Vhodné ubytování v Třeboni a okolí s půlročním miminkem

itka
24. črc 2008

Prosím, nemáte některá vhodný tip na dovču v jižních Čechách. Nejlépe v okolí Třeboně. Hlavně, aby byl penzion přizpůsoben i malým dětem.

coxa
27. črc 2008

Ahoj, naši byli vloni v Třeboni v penzionu Sport na kolech a byli nadšení, že prý super ubytování, velikánská zahrada i s pískovištěm snad a moc milá paní domácí. 😉

coxa
27. črc 2008

jo a možnost grilování

itka
autor
27. črc 2008

Coxo, dík za tip. Už jsem myslela, že se; nikdo neozve. díky

topiko
4. dub 2012

Taky se letos chystáme na týden na Třeboňsko s malými dětmi, tak bych byla moc ráda za nějaké aktuální tipy 🙂 🙂 🙂

ivik3
24. dub 2012

@topiko my jsme byli spokojení v penzionu Grácie

payda
21. kvě 2012

Ahoj, my jsme vyzkoušeli apartnámy nedaleko Třeboně. Ubytování Za Kapličkou. Bylo to moc fajn. Ubytování jako by na statku, takže zatravněný dvůr pro výběh prťousků.. Na dvoře hračky, možnost uložní kol, auta parkují ve dovře, no zkrátka bomba. A na kolech jsme byli v Třeboni myslim za 15 minut?

zlilly
23. kvě 2012

není to úplně těsně u třeboně, je to u Jindřichova hradce, ale bylo to tam senzační. rodinný penzion veverčí dvůr. naprostá bomba. zatravněný dvůr, tam houpačky, pískoviště, trampolína, v létě bazén.

monivo
29. kvě 2012

@zlilly na Veverčí dvůr jsem zrovna dnes koukala, vypadá to opravdu pěkně. Jenže tam je to bez stravy. A mě se na dovolené nechce vařit ☹

edeltraut
9. čer 2012

http://www.penzionpohadka.cz/ - nevím jak je to tam s jídlem, ale v Třeboni a okolí není problém se dobře a relativně levně najíst 🙂