporučení jinde. Díky
28. únor 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co takhle penzion a restaurace V Ráji, Mšeno u Mělníka? Kamarádka tam měla svatbu a bylo tam krásně
28. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vypadá nádherně, ale si jsem zapomněla dodat, že bysme rádi něco levného...
28. únor 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky po něčem pátrám, ale blíž ke slovenkým hranicím. Tak jsem zvědavá jestli budou nějaké tipy.
1. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liberec penzion UKO, ideální pro víc rodin :slight_smile:
1. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme bohužel všichni právě Liberečáci :slight_smile:
13. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj Napadá mě Horní Bečva, Beskydy
např. http://www.bezva-ubytovani.cz/cs/objekt/21/Divadelni-chata-OAD.html, ale v této lokalitě najdeš i více zařízení - levnější i luxusnější.
13. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já většinou hledám ubytování přes booking.com, můžeš si tam navolit jestli chatu, penzion, hotel apod a pro kolik lidí...nebo zkus kudyznudy.cz, tam je taky pár tipů ;)
22. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
penzion Vysočina u Velkého Dářka
22. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. dub 2012 ve 21:58 • rau
Sice to nejsou severní čechy ale tam krásně www tečka penzion-padrtuv-mlyn tečka cz/ ....A kamarádka si moc chválila tohle www stanskymlyn cz/ byly tam s kamarádka a dětma...
18. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@franzovka my jedeme na dovolenou sem do Adršpachu: http://www tečka podskali tečka cz/
My tam sice ještě nebyli, ale máme tip od známých, že je to tam prý fain :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
18. dub 2012 ve 21:57 • majda_lena
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
11. kvě 2012 v 10:09 • adriana73
doporučuji Jetřichovice a okolí,příroda jak v pohádce, zkus třeba

www starahospoda cz
18. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beskydy www penzion-beskyd cz
7. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzovka TAk nás jede 5 rodin s dětmi v rozmezí od 6m - 4 let. Jedeme do Beskyd - Chalupa Vranečka.
7. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro prezentaci firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. čer 2012 ve 23:27 • xlucka9
autor
@xlucka9 moc díky za nabídku, momentálně ji už asi nevyužijeme, ale třeba toho využijí jiní.
(nakonec jsme jeli zrovna tento víkend na pobyt koupený přes slevový server a bylo to super)
11. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
co chatová základna Domu dětí a mládeže Cvikováček?
5. črc 2012 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzovka U nás jsme na děti přímo zaměřeni :slight_smile: Vejdou se k nám 3-4 rodiny a máme velkou zahradu s průlezkami, pískovištěm a dalšími atrakcemi. Stravování bohužel nenabízíme, ale kuchyňka je skvěle vybavena, a máme i venkovní gril s posezením. Všude kolem je krásná příroda pro procházky i výlety, pro děti můžeme doporučit . Pokud nějakou informaci nenajdete na našem webu, rád odpovím :slight_smile: Přidávám foto herny pro děti.
7. únor 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky,prostě musím doporučit Marínu Orlík,Chrást u Záhořan,koukni na to je to fakt skvělý a příroda nepopsatelná,moc se nám to tam všem líbí,měli jsme tam svatbu a od té doby tam jezdíme,jídlo je tam skvělý a za dobrý peníz,děti jsou nadšený
17. únor 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj my jezdíme pravidelně do Beskyd na Chalupu Zlatník
12. lis 2015 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme před rokem 3 rodiny s malými dětmi na chalupě v Králickém Sněžníku - oplocený pozemek, houpačky, prolézačky, pískoviště. K tomu bazén, ale vysoký, takže samy do něj nevlezly. Navíc prima výchozí místo na výlety. Bohužel to není s polopenzí - vařili jsme si sami, ale vždy to máme rozdělené, že jedna rodina vaří pro všechny ostatní. Roubenka pod vlekem.
25. lis 2015 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek