Zvládneme se synem (3) dovolenou bez golfek?

pellullinka
10. čer 2012

Ahoj,

jdu si pro radu. Letíme v červenci na dovolenou do Bulharska se synem (v březnu mu byli 3roky) a už nemáme kočárek. Zvládneme to bez golfek nebo je lepší nějaké půjčit a vzít s sebou?

Děkuju za rady a zkušenosti

mamkamarketa
10. čer 2012

@pellullinka ahoj, to ti tezko nekdo odpo odpovi. To musis vedet sama
1. Jak dlouho vydrzi tvuj syn chodit?
2. Budete jezdit na celodenni vylety?
3. Spi odpoledne?

Pokud budete jen na plazi, tak bych golfky netahala, ale pokud planujete byt venku od snidane do vecere a budete nekde chodit,tak bych golfac urco vzala 😉

pellullinka
autor
10. čer 2012

@mamkamarketa to je pravda,spis me zajimali zkusenosti ostatnich. Hodne chodime vecer,odpoledne syn spi,ale to bude na pokoji. Musime asi nejake nekde pujcit...

mamkamarketa
10. čer 2012

@pellullinka tak pokud planujete vecer chodi pryc tak urcite naky pohodlny,,kde se malej prospi 🙂

pellullinka
autor
10. čer 2012

@mamkamarketa on spat asi nebude 🙂 ale abychom nemuseli poslouchat,ze uz nemuze 🙂

berenika39
10. čer 2012

@pellullinka já beru golfky na víkendové akce ještě i ted, snad mě nikdo neukamenuje, ale večer většinou chodíme společně ve víc lidech na večeře na zahrádku, děti si ještě chvíli poblbnout, ale když vidím, že chce spát, natáhne si záda, dám na něj deku, my v klidu dojíme, dopijem, posedíme, když je krásně teplo, nevidím v tom problém, pak ho přeneseme do postele v pensionu, hotelu....na tohle jsou fajn, v zahraničí je to naprosto běžné, že se s dětmi v létě venku courá do tmy🙂)). Pokud to pro vás není problém (letadlo, přebytek bygáže a tak), vzala bych je.

pellullinka
autor
10. čer 2012

@berenika39 jasně, dovolená a léto je volnější 🙂
asi bychom je brali jako vloni přímo do letadla, musím po něčem kouknout, zda něco obyč koupíme nebo půjčíme. my ty naše prodali asi před 2mi měsíci, no uchvátala jsem to

berenika39
10. čer 2012

@pellullinka jestli se chceš pobavit, tak já golfky prodala vloni na podzim, jakože přes zimu nic a pak už nebudou potřeba, a ted jsem si drbala hlavu a naštěstí švagrová má jedny plonkové, tak budou do podzimu naše🙂. Fajn je to i na rychlý přesun, petr ujde v pohodě dlouhé prochajdy, ale svým tempem. Když vím, že ráno máme být v devět 3,5km od hotelu, tak se vstáváním,snídaní a tak bychom museli letět - naložím ho na golfky, bágl na rukojeti a jdu svižně🙂.

pellullinka
autor
10. čer 2012

@berenika39 to my na dovolený rozhodně chvátat nebudeme a doma na rychlé přechody do školky máme odstrkovadlo 🙂