Bydlení v ubytovně. Může mi syna vzít sociálka?

22. zář 2020

Ahoj, jsem v hrozně těžké finační situaci. Se synem bydlíme na ubytovně, je to hrozně, nemáme ani vlastní záchod. Sleduje nás socialka, do toho teď ex podal žádost o svěření syna do jeho péče. Myslíte, že mi syna vezmou? A mám právo na bezplatného právníka? Chci to řešit s charitou, ale moje sociální pracovnice má dovolenou.

shaun40
23. zář 2020

@veroniquecz Je to špatný.Pobyt v azylu je na rok a málokterá maminka je tam rok.Za pomoci socíanich pracovnic se témeř vzdy do púl roku povede ženám sehnat práci i pronájem bytu.Já jsem mela na hlídaní deti pani na dúchodu .Spousta maminek si hlída pak deti navzájem.Na začatku mesíce k nám do fabriky nastoupila holka která byla taky v azylu z dcerkou a delá jenom v noci aby přes den mohla být z holčičkou a vyzvedávat ji ze školky.Řešení se vždy najde jenom v tom nenechat človeka samého.Chyba je že zeny při sobe nedrží.Nejjednodušši je říct dejte díte tàtovy on se postará.Jsem lína úřednice tak jdete do zadnice.Matky jsou pak chudé a zoufalé.Né každý má podporu od rodiny.

somalicats
23. zář 2020

@shaun40 Podivej, ja chapu, ze chlapy nenavidis, ale pises tu fakt nesmysly. Deti nejsou vlastnictvim matek, nastesti, maji i svoje taty, kteri je az na vyjimky taky miluji. Ja si vubec neumim predstavit, ze bych svoje deti oddelila od taty, naopak pokud bych se dostala do situace, ze bych nemela kde bydlet, tak sama pozadam ex, zda by holky mohl vzit k sobe - zajem deti je na prvnim miste. A fakt se na me nezlob, ale v zajmu ditete opravdu neni bydlet na ubytovne nebo pod mostem. A ne, neni to o tom, ze bych o holky nestala, svet neni cernobily.

michaela666
23. zář 2020

@shaun40 Nežiju váš život, takže nemůžu soudit, ale... Podle toho jak tady vystupujete mi přijdete jako jedna z těch matek, které chtějí děti za každou cenu a je jedno kdo bude dárcem/ otcem. Stejně bude za ha*zlíka, ať udělá cokoliv. A ve výsledku je matka ta, co je chudák bez peněz a MUSÍ ji stát podporovat. To, že otec se o dítě zajímá, chce ho vídat a starat se je vedlejší, protože to se takové matce nehodí do krámu. Ideálně aby platil 10 litrů měsíčně, ale dítě neuvidí...A klidně si o mě myslete, že jsem kráva 😉

tulikiss
23. zář 2020

tahle diskuze je tu vazne uplne zbytecna pro shaun40 je chlap jen darce spermatu, ktereho by mela zena po oplodneni pozrit jako kudlanka, hlavne aby neotravoval. nejlepe aby chlap sypal prachy, ale jinak uz na nic nema pravo. pro dite je otec dulezity stejne jako matka, pokud tam chybi, tak bohuzel muze vyrust dite, ktera ma pocit ze otec nema na dite zadne pravo a neni potreba.
kdyz to tak ctu, tak vazne lituju nektere chlapy.

shaun40
23. zář 2020

@tulikiss Né já jsem pro to aby si tatínek deti bral kdy chce.To je neomezený styk ale díte má vyrústat z matkou.Asi nejsem moderní.

nat
23. zář 2020

@shaun40 a myslite ze by dite meli vyrustat u matky za kazdou cenu ?Urcite se nechci hadat spis me jde jen o nazor .....Prece je logicke ze pokud matka nemuze dat diteti normalni zazemi coz ubytovna neni,je pro dite lepsi vyrustat u otce docasne, a ne si dite drzet za kazdou cenu a cekat ze si pro nej prijde nekdo z ospodu

shaun40
23. zář 2020

@michaela666 Když má nekdo jiný názor na vec jako ja mi přijde normálni.Nechàpu proč bych si mela neco takového myslet.Je to diskuze.Třeba se zakladatelka rozhodne díky vám dát díte tatínkovi.To neznamená že se bude s mím názorem na vec souhlasit.Teť si o tom povídame z kamoškou a tá by to řešila tak že by syna dala tátovi.Každy jsme jiný pro to je na svéte veselo.☺Nekdy až moc.

shaun40
23. zář 2020

@nat Jsem divná ale já bych ho držela za každú cenu😕.Kdyby mi nekdo vzal deti tak skončím v blázinci.

nat
23. zář 2020

@shaun40 To vas urcite chapu sama mam 3 a proste si zivot nedovedu predstavit......Ale zase si myslim ze tatinek dite nevezme a staci aby tam ditko bylo jen na nezbytne nutnou dobu preci dite nemuze byt na ubytovne...asi tak 300 m od naseho domu je ibytovna tak mozna mluvim z toho dubvodu ze vim a vidim co se tam deje a jake divna individua tam jou :-/