Zkušenosti s Marsa Alam s dětmi

volfikovi
30. čer 2018

Líbí se mi Marsa Alam . Jeli by jste s dětmi ? Uvítam pozitiva í negativa . Chtěla bych jet v zimě tzn leden -březen přesný termín nevím . Děti v té době 12 a skoro 8 .

snowbee
30. čer 2018

@volfikovi ahoj my byli v marse..he ram nadherne..podmorsky svět úžas.Take bych jela znova i s detmi..ale pouze do hotelu,kde je pozvolny vstup do more od hotelu..byli jsem breyka beach resort.Jine hotelyy maji vstupy po molu..a ne vzdy bylo kvůli vetru povoleno koupani.Za mě..určitě bych jela

magdanaty
30. čer 2018

Do Egypta bych s malými dětmi nejela🙂

terebene
30. čer 2018

Byli jsme s 3 letou holčičkou v unoru, vše super, hotel Al Malikia. Uklizeno, čisto, pohoda...a to máme procestovano dost a dost😀

volfikovi
autor
1. črc 2018

@terebene a koupali jste se i v moři ? Jsou potřeba boty do vody ?

terebene
2. črc 2018

@volfikovi Koupali jsme se v moři, potapeli, boty potřeba nebyly, záleží na plazi...

terebene
Autor odpověď smazal
Zobraz
babanci
3. črc 2018

Koukni se třeba na hotel Elphistone, tam je i písečná pláž i molo. U některých hotelů to boty do vody chce, jdeš obvykle přes korálové podloží. Kup jim celoobličejové masky, už stojí necelých 6 stovek a máš je zabavené na celý pobyt. To, co uvidí pod vodní hladinou, to jim vypadnou oči z důlků. Kdybys chtěla informaci o nějakém konkrétním hotelu, zeptej se. Jsem tam velmi často.

babanci
3. črc 2018

Zrovna Al Malikia, jak píše@terebene, je moc fajn.

babanci
3. črc 2018

Jo, ještě v tomhle termínu je dost studená voda a vítr. Úplně nejlíp je letět v dubnu a nebo naopak na podzim, v říjnu, listopadu.

volfikovi
autor
3. črc 2018

Nakonec poletíme duben možná přelom duben květen a bez dětí. Takže opět hledám :D ja se nechci furt jen potápět ,ale i válet někde u pláže takže stále hledám
Nakonec určitě nasměrujeme na Marsa Alam ,ale kam přesně nevím.

babanci
4. črc 2018

@volfikovi Tak to bude fajn. Já to taky kombinuji, ráda se válím a ráda plavu. Jukni na Jaz Lamaya Resort nebo Royal Tulip. Čisto, vynikající služby, papání, kdybys chtěla večer pocvičit, pěkná posilovna, masáže.