Dvojčata. Máte tip na kočár?

sorini2
28. pro 2010

děvčata moc Vám všem děkuji za povzbudivé slovíčka...... a určitě máte pravdu, člověk se se vším postupem času smíří, je pravda, jak pan dr.řekl že to budou dvojčátka tak radost s očekávaného těhotenství byla v tahu.... ale pomalinku, ale opravdu pomalinku si na to začínám zvykat a i se těšit.... 🙂 snad to teť dotáhneme do konce. při každé kontrole mám velikánský strach, co bude a nebude....takže ještě jednou děkuji a prosím, já vím, jsme teprve na začátku, ale nemáte někdo odkaz na opravdu pěkné kočárky pro dvojčata?????

kristaly
9. únor 2014

Ahoj holky, můžu doporučit croozer pro dvě děti - vozík za kolo. My ho užili od 1,5-3 let našich kluků a fakt bezva, bo je skladný do auta, děcka mají hodně místa, jsou chráněny proti vlivům počáska a ještě se tam vejde spoustu věcí do úložného prostoru (myslím kolem 30l). My ho využili víc jako kočárek než za kolo na cyklovýlety, protože byl vážně dobrý i do terénu, nebo třeba na dovču k moři, vešlo se nám do něho hooodně věcí, které jsme nemuseli vláčet v ruce.... Teď už ho prodáváme, pokud byste některá měla zájem o vozík z druhé ruky za 3500,-Kč.

eluk
19. únor 2014

tak já mám vybraný Tako Jumper duo. barvu uvidím ,ale sháním spíše z bazárku nový nechci. Má širokou korbičku a myslím,že ti moji prckové se tam snad ve fusaku v zimě vlezou jelikož budou mít 1/2roku

katkazdimi
31. bře 2014

Ahojky maminky, zdravím Vás všechny...chtěla bych se zeptat jen na zkušenost 🙂
Pořídili jsme kočárek Teutonia cosmo team,..a bylo nám o něm řečeno, že je adaptabilní s vajíčkama Maxi-cosi, že lze jen koupit adaptéry a můžeme vajíčka na konstrukci dát.
A dnes jsem chtěla adaptéry objednat, protože je u nás ve specializovaném obchodě neměli..a paní prodavačka mi sdělila,že se na tento typ kočárku adaptéry nedělají, že volala přímo dodavateli. Tak jsem se chtěla zeptat jen tak pro info, zda jste některá tento kočárek něměla a jaká vajíčka jste k tomu používala??? 😀
Děkuji.
Katka

pataamata
28. kvě 2014

Dobrý den,tak za sebe určitě doporučuji ABC DESIGN ZOOM.Je perfektní,skvěle se s ním jezdí,je skladný i do auta,má velký košík,korbičky velké,sportovní taky,dají se různě otočit,vejdu do každých dveří...prostě je skvělý.Finančně při nákupu sice náročnější,ale je fakt fajn.Zanedlouho budu prodávat.Petra

veru85
5. čer 2014

Jednoznačně doporučuju Easy Walker, projede všude, je lehký, za mě prostě nejlepší. Sehnala jsem už použitý (ale je v top stavu, takže mi to nikdo nevěří 🙂 za pár tisíc, nechtělo se mi dávat tolik peněz za nový.... kdo hledá, najde 😉

multina
11. čer 2014

Ahoj holky, chci se zeptat, ještě máme celkem čas, ale už koukám po kočárcích. Chtěli bychom Easy Walker, ale nevím jaký je zásadní rozdíl mezi modely, prodávají se cca od r. v. 2009 do 2013. Dnes jsem našla pěkný r. v. 2009, tak nevím, jestli ještě nepočkat a pořídit novější??

pavla_1983
26. srp 2014

Zdravím všechny 🙂 v prosinci 2014 čekáme dvojčátka - kluka a holku. Sháním kočárek Easy Walker - klidně i včetně autosedaček a korbiček - nejlépe osobní odběr v Olomouci, ale po Moravě dojedeme kamkoli. Nemáte tip?