Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vítám všechny ❤

lu_mik
Moderátor
20. srp 2018

Ahoj holky, chtěla jsem vytvořit diskuzi, kde bychom společně probírali naší cestu těhotenstvím❤️ Tak snad se vám tu bude líbit😍 Já bych měla mít termín přesně na přelomu 🙂 je tu někdo další?

@aluska1993 tak hlavně ať jste oba v pořádku!

aluska1993
9. lis 2018

@janager děkuju moc,nedelam nic jiného než ležím,ale je to na nervy😕

aluska1993
9. lis 2018

@veronikaveronikaveronika jooo prosim moc se bojím o toho malého:(

@janager tyjo to musí být na palici. Obdivuji tě, že zvládáš 😉🙂 naší když předělávali koupelnu v malém bytě minulý rok. To bylo peklo. Bordel prach. Natož s dítětem. Já bych se zbláznila 😂 ale zas to musíš brát tak, že to pak budete mít nové krásné a na tohle rychle zapomeneš 😉🙂a bohužel s tím předěláváním to nikdy nejde tak jak si člověk naplánuje 🤔

@aluska1993 bohužel jsi ještě dost na začátku a stát se může cokoliv ☹️ ale věř, lež a buď hlavně v klidu. Bude to tak, jak má být 😉🙂 držím palce

@kristusr Wow hlavně, že je malý v pořádku. Přeji ti aby druhé těhotenství bylo bez problémů a komplikací! 🌸🍀

aluska1993
11. lis 2018

Zdravim dámy,tak dnešní kontrola v nemocnici dopadla skvěle.Oba jsme v pořádku!!😍😍😍Miminko je živé a tluče mu krásně srdíčko,dneska by nás měli poslat domů na dlooooouhy odpočinek s kontrolami doktorů.Mam velikou radost dámy,že si to neumite snad ani představit.Děkuji vám všem co jste na nás mysleli a drželi palce

makronka222
30. lis 2018

Ahoj holky, je tu nekdo Praha? Nemam od rana co delat, to mam nejvic energie, shanim partacki - prochazka, kafe, courani po obchodech? Dystak sz🙂)

merope
3. pro 2018

@makronka222 Ahoj, já jsem z Prahy, ale čas budu mít až po novém roce, zatím kupa práce, kupa doktorů. Počítám ale, že v únoru/březnu jak pak půjdu na mateřskou a dítě (doufám) ještě nebude, to bude jiné a procházky s někým by byly super (ale preferuji někam do přírody).

merope
3. pro 2018

Jinak zdravím všechny ostatní, mám termín 20.4., jsem ve skupině dubnovek, ale nějak to tam skomírá a víc nakonec diskutuji v březnovkách (kam jsem začala tak nějak jenom nakukovat), tak třeba to bude trošku žít tady 🙂.

sabros
3. pro 2018

Ahojte holky. Přidávám se k vám. První těhotenství. Termín porodu 7.5.2019 🙂 😍Moc se na prcka s přítelem těšíme. Jak se cítíte? Mě občas večer trápí bolest v krizi.... 😔

@merope oni jsou dvě skupiny. Netuším teda proč 🤔 Dubnovky2019 a duben2019. Ta první je trochu lepší 😁 v té druhé se nekomunikuje 😂

merope
3. pro 2018

@veronikaveronikaveronika V jedné jsem (duben2019), tu druhou prostě ne a ne najít ☹.

narnell
4. pro 2018

@merope stačí zadat do profilu datum narození a hodí tě to automaticky do dubnovek2019

merope
4. pro 2018

@narnell Díky, tohle by mě fakt nenapadlo (hlavně mě ani popravdě nenapadlo, že v profilu to je a chvíli jsem to hledala 🙂 ). Většinou vyplňování profilů moc nedám 🙂.