• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víte o volném ubytování v okolí Lednice a Valtic?

23. ledna 2016 
Ahojte maminky, bohužel nám nevyšla dovolená v námi plánovaném termínu, proto se na vás obracím s prosbou, jestli některá nevíte o volném ubytování nebo tipu na něj někde v okolí Lednice, Valtic nebo poblíž. Je mi jasné, že je to na poslední chvíli, ale zkoušíme naši dovču zachránit. Díky.
25. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro nás něj Jáňův dvůr pro děti ideální, hospoda a píškoviště na dvoře, zvířátka, kolem cyklostezky a termály na dosah v Rakousku nebo Čr Moravialand. Jen je to trošku dál od lednice.
25. črc 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste Penzion Hromkovi www.sklipekmorava.cz Jejich syn ma novy penzion primo v Lednici, tak by mohl mit volno.... www.penzionvlednici.cz
25. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horní Věstonice - penzion U Jeřába :wink: super na pobyt s dětmi
25. črc 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukni se na Vinařství u kapličky, mají i akce na ubytko, a pak můžu doporučit hotelreva.cz :wink:
25. črc 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kraví Hora
26. črc 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mně jednoznačne Onyx! už asi nestíham do tvý dovči :slight_smile: :slight_smile: ale kdyby někdo hledal tip na ubytko, tak se obraťte na tenhle penzion :slight_smile: byla jsem tam mnohokrát a vždy se tam ráda vracím :slight_smile: navštívila jsem Valtice sokromně ale také sme tam s kolegy organizovali teambuilding, všichni sme nadšení vináři, takže volba pro nás byla jasná :slight_smile: Vínny sklep penzionu je famózní a jedlo k vínku podávané je...no vždy cosi priberu :D ale stojí to za to ;)
20. čer 2015 ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli v Lednici v penzionu Pohádka a byli jsme nadšení :slight_smile:
23. led 2016 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Relax hotel Stork
23. led 2016 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli loni v hotelu Drnholec v Drnholci. Podívejte se na slevové portály je tam toho plno. Nebo můžete do kempu Merkur v Pasohlávkách.
23. led 2016 ve 14:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek