Dvojčata a vícerčata

chechta
14. srp 2006

Ahoj holky, rozhodla jsem se založit toto téma , protože mám velikou pravděpodobnost (geneticky), že budu mít dvojčata. jste na tom někdo podobně a nebo už dvojčátka čekáte nebo už Vám doma křičí z postýlky??? 🙂

bielanevesta
9. říj 2007

Musím napísať, že povodne mali byť k Natálke ešte braček alebo sestrička. Bohužiaĺ sa jedno mimi prestalo vyvýjať až sa "stratilo" ☹ No to bolo len asi 6tt
Ale chvalabohu mám krásnu zdravú dcérku 🙂

andrealiskova
21. lis 2009

Dvojčata = dvojnásobná starost i radost.

zdenicka_p
10. dub 2010

Kolem mě se právě teď 2 mrňavé příšerky motají.

zuzanka2z
7. lis 2013

holky mám otázku nevíte o někom kdo čeká dvojčátka v okolí Opavy?Jsem fotografka a hledám dvojčátka novorozence na focení,kdyby jste o někom věděli,napište mi .Děkuji 😉

zvalentova
7. lis 2013

@zuzanka2z je založená skupina přímo pro dvojčata nebo diskuse "Čekáme dvojčata"

heidik
13. únor 2015

Ahoj všichni 🙂 Jsem s trojčat a za pár dní oslavíme 30 🙂
Byli jsme pro rodiče veliké překvapení a to do slova :o)
V 18letech se vzali z veliké lásky,za rok a půl se jím narodil náš bráška Jára.
Maminka byla jak nítěnka 177cm a 52kg přibrala jen 6,5kg (58,5kg) bráška 4400g a 55cm-byla hodně potrhaná :ó(S dalším otěhotněním počkat min.3roky !!!
Oba dva byli studenti a to zapomínam na jednu věc!!!áškuNež se bráška narodil tátu odvedli na dva(2) roky na vojnu!!! :o(
Chudák maminka.
Vše zvládla péči o brášku a dodělat si maturitu.
Za čas začali s tatínkem své pomocí stavět dům(jen dědeček jím pomáhal (bez firmy)+pracovali+maminka začala studovat VŠ-strojařinu.V létě otěhotnila a do 2.ročníku nastupovala s novinkou (bráškovi bylo 7let).O vánocích zistil ilékaři

heidik
13. únor 2015

Celou dobu čekali dvojčata :o)
Měli hotovou hrubou stavbu s okny,bez schodiště vodovodu plynovovodu a elektřiny