Zakynthos - potřeby 10ti měsíčního mimča

endlessblue
2. čer 2012

Ahoj holky. Mám dotázek. Za 14 dní odlétáme na Zakynthos a budeme mít s sebou 10ti měsíčního synka. Když postupně dávám dohromady seznam co s sebou vzít, aby měl vše co potřebuje, rozrůstá se to v neskutečnou hromadu. Samozřejmě největší část zaujímá pro malého jídlo. Letíme celkem na 12 dní, předpokládám, že balenou vodu tam koupím. Ale jinak plánuju sebou brát 12x přesnídávka k svačině, 12x zavařený oběd ve skleničce, kaše, sušené mléko, a nějaký ty pamlsky (piškoty atd.). Nedá se tam koupit třeba ta přesnídávka? 24skleniček, to bude šílená váha. Abych se vůbec vešla do limitu váhy zavazadla 😀

cernalu
2. čer 2012

A v jakém letovisku budete?
@endlessblue

endlessblue
autor
2. čer 2012

Tsilivi 😉

ofelieee
2. čer 2012

na koníka chodí milejdy která v Řecku žije, zkus se jí zeptat... já netuším 🙂

cernalu
2. čer 2012

@endlessblue no tak v Tsilivi to zrovna moc neznám (dělala jsem na Zakythosu delegátku), je to docela velké, spousta krámků ale jaké to ti nepovím, ale v Zante(hl.město) je určitě seženeš, tam je toho dost a z Tsilivi to není daleko, jezdí tam i pravidelně autobusy 🙂

zevina
4. čer 2012

@endlessblue Tsilivi je poměrně velké letovisko, je tam i větší supermarket (ne jen malé krámky, kterým tak taky říkají 😉 ) skleničky s výživou tam k mání jsou, ale nekupovali jsme, měli jsme vlastní ověřené zásoby, páč dcerka jen tak něco nejedla 😎
jinak pro ulehčení zavazadel jsem místo ovocných přesnídávek brala frutapury (Hipp, Hami, prostě v plastových kelímkách) a šroubovací skleničku jen na ty dvě cesty do letadla 🙂
stejně tak můžeš vzít ve stejném balení i trvanlivé jogurty s ovocem, ale pokud máte PP a malý ti bílý jogurt baští, tak bych to neřešila, nejspíš bude ke snídani běžně k dispozici...
tak ať se vám líbí, pro nás to byla jedna z nejhezčích dovolených, pro děti je to tam ideální, příjemné městečko, hezké pláže, krátký transfer z letiště, možnost spousty výletů...