V kolik hodin vám chodí domů tatínci?

molicova
18. lis 2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala v kolik hodin vám chodí domů tatínci. Mám trošku depku, jelikož měl manžel práci doma, ale teď se změnili podínky a musí chodit do kanceláře. Chodí domů kolem čtvrt na sedm. Jak jste na tom prosím vy?
Díkes moc Míša

tymothy
18. lis 2009

tak ten náš nejprve chodil kolem 3 odpoledne, ale teď jim přibyla práce (krize skončila -bohužel), takže až tak kolem 6,7 večer 😖

momin
18. lis 2009

Nas tatka je bez prace..bohuzel nas taky zasahla krize... ☹ tak je doma porad..docela dobre se na to zvyka,to odvykani bude horsi.. Pred tim taky chodival na 7 a vracel se po 7 vecer...

berynka
18. lis 2009

Vrací se kolem 19h. Do práce vstává v půl 4 😅... dělá totiž dvanáctky. Výhodou je teda zase delší volno než jen víkendy 😉 .

kubaka
18. lis 2009

haha, ještě tu není - normálka. 😝

lenkavano
18. lis 2009

mě jezdí domů po 6dnech na 2dny 😉

molicova
autor
18. lis 2009

díkes, no budu si muset zvyknout, jinak to nepůjde. Malý mi teda programů na celý den udělá až až, takže se nenudím. 😀 hlavně že nemá práci, která je třeba i o víkendech nebo kdyby odjížděl na delší dobu pryč. ☹ to bych asi určo nevydržela.

irminka
18. lis 2009

tak my máme tátu hasiče , nastupuje v 7 ráno, přijde V půl osmé ráno na druhý den...potom je doma 48 hodin a nanovo do práce..svátky,prázdniny, pořád dokola 😉

lenkavano
18. lis 2009

irmi teda to má dost nebezpečné povolání,obdivuju 😉

irminka
18. lis 2009

ho to baví a nás také 😀

malovani
18. lis 2009

Mezi 19.30 a 20.00...

petrunka01
18. lis 2009

náš to má tak-má dvanáctky-den,noc a 72 hodin volna.Mně to tak vyhovuje 🙂

rimmel
18. lis 2009

u nas od Pondelka do stvrtka o 17.00 je doma a piatok o 13.00 🙂

dvojka
18. lis 2009

U nás je to od pondělí do soboty co přichází kolem 17 hodiny...Dělá i o svátcích 😒 Moc nám to nevyhovuje 😒

rimmel
18. lis 2009

no baby nezavidim vam niektorym takto deti same vychovavat ☹ ja by som bola total vystavena 😕 😅

schwarzovka
18. lis 2009

náš tatínek dělá na směny...když má ranní, tak se vrací ve 14:30, odpolední ve 22:30 a po noční v 6:30, ale pak je do 13hod. nepoužitelnej 😀

samik2008
18. lis 2009

náš táta dělá na směny a shodou okolností chodí domů tak jak u schwarzovky 😉

ronie
18. lis 2009

den co den nejdříve v 19h, takže někdy stihne děti vykoupat, ráno odchází kolem 8h ☹ je to opravdu náročné, hlavně teď v zimě, kdy je odpoledne tma a s dětma se už moc nikam nedostanu, takže je to pěkná depka 😝

aaadus
18. lis 2009

odjíždí před 7, vrací se nejdříve ve 20:00, doma je pouze v neděli ☹

kaleilah
18. lis 2009

Náš taťka byl od února do května doma, na neschopence po úraze, pak šel na týden do práce, kde podepsal výpověď 😠 takže byl zase doma, až do minulýho týdne, kdy konečně sehnal práci se smlouvou, všude jinde brali jen "ne černo" 😠 😝

A pracovní doba? Absolutně naprosto dokonalá 😵 😵 😵

PO-ST 6-18
ČT 6-12(14)
PÁ, SO NE volnoooooo 😵 😵 😵

Ale je fakt že se hrozně špatně zvyká že ho nemáme doma, je nám smutno. Hlavně nastoupil když jsem byla v porodce, takže s náma nemohl zůstat vůbec doma ☹

berenika39
18. lis 2009

dneska ani neodešel, takže se nevrací, rýmičkaaaaaa 😝 😝

Jinak po-čt kolem 18.30-19.00 a pátek,sobota,neděle volnooooo. Super.

majatob
18. lis 2009

ahojte, u nas jak kdy, rano odchazi do skolyvetsinou mezi 7-9 a vraci se vecer z prace mezi 7-10, pak sedne ke klaviru a vstane od nej nejdriv o pulnoci 😅

janeyzelvicka
18. lis 2009

Já to mám prímové, chodí domů tak kolem 4, pokud je víc práce, tak později, kolem 6,7, párkrát i v 11 večer nebo vůbec nepřišel domů 😀

karotky
18. lis 2009

Tak my nemáme tatínka doma Po-Pá od 6:45 do 11:00 a od 12:00 do 14/15:30.Jsem ráda,že bývá brzy doma,ale když má přijít prodloužený víkend nebo týden dovolené,začíním z toho mít pomalu kopřivku.Ne,že bysme si lezli na nervy,ale trochu si doma překážíme.Mám už s Ádou zajetý určitý režim a taťka nám v tom občas plave,pleteme se jeden druhému do cesty apd. 😀
Jsem ráda,že Adámek ví,kdo je táta a nemusí si a něj po delších pauzách zvykat,ale zase bych třeba nebyla proti,kdybych manžela neviděla celých 5 dní a přinesl by domu trochu víc peněz.Tím chci říct,že každé má pro a proti. 😉

cernovlaska
18. lis 2009

Náš tatínek jezdí domů jen na víkendy a to ještě někdy jen na so+ne a někdy vůbec ☹ ☹ ☹ žádná sláva ☹

marcelapetrikova
18. lis 2009

mám taxikáře takže je v trapu furt 😀 a nejvíc mě mrzí víkendy, to je celou noc venku a přes den nepoužitelný 😝 😀

lamarika
18. lis 2009

Tak náš tatínek jezdí domů na víkend momentálně každý týden, ale v sezóně na víkend jednou za dva týdny 😖 Ale neva, už jsme si zavedli náš režim a když je doma, tak nám ho vždy naruší 😠 ale alespoň je to příjemně spestření 😀 Malej už vnímá, že příjíždí a odjíždí a vždycky se na něj moc těšíme 😀 😀 😀

majatob
18. lis 2009

koukam, ze na tom nejsu vubec tak spatne jak jsem si myslela 😀 diky za tuhle diskuzi, hned je mi lip 😀 😀

marcelapetrikova
18. lis 2009

majatob 😀 ono vždy potěší že jsou na tom jiní hůř co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

marcelapetrikova
18. lis 2009

ale musím říct že si umí vzít i volno a jezdí mu jinej šofér a to je pak celej víkend s nááámmaaa 😀

majatob
18. lis 2009

marcela, no to teda potesi a ja si tady zoufala jak je to sileny 😀