Dvojčata. Máte tip na kočár?

sorini2
28. pro 2010

děvčata moc Vám všem děkuji za povzbudivé slovíčka...... a určitě máte pravdu, člověk se se vším postupem času smíří, je pravda, jak pan dr.řekl že to budou dvojčátka tak radost s očekávaného těhotenství byla v tahu.... ale pomalinku, ale opravdu pomalinku si na to začínám zvykat a i se těšit.... 🙂 snad to teť dotáhneme do konce. při každé kontrole mám velikánský strach, co bude a nebude....takže ještě jednou děkuji a prosím, já vím, jsme teprve na začátku, ale nemáte někdo odkaz na opravdu pěkné kočárky pro dvojčata?????

kathy.skal
28. pro 2010

ahojda. Já mám objednáno z kocarky.cz, nakonec jsme kvuli financim vzali dorjan danny cross twin - dneska by měl dorazit, tak jsem natěšená jak malé mimčo 😀 co jsem tak studovala, mají tam největší výběr a nejlépe vše popsané

Jinak s dvojčátky jsem to měla stejně - ale teď ke konci už jsem s tím smířená 🙂

sycaci
28. pro 2010

Ahoj, tak jsem našla i tvuj prvni dotaz a řeknu Ti, jak je to u nás. Mám osmiměsičniho klučíka a plánovali jsme druhe miminko. Jelikož ješte kojim a MS mam tak ruzně nepravidelně, tak jsem si říkala, že to může nejakou dobu trvat, než otehotním. Nicmene se to povedlo hned druhej měsíc, byla jsem štastna a u dr.mě čekalo překvapení - miminka jsou v bříšku dve. Samozřejme radost velika, ale cestou domu se mi vše rozleželo v hlave, jestli to zvládneme a tak..domu jsem přišla s brekem. No když jsem viděla meho štastneho manžela (jeho štěstí přetrváva do ted už 14 dnu), tak už se ničeho nebojim. Uvidíš, taky to zvládneš a jednou na sebe budeš hrdá...
Co se týče kočárku - taky řeším, jakej vybrat, sleduji inzeraty a mam pocit, že prodat kočár po dvojčatech neni až tak uplně snadne, tak uvažuji, jestli nebude lepší koupit nejakej zachovalej bazarovej, jinak se mi cenove taky zatim pozdáva výše zminovanej Dorjan. Když se podívaš na www.kocarky.cz, najdeš tam odkaz i na výstavu, ktera se bude pořádat v unoru v Brně, my se tam určite chystáme, alespon si budu moct všechny kočárky ošahat, zjistit přednosti a nedostatky, navic si tam kočár nemusím hned kupovat, stačí zaplatit zálohu a pk mi ho zdarma dovezou domu až ho budu opravdu potřebovat.
Držím palečky, určitě vše dobře dopadne a všichni budeme mít z dvojčátek velikou radost.

marton
28. pro 2010

Ahojky, z vlastní zkušenosti mohu doporučit EASY WALKER.Je sice cenově náročnější,ale super.Záleží co od kočárku očekáváš a hlavně potřebuješ.My se potřebujeme dostat do výtahu a do osmdesátek dveří a to projede v pohodě.Je lehce ovladatelný/zvládnu tlačit i telefonovat 😀 / a dobře skladný.Korbičky se dají koupit na inzerát.Nová jedna stojí 4500 ☹ .Pokud bys měla zájem budu tak v dubnu prodávat stříbrné,obě celkem tak do 3000tis.včetně slíd a moskytiér.Pak koupíš jen nový sporťák.Dají se na něj nasadit autosedačky,což my využíváme na nákupy.Koupili jsme ho v Kolíně,kde jsme ho porovnávali s jinými.To víš, mě se ze začátku do něj nechtělo/skrz cenu/,ale neodolala jsem a nelituji.Tak vybírej,určitě ti přijde více tipů.

ivarei
28. pro 2010

My máme kočárky 3 - Hartan ZX http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca..., Implast Spider Swing http://www.darababy.cz/zbozi/implast-spider-swi... a Jané Twin Two http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-twin-two-pr.... Nejpohodlnější je Jané - nejskladnější, bez problému ho dáme do kufru, nejlépe se s ním manipuluje, projdu kdekoliv dveřmi, u pokladny, vejdeme se s kamarádkami na chodník, když jdeme na procházku, jsem z něj fakt nadšená. Spider Swing je taky docela fajn, jen jsme museli měnit gumu (má nafukovací), píchli jsme. Taky někdy není úplně stoprocentně stabilní (ale to je o zvyk). Z Hartanu jsem hotová, ten je na prd, stojí v garáži.

Dvojčátka jsou radost. Naši se na sebe smějou a začínají komunikovat, je to nádhera. Tak ať vše dobře dopadne 🙂. Iva

zuzau2
30. pro 2010

Ahojky, my máme kočárek http://www.babyexpert.cz/produkt/kombinovany-ko... .....my ho kupovali ještě za tu původní cenu a šel s cenou dost dolů protože už je to loňský model. Záleží taky kde bydlíte...na terénu. Já osobně nechtěla kočárek s malými kolečky, myslím, že třeba do sněhu je to dost nepraktické.

macaha
27. led 2013

Ahoj, ja bydlim v panelaku v 6tem patre a mame uzky vytah (dvere se oteviraji na 72 cm) a nemame dole kocarkarnu. Takze jsem musela vybirat z kocarku s korbickama za sebou. Nakonec vyhral kocarek ABC Design, ma korbicky za sebou a skoro presne se nam vesel do vytahu. Koupili jsme ho s hlubokyma korbickama a se sedackama. Uvazovala jsem chvili i o tom, ze koupim k tomuto kocarku i sedacky do auta. Ale nakonec po porade s lekarkou jsem ty sedacky do auta nekupovala - rekla mi, ze to nani dobre pro jejich zada. Snazila jsem se hlavne ze zacatku s detma moc do obchodu nejezdit a hlavne jsem je vozila v hlubokych korbickach ... Vlastne jeste Ti poradim, az si vyberes tip a druh kocarku, tak si trosku pohraj s kamaradem Googlem, pripadne jeste nejakym dalsim vyhledavacem. Ja jsem diky nemu snizila cenu kocarku o tretinu, coz u dvojceciho kocarku je 10,000 Kc. To uz je znat 🙂

brusle
29. led 2013

ahojky, my máme EW a doporučuju, nejen do města a do MHD, ale i kamkoliv do bězných dvěří a do výtahu se vlezeme, a do terénu taky super, už jsme s ním absolvovali 2x Alpy, prostě nám vyhpvuje

vlckulka
29. led 2013

nejspíš ti většina maminek doporučí Easy Walker, protože je prý nejlepší, ale myslím si, že i jiné kočárky jsou velmi dobré a za daleko menší cenu. já měla pro holky Emmaljunga Cangaroo Twin a byla jsem velmi spokojená. V terénu jsem jezdila naprosto v pohodě, do většiny dveří jsem se také vešla.

tomasjana
7. bře 2013

Ahoj, za sebe můžu maximálně doporučit Bumbleride 🙂

venuss
14. kvě 2013

ahojky, ja jsem mela easy walker, byl fajn, ale na mě korbičky celkem těžké. Bydlím v 6tem patre sice s výtahem, ale malým, takže jsem se musela tahat nekdy i 3x s holkama, pak mi na easy walkeru vadilo, ze nema polohovaci nohy u sportaku a nepraktické polohování zad na zipy. Pořídili jsme si z druhé ruky bumbleride a jsem moc spokojená...🙂

lujami
15. kvě 2013

zdravím, my máme dorjan danny sport a jsme s ním moc spokojení. vlezeme se s ním do dveří, k pokladnám, zatím jsme nenarazily na místo, kde bysme neprošly. dobře se ovládá a holky ho teď mají jako sporťák. možná korbičky a sporťák by mohly jít líp sundávat, ale když se přijde na ten grif, tak je to bez problémů. ráda jsem i využila adaptér na autosedačky. dobrá věcička 🙂

hojda
28. kvě 2013

Ještě tu nevidím Teutonia 😉 nebála bych se ani bazarové.

uhlirova85
16. črc 2013

Neprodává někdo nebo nevíte o někom,kdo bude prodávat baby jogger s nafukovacími koly pro dvojky?

ratatooy
16. črc 2013

koukni ke mě do alba druhátko mam tam kočárky pro dvojky,davala jsem když jsme ještě nevedela jestly bude jedno nebo dve,ale jsou to fakt vybrany značky do kterejch bych se nebala investovat,sou ověřeny a řekla bych kvalitní

ireeeeen
17. srp 2013

Ahoj holky, obracím se na vás co máte načteno o kočárkách. Mám 5 měsíční dvojčata, žádný drobečky kluk 75cm a 8600 a děvče 62 cm a 6600, do kočárku se mi už moc nevejdou s fusakem už vůbec tak řeším jestli by se vešli do golfek a popřípadě do jakých. Prostor řešit nemusím. Spíš váhu aby pro mě každá procházka nekončila úplně mokrým tričkěm.Ale říkám si jestli mi to k něčemu bude.Za vaše odpovědi předem děkuji.

stazina
17. srp 2013

Ahoj ireeeeen, já když jsem si koupila golfky, tak jsem se teda nadřela daleko víc než s obyč kočárek pro dvojky...a nevím,jestli bydlíš na vesnici , nebo ve městě, ael v zimě v té břečce jsem neměla s golfkama šanci...☹ kočár byl sice tank, ale aspon projel všude. Golfky jsem si pořizovala jen kvůli skladnosti a cestování. Mě se tam taky hodně mačkali, první zimu když jim bylo půl roku na Silvestra ješět zvládli ve fusacích, ale nebylo to nic moc...druhou zimu už jsem je nacpala jen do kombinéz a přikryla nohy dekou..Takd ržím palce, at vyberešzvolíš dobře..pa

37renca
11. zář 2013

Ahoj, tak já chtěla původně kočárek DORJAN, který je polský, ale šílené recenze a i od prodavačů. Nakonec jsem koupila kočárek EASY WALKER DUO. Je nádhernej, vychytanej, lehkej, krásně se s ním jezdí 🙂

kettynka1234
11. zář 2013

Ahojky, měla jsem ten stejnéj problém. Jakej kočárek pro dvojčata. Mám DORJAN DANNY TWIN SPORT (hlubokou a sportovní verzy) a teď jsem pořizovala sporťák/ golfky BABY JOGGER mini a je naprosto úžasnej ( mile překvapil.)

hankarisulka
30. říj 2013

Ahoj, my jsme si koupili bazarový bumbleride. Kluci byli do cca 7 měsíců v taškách a pak jsme ho přehodili na sporťák. Velice snadno se skládá a vejdu se do všech dveří 80 cm. Jsem s ním maximálně spokojená. Stejný jsme si pořídili i k babičce. Bydlí daleko, tak nemusíme kočárek převážet v autě. Jinak do kufru je velice skladný. Je to americká značka, ale v někde u Bratislavy mají svoji pobočku. Jinak se dá koupit i na www.dvojcatka.cz. Mě tento kočárek doporučili 2 další maminky s dvojčaty. Jinak ještě používáme golfky easy walker. Obojí doporučuji.

dvojcatka_cz
6. lis 2013

U nás se nejvíce prodává Indie twin Bumbleride - je nejpohodlnější pro maminku i děti a nejskladnější. http://www.dvojcatka.cz/detail/4489242/indie-tw...

koffen
8. lis 2013

Za mě ABC DESIGN ZOOM, korbičky za sebou-velké, prostorné. Snadná manipulace, skládání. U nás max. spolkojenost 🙂.

mslunicko
16. lis 2013

Ahoj já mohu doporučit kočárek Patron Fenix duplex. Je to český výrobce z Mělníka. Perfektně se ovládá i jednou rukou. Vejde se do dveří 80cm. Jsou tam vložné tašky, které byly našim důležitým požadavkem, protože jsme ve druhém patře bez výtahu. Dají se v nich mimča přenášet a přitom tašky nejsou tak těžké jako korbičky. Kočár je jeden z nejprostornějších vůbec. Jako jediná maminka dvojčátek z okolí jsem nemusela na druhou zimu kupovat nový kočár. Když se něco pokazí, tak v Mělníku mají náhradní díly. Na adaptér se dají nacvaknout autosedačky a využívali jsme ho i jako sporťák.

pidisek
17. lis 2013

Ja po dlouhém vybírání kupuju I Candy Peach - mono s adaptéry - lehký, ovladatelný - jen trochu dražší...

michelle1
18. lis 2013

mám bumbleride a super...jen holt ty korbičky jsou pidi 🙂 Krásně jezdí a všude se s ním vlezu

milly.333
18. lis 2013

mám abc design zoom ty korbičky za sebou, jsme bytovkáři takže pro nás ideálka, všude se vlezu, jednoduše se korby nacvaknou a jedu 🙂 jsou to klasické velké korby....bydlíme na české sibiři 🙂 takže máme pořádné fusaky a krásně se tam vlezou!

kackaje
28. pro 2013

Za nás tento 🙂 Podle pohlaví potom doladíme barvičky 😵

zunem
8. led 2014

Holky, co je lepší nafukovací kola a nebo ta tvrdá? Využiváte na kočáře autosedačku? To jsou dva základní rozdíly mezi kočáráma co jsem vybrali, tak nevíme 🙂

zuzanakn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jessie21
1. únor 2014

My máme TFK duo a jsem velmi spokojená.Lehký snadno ovladatelný ,velký nákupní košík,velké stříšky,konstrukce kovová a sedačky jsou prostorné a nohy,záda,rukojeď polohovatelné.Velmi skladný a vejdeme se do 80cm dveří.Je sice finančně drahý,ale vyplatí se ,protože má dlouhou životnost.(kovová konstrukce).