Wellness v Luhačovicích, jaký pěkný hotel?

makrofri
29. říj 2013

Chtěla bych jet na prodloužený výlet do lázní, máte zkušenosti do jakého pěkného hotelu? Preferuji centrum Luhačovic a vše pod jednou střechou, ubytování, masáže, strava. Budu ráda, když se podělíte o své zážitky, kde vám bylo v Luhačovicích dobře. Díky za odpovědi.

zelva78
29. říj 2013

Byli jsme v hotelu bedřicha smetany a nádhera, ale na masáže jsme chodily do jiného domu a tam nikdo ubytovaný ani nebyl, byli tam jen procedůry.

terezkax
29. říj 2013

Byli jsme v hotelu Jestřabí a hotelu Vila Vyšehrad, ale na procedury jsme chodili také mimo hotel. Mám pocit, že to takhle je u všech hotelů.

blanka.k
30. říj 2013

Byli jsme i s 3měs.prckem v hotelu Ambra (tatínek hlídal, já se "procedurovala"), tam je vše v 1 a max.spokojenost. Jen je teda dražší.

aja9
30. říj 2013

za mě Ambra,byli jsme tam loni na dovolené s dětmi a super. A když člověk koukne na jejich stránky najde tam i akci,že zase tak drahé to není. Ale co není drahé v dnešní době. Je tam super,že bazen procedury jsou přímo v hotelu. A taky je to nově postavený hotel. Dokonce u toho udělali bowling

rozum
30. říj 2013

Hlavně pozor na zprostředkovatele, nejlepší je si to vyřizovat rovnou s hotelem. Moje mamka tak přišla o peníze i o pobyt. Bylo to i ve zprávách. Jedna společnost bere prachy, ale už neplatí pobyty a vy tam přijedete a zjistíte, že není zaplaceno....popř víc napíšu do IP

ivce
30. říj 2013

Za mě Ambra, bylo to tam super, nejvíc mi vyhovoval bazén přímo v hotelu, chodila jsem tam brzo ráno, manžel obyvkle ještě spal a já měla bazén úúúúplně sama pro sebe 😅

ilonne
30. říj 2013

Rozhodne Ambra, byli jsme tam uz 2x a nemit to tak daleko, jsme tam 2x do roka. Bazen, wellness uzasne. Jidlo vyborne.

terkaz
30. říj 2013

Ambra 🙂

mircisek
30. říj 2013

Za nás taky Ambra. Procedury, bowling, dětský koutek, v létě hřiště. Příjemnej personál. Nemá chybu.

mitote
30. říj 2013

neni to uplne v centru, ale vse pod jednou strechou, Augustiniansky dvur... je teda pekne drahej, ale uzasnej 😝 a nebo jeste ted jak je zrekonstruovany hotel Alexandria

annetniky
21. lis 2013

Vila Valaška - kamarádka tam byla a přijela maximálně spokojená. Recenze apartmánu je tady: http://www.hodnotimecesko.cz/objekt/vila-valaska

nnicooll
7. únor 2016

A s dětmi nebo bez dětí? My jezdíme na wellness vždycky bez dětí, aby jsme si fakt odpočinuli. Proto máme v oblibě hotel Alexandria, protože tam neubytovávají děti do 12-ti let. Jinak co se týče procedur, tak mají hodně veliký výběr a jídlo je tam taky dobré 🙂

katkahla
17. črc 2016
Uživatel katkahla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katkahla.

Ahojda, trochu bych obnovila diskuzi. Mám zkušenost několikanásobnou s hotelem Alexandria v Luhačovicích. Jezdívala jsem tam s babičkou a potom, co umřela, tak jsem tam dotáhla mého muže a každý rok si najdeme víkend, který v Luhačovicích strávíme. Je to skvělé místo na procházky a procedůry v hotelu jsou luxus... Hlavně ta čokoládou 🙂 Jinak mi nakupujeme v last minute pobyty, je to levnější, než objednat vše dopředu. doporučuji 🙂

andrejsha
10. srp 2016

@annetniky přidávám se byly jsme ve vila valaška už 2x a letos jedem zas. Naprosto užasny v Luhačovicích bych nic jinyho nehledala.