Vyplatí se last moment v červenci?

wow
25. kvě 2018
wow
autor
25. kvě 2018

Dobrý den, vyplatí se letět na last moment? Našla jsem si oblast na Mallorce které nyní stojí více než bych za ní chtěla dát. Máte někdo zkušenost půjdou ceny opravdu dolů

finie
25. kvě 2018

last moment je něco podobného jako last minute? 🙂

jankol
25. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Zkušenosti s touto lokalitou nemám, ale prý se i dost vyplatí jít v termínu na letiště a čekat jestli všichni nastoupí, ale taky se může stát, že nic nebude. My jsme kupovali dovolenou na first moment.

wow
autor
25. kvě 2018

myslela jsem last moment 🙂

micha2105
25. kvě 2018

Vyplatí se většinou pokud člověk není vázaný na konkrétní termín a může odletět kdykoliv, nejlépe třeba za 2 dny.. létáme takto často a někdy jsou zájezdy opravdu za hubičku.

wow
autor
25. kvě 2018

my více že můžeme odletět nejdříve 13.7. a nejpozději se vrátit 23.7.

wow
autor
25. kvě 2018

stačí mi to abych to věděla tak 3-7 dní předem

wow
autor
25. kvě 2018

ale chci na Mallorcu do destinace Playa de Muro

micha2105
25. kvě 2018

Pokud má člověk vybranou konkrétní lokalitu nebo hotel, tak je asi lepší koupit dopředu.. pak se může stát, že na last žádný takový zájezd nebude.. je to vždy risk, zda to vyjde nebo ne..

marcicek84
25. kvě 2018

Pokud vis kam na last nespolehej,last se vyplati pokud ti je jedno kam v mnohem se prizpusobis...

berenika39
25. kvě 2018

@wow takhle to nefunguje. ten tvůj konkrétní hotel - nikde není psáno , že do LM půjde, Lm je prostě šance pro toho, komu nezáleží na tom, kam a kdy pojede.
Vloni jsme koupili cestu do Černé hory, jen tak, z 18 000,- byla za 10 tis a byl odlet za pět dnů- nej dovča. Ale konkrétní destinaci a hotel - na to nejde čekat. Náhoda.

jolal
26. kvě 2018

@wow mallorca je jiz z velke casti vyprodana na cele prazdniny.. Na last bych skutecne necekala, podle zkusenosti zustanete na 99% doma. A mimochodem Last minute neznamena, ze ceny pujdou dolu, last minute znamena, ze jsou posledni volne kapacity..

wow
autor
26. kvě 2018

@jolal a ty pracuješ v CK že máš tyto informace?

jolal
26. kvě 2018

@wow prave jsem nastoupila na materskou 🙂 jinak jsem pracovala v CK par let 🙂

wow
autor
26. kvě 2018

a ještě dotaz, jaká CK je nejlepší na tuto oblast? Líbí se mi jeden hotel u Fishera nebo je nejlepší vybírat přes Invii?

wow
autor
26. kvě 2018

ještě mám dotaz, já si našla hotel v té oblasti co bych chtěla jet akorát je 1km od pláže a je tam psáno že tam několikrát denně jezdí zdarma hotelový autobus. Jak toto funguje? Nejede jen třeba 2x denně a navalí se tam celý hotel.

jolal
26. kvě 2018

@wow zkus se podivat na oficialni stranky hotelu, jinak pokud to nepujde vyhledat, tak se obrat primo na poradajici CK 😉

marcicek84
26. kvě 2018

@wow no mallorca je dakt hodne vyhledavana,taky myslim ze last neklapne...navic kvuli bezpecnosti slo na dracku v min.letech prave spanelsko a bulharsko...tam ty ceny folu mic neslezou...

wow
autor
26. kvě 2018

Tak není asi na co čekat

marcicek84
26. kvě 2018

@wow ne,neni na co cekat...hele jestli jedete s ditetem,tak bych 1 km od plaze hotel nechtels,to bych vybirala neco na plazi a pokud sami dva tak dejme tomu...no a na mallorcu je speciasta Fischer...

wow
autor
26. kvě 2018

máme dvě děti 4 a 7 let

wow
autor
26. kvě 2018

tam je právě psáno že tam jezdí na pláž hotelový autobus několikrát denně

marcicek84
26. kvě 2018

@wow deti chzeji jak mire tak bazeny proto max 300 m od more s i to je mi zda moc do toho jezdeni busem bych nesla ale to je muj nazir...

barborka09
28. kvě 2018

@wow Tak my jezdili roky na last moment. Vždy nám bylo tak nějak jedno kam a kdy pojedem. Ovšem pořád jsem tak nějak tajně doufala, že se mi podaří sehnat i dovču na Mallorce. Za sedm let se mi to nepovedlo, takže jsem loni poprvé koupila dovolenou na first moment na Mallorcu, takže jsme se tam konečně podívali. Je to žádaná lokalita a v těch lastech když už nějaký byl, chtěli celkem dost peněz za děti. Jinak když jsem teda sledovala jak se vyvíjela cena toho zájezdu na Mallorku, tak jsem za celou dobu nenarazila na nižší cenu, než jsem to pořídila. Takže jestli máte nějakou představu, tak bych to brala hned. No a co se té vzdálenosti od moře týče, tak to bych si asi ještě rozmyslela. Je to fakt daleko a bůh ví jak často ten bus na pláž bude jezdit.Přeji hezkou dovolenou!

biedronca
28. kvě 2018

@wow Jestli mohu radit, tak na Last Minute letos nespoléhejte. Mam dobrou znamou v Cestovce, vzdy už 3 rokem jezdíme přes ní na Last Minute, víme jen zemi a datum odjezdu, a že letecky. Dva roky po sobě (bulharsko, pak Cerná Hora) to vyšlo.
Letos mi říkaka už v dubnu,že si máme koupit zájezd DOPREDU. od loňska a letos opravdu je zájem o dovolené zvýšený, cestovky i trochu přiráží ceny nahoru, a last minute opravdu nebudou a kdyz tak prostě "zbytky". Lidi mají peníze letost a opravdu zájezdy kupují.
Takže i my, letos, vyjímečně jsem už koupili Turecko letecky s all, za 12500 Kc! A za tu samou cenu jsme loni leteli Last minute Cernou horu a předloni na Last minute Bulharsko. Takže to je prašt jako uhod.