Ubytování v Praze na Staromáku, máte tip?

teerka
24. říj 2013

Ahoj koňačky pražačky 🙂 Chystám se vzít rodinku na adventní trhy do našeho hlavního města. Už pomalu pokukuji po hotelích a apartmánech. Máte nějaký tip? Nějaký příjemný hotýlek pro 2 dospělý a 2 děti? Viděla jsem ceny kolem 2000 za noc, ale i 1000 i 5000. Tak mě by se líbilo cokoliv čistého, jen na přespání a hlavně blízko, ať nemusíme cestovat MHD. A máte rady, čeho se vyvarovat? Je mi jasné, že nepoužiji veřejné wc, ale co třeba klobásky z václavaku? A v kolik hodin už raději odejít na pokoj, abych se nepotkala s lehkými děvami? Jsem z malé vesničky, tak se ptám, nevím, jak to v Praze chodí 🙂

teerka
autor
27. říj 2013

@blahova_andrea
@amelie001
@lvicek2000
@kamino
@lostakova
@nellisek
@jezevec
@jenny.kay
@anushka111
@leni78
@berenika39
@mafeska
@ludva
@pidisek
@olusenka
@arrowka
@pidisek
@hojda
jak koukám pořád po tom cestování, tak jsem narazila na super jízdenky.(vlak) Za 199,- po celé české republice tam i zpět. Je to akce od LIDLU a je to celodenní. Třeba jsem vám taky dala tip na výlet. Platí pouze 9,16,23.11 jsou to soboty. A jízdenka se dá koupit do 8 listopadu. Když si vezmu, že k vám do Prahy vlakem a zpět to je od nás z české třebové za 714Kč, tak jsem se chtěla podělit.První naše cesta povede k vám nanečisto :D Takže hurá na výlety 🙂

berenika39
27. říj 2013

@teerka no bezva, jsi hodná, to by šlo..pořád auto auto, počasí bude tak jen tak tak na poslední výlety....jdu to pohledat🙂. díkes🙂

anushka111
29. říj 2013

Děkuji za tip 😉

fiallinka
29. říj 2013

Tak vidíš, my jsme jeli nedávno do Prahy právě proto, abychom co nejvíc použili MHD 🙂, a to doporučuji i vám, syn bude z metra nadšený... ubytování najdeš někde dál od centra, ale blízko metra, a je to o kus levnější...

z_kopretinka
29. říj 2013

Na trhy je lepší jít někdy dopoledne, dokud tam není tak narváno. Hlavně na Staromáku je příšerná tlačenice. Mám pak radši menší trhy - třeba na Míráku.