Víte o volném ubytování v okolí Lednice a Valtic?

eva2bb
25. črc 2014

Ahojte maminky, bohužel nám nevyšla dovolená v námi plánovaném termínu, proto se na vás obracím s prosbou, jestli některá nevíte o volném ubytování nebo tipu na něj někde v okolí Lednice, Valtic nebo poblíž. Je mi jasné, že je to na poslední chvíli, ale zkoušíme naši dovču zachránit. Díky.

hojda
25. črc 2014

Pro nás něj Jáňův dvůr pro děti ideální, hospoda a píškoviště na dvoře, zvířátka, kolem cyklostezky a termály na dosah v Rakousku nebo Čr Moravialand. Jen je to trošku dál od lednice.

luji
25. črc 2014

Zkuste Penzion Hromkovi www.sklipekmorava.cz Jejich syn ma novy penzion primo v Lednici, tak by mohl mit volno.... www.penzionvlednici.cz

arbilia
25. črc 2014

Horní Věstonice - penzion U Jeřába 😉 super na pobyt s dětmi

zamilovanadonej
25. črc 2014

Koukni se na Vinařství u kapličky, mají i akce na ubytko, a pak můžu doporučit hotelreva.cz 😉

cuma
26. črc 2014

Kraví Hora

martina678
20. čer 2015

Pro mně jednoznačne Onyx! už asi nestíham do tvý dovči 🙂 🙂 ale kdyby někdo hledal tip na ubytko, tak se obraťte na tenhle penzion 🙂 byla jsem tam mnohokrát a vždy se tam ráda vracím 🙂 navštívila jsem Valtice sokromně ale také sme tam s kolegy organizovali teambuilding, všichni sme nadšení vináři, takže volba pro nás byla jasná 🙂 Vínny sklep penzionu je famózní a jedlo k vínku podávané je...no vždy cosi priberu :D ale stojí to za to ;)

blahova_andrea
23. led 2016

my byli v Lednici v penzionu Pohádka a byli jsme nadšení 🙂

lvicek2000
23. led 2016

Relax hotel Stork

maraida
23. led 2016

My byli loni v hotelu Drnholec v Drnholci. Podívejte se na slevové portály je tam toho plno. Nebo můžete do kempu Merkur v Pasohlávkách.