Zimní dovolená pro 2 leté dítě, Beskydy nebo Jeseníky

luciv
10. led 2010

Holky chtěla jsem se zeptat nemáte někdo dobrý typ na zimní dovolenou nekde v Jesu či Beskydech kde je to vhodné pro 2 letou dcerku , Myslím tím bazén pro malou, nějaký detský koutek v hotelu či penzionu a nejlepe jeste poblíž možnost lyžování pro manžela. Našla jsem jich pár ale všechno vyjde hodně draho 3dny bez jidla na 7tisíc kč to je dost

luciv
autor
11. led 2010

Nikdo nevi? ☹

editah222
11. led 2010

Luciv - s těma požadavkama co máš budeš něco lacinějšího hledat těžko ☹ Bazen je většinou jen v dražších hotelech.
Já můžu doporučit hotel Ovčárna v Jesenikach na Pradědu.Nebo taky hotel Diana ve Velkých Losinách. Tam je bazén, lyžování a jsou docela vhodný i pro děti.

Penziony jsou lacinější, ale o žádném s bazénem nevim.

luciv
autor
11. led 2010

díky moc ja nechci až tak levného neco ale 7tisic bez jidla na necelé 3 dny je docela dost kdyby s polopenzí tak neřeknu a to nepočítam jeste malou protože nemá 2 roky ☹Díky za typy

petruna110
15. led 2010

Ahoj,

tak tedy my sme byli len jedním dítětem a na Slovensku, na Oravě. Není to drahý, lidi jou tam moc milý a je tam hezky. Na jaře nebo v létě, ideální, chodili jsme na túry a dítě se vybláznilo. Tady jsem našla nějaký penziony nebo co, kdyby si měla zájem http://www.travelguide.sk/cze/dolny-kubin/ubyto... . Dovolená na Slovensku má výhodu a to sice, že můžeš tvrdit, že ji byla v zahraničí 😉

fiallinka
15. led 2010

http://www.valachy.cz/ pěkně je tady na Horalu, ale bazén jako takový tam taky není

danu
25. led 2010

hynka • 1d • Dnes o 09:24
Chtěli bychom jet na dovolenou na lyže s 1,5 letým dítětem. Neznáte hotel v Beskydech, kde by byly sjezdnovky na lyžování přímo u hotelu, abychom nemuseli dojíždět autem? Nejlepší by bylo, kdyby byl hotel za příznivé ceny a i s wellness centrem 🙂 Děkuji

editah222 • 1d • Dnes o 10:14
Ve Velkých Karlovicich hotel Horal (ten je myslím hned na sjezdovce a s wellnes centrem.) pak ještě Lanterna nebo Galik (ten je nic moc) - všechny 3 maji společného majitele a jedny www stranky (valachy.cz). Já si je furt pletu, byla jsem v tom co je na sjezdovce a max. spokojenost.
A nebo ještě hotel Tanečnica na Pustevnách.

hynka
25. led 2010

Editah. díky za tipy, kouknu

radka.m.
25. led 2010

velice doporučuji lázně velké losiny,byli jsme ve více lázních,ale tyhle si nemůžu vynachválit,není to přeplněné lidma,klidné městečko a je tam oproti jeseníku levně,my tam jezdili vždy na celý únor do lázní,ubytování se tam sežene všude,klidně i na blink,cena za noc stojí kolem 100-150kč za osobu,lze se tam ubytovat jak v soukromí,tak přím o v lázenským areálu,kde je nejenom bazén,ale můžete si zaplatit i procedury,lyžování je taky poblíž,s dětma fakt doporučuji 😉 😉 😉