Dvojčata. Jak je rozeznat?

jaruskaaaa
28. pro 2007

Ahojky,určiotě tady takových témat už bylo ale jsem přihlášena ode dneška a vážně nejsem netový maniak..takže mám dotaz jak rozeznáte dvojčátka,?já mám Nikolku a Nataálku a nemít natálka za pravým ouškem znamínko tak se každej den jmenují obrácene prostě bych si je pletla...matka by děti měla poznat ale nějak se mi nedaří...má někdo podobnou zkušenost?

andilek
28. pro 2007

já zkušenost nemám, ale asi bych si je očíslovala na čelíčko a bylo by po problému 😝 😅 😎

jaruskaaaa
autor
28. pro 2007

andilek: 😀 nevím jestli by jako s cislama vyjela ven 😀

ladenka
28. pro 2007

Jarusko, mám sestřenku a ta má také holčičky dvojčátka - Magdalénku a Lidušku. A rozeznáváme je jen podle toho, že Majda má pihu nad levým obočím. Jinak jsou nachlup stejné. 😉

jaruskaaaa
autor
28. pro 2007

ladenko,no mí holky jsou taky stejný ale když chci třeba převlíct nikču tak musím kouknout za ucho jestli to není natálka

andilek
28. pro 2007

jaruskaaaa, teď to zakreješ čepicí 😉 😀

jaruskaaaa
autor
28. pro 2007

andilek:ted jo no ale pak ty čísla neuvidim 😀

andilek
28. pro 2007

jen nakoukneš a hned schováš 😉 😎 😀

jaruskaaaa
autor
28. pro 2007

andilek::D hela tak jdu krmit zase jedna z nich řve jdu kouknout na uchio a uvidíme dko to bude..tak juknu odpoledne snad ze to tu rozjede a budou i rady

lukin
28. pro 2007

jaruska: A co kdybys každé udělala náramek na ruku podobný jak měly v porodnici? Třeba takový ten náramek přátelství, jestli umíš, jedna třeba žlutý, druhá třeba červený.

lendy1
28. pro 2007

jaruskaaaa, v této diskuzi by ti určitě maminy s dvojčátka poradili spoustu rad a tipů ohledně dvojčátek 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kili
28. pro 2007

jaruskaaa, no ja nemám jednovaječné, sú síce dosť podobní, ale je medzi nimi rozdiel 1,5kg, takže nemám problém 🙂 .
Neboj, za dáky čas, keď začnú baby viac komunikovať, robiť grimasi a tak, tak ich už budeš vedieť rozoznať. Zatiaľ, keď len spia, tak je to ťažké, musíš kukať za ucho, alebo si jedno označ nejakou vysačkou, alebo každé ráno maluj pihu 😀

kili
28. pro 2007

až teraz som dočítala do konca.... ten náramok, čo radí lukin je dobrý nápad 🙂

schnek
28. pro 2007

jaruska, dej holčičkám každé jinak barevné nebo úplně jiné náušničky 😉

jaruskaaaa
autor
29. pro 2007

náušničky jiné budou..jinač asi dostane každá provázek na ruku...zatím si je oblíkám třeba do růžový a fielový ale když budeme jezdit po venku tak budou v bilí tak uvidíme...dík za rady

jaruskaaaa
autor
30. pro 2007

😅

alcatko.j
30. pro 2007

Danielka z unorovek kluky donedavna rozeznavala kluka ty, tak ze jeden mel celou dobu modry(myslim)naramek 😀