Znáte hezké místo v Chorvatsku? Dejte tip

majina
11. dub 2008

Znáte nějaké hezké místo na dovolenou v Chrovatsku??? Prosím dejte typ..... 😉

peige
23. kvě 2008

Tak jsem našla zajímavý odkaz: http://www.ct24.cz/ekonomika/14518-dovolena-v-c...

petraluk
23. kvě 2008

Přesně tak jsem myslela, že to je. Se zapsanym dítětem v pasu tě tam normálně pustí a nemusí mít vlastní pas 🙂

acornika
23. črc 2008

Milé maminky, prosila bych Vás o radu. Původně jsme ani nikam jet nechtěli, ale babí s dědou ( moji rodiče ) mi nabídli abych jela s Jasmínkou s nimi do Chorvatska. Bydleli bychom v hotýlku kousek od pláže, ale jediné čeho se děsím, že jedou vlastním autem. Není to pro tak malé dítě velká zátež cestování několik hodin v autě??? Jeli bychom nejspíš v noci ale stejně. Jasmínka sice zvládá cesty autem velmi dobře, ale zatím jsme jeli max 3hodiny více ne. Prosím poradtě, bude velmi ráda za vaše rady a zkušenosti. Moc děkuji. Hanča 🙂

tabarka
15. únor 2009

Ahojky, kdo poradí ubytování pro 6 dospělých a 2 děti? Nejlépe písčitá pláž a nějaké vyžití pro děti. A jakou zkušenost s pobytem v Chorvatsku máte? Letos se tam chystáme na dovču, ale ještě jsme tam nebyli, cestujeme spíše letecky, tak mám z toho celkem hrůzu....

petinka11
15. bře 2010

zaujmalo by ma ci bol niekto v chorvatsku gradaci v tomto apartmane DRAGANA........a co by mi vedel k nemu blizsie povedat,ake je vybavenie,ci su na blizku obchody,zabava,ako daleko je plaz....a proste podrobnosti....dakujem....ideme s 1,2 rocnym dietatom tak ci je to vhodne

xkacatkox
23. bře 2011

pokusím se obnovit diskuzi, je vhodné Podstrana pro 1,5leté dítko,penzion Belmondo, jeli by jsme autem

dckami
4. dub 2011

ahoj holčiny,
hledáme ubytování v Chorvatsku, nejraději na Istrii nebo Krku. Jedeme 2 rodiny s dětmi - doporučítě mi někdo nějaké vhodné ubytování pro děti poblíž moře? 😕

jessika
31. kvě 2011

Holky, co si myslíte o dovolená v Chrovatsku v těhotenství? Já tedy ještě těhotná nejsem, ale dovolenou plánujeme a já doufám, že už těhotná budu. Jela bych tam tak v 6tt. Mojí doktorce se to moc nelíbí, prý sama jednou cestou do Chorvatska potratila. Já jsem potratila jednou v 7tt (jsou to dva měsíce), ale šlo o genetickou vadu. Jaké jsou obecné rady ohledně cestování v těhotenství?

klosky
22. črc 2011

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu... Co si člověk může vzít sebou na dovolenou do Chorvatska? Jedeme autem, tak nevím kolik čeho vzít, aby nám to pak nezabavili... Díy za rady...

dewnat
28. črc 2011

Ahoj holky,tak my letos v srpnu jedeme na Makakarskou rivieru do Promajny-kousíček od Bašky Vody.Máme zamluvený apartmán i s bazénem kdyby se malé (23.měsíců) nelíbilo ve slaném moři.Jedeme i s mými rodiči..aby jsme si s manželem taky trochu odpočinuli.

jaké léky jste si sebou braly pro dětičky?

viera3866
7. dub 2012

Ahojte na v chorvátsku,na Šibenickej riviére,je super stredisko pre detičky,ale i rodičia sa nenudia.

lsx
22. kvě 2012

Ahoj, je v červnu v Chorvatsku už teplo (kolem Zadaru - Šibeniku)? Díky

hyhule
26. čer 2015

Ahoj, zkousim ozivit, nez zakladat novou. Nebyl jste v poslednich letech nekdo na Basce v Krku? Potrebovala bych aktualni info, jak to tam vypada s trhy- rybi, zelenina, ovoce🙂 dik🙂

crriss
26. led 2016

@hyhule my byli v lete 2015 na krku, v meste Krk...v basce na vylete..osobne bych tam na dovolenku asi nejela, a když ano, tak bych chtěla bydlet v apartmanu hned na plazi 🙂 ale tyden by stacil..my jezdíváme na 15dni většinou...trhy tam byli...

asi pisu pozde, ale prece ;)

hyhule
29. led 2016

@crriss dekuju moc, my v lete nakonec krk vzali a jeki jsme do Biogradu na Moru🙂) ale dik za info, a ten Krk na Krku byste doporucila?🙂

janusik026
11. kvě 2016

@dckami ahoj môžem doporučiť aj moje apartmány v Istri ( mesto Umag) 🙂

pajuska252
11. kvě 2016

Nám se líbilo a vracíme se do živogošce malá duba, je to malá vesnička, je tam klid a pohoda, máme to tam rádi. 🙂 Je to teda hodně na jihu, ale vždy tam bylo teplo, teplá voda a nebývají tam komáři jako výš...

ivett25
16. kvě 2016

Holky, nemáte někdo tip na hezké, čisté apartmány novějšího typu ve střední a severní Dalmácii, popř. na ostrovech?
Pokud ano, můžete mi napsat, jaké jsou v daném místě pláže, výlety, atd.?!

evaamy
16. kvě 2016

Brela

pasekeva
28. únor 2022

Zdrávím, jezdíme do Chorvatska od nepaměti, máme tam známé, které pravidelně navštěvujeme, určitě doporučím BOL na Brači, kouzelné místo, jako spousta ostatních, pokud preferujete něco více na sever, pak Krk, je spojen mostem, což na většínu ostrovů musíte využít trajekt, obec Malinska, velice pěkná, menší, ale ne tak obsazená jako kousek Rijeka, Crikvenica, pronájem apartmanu jsme poprvé využili prostřednictvím https://www.nemovitosti-chorvatsko.eu/pronajem-..., jistě i více krásných míst, záleží co každý vyhledává, zda spíše klid nebo živější místo.