Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

abecedka
31. kvě 2011

@aknel1976 tak super, že je vše v pořádku! Jsi šikulka!

@alex_dimitropol baráček je krásnej, už jste přestěhovaní? a postýlky to je jedna báseň, nádhera. Takové by se mi taky líbily...je to vlastně JIng a jang... super.

aknel1976
31. kvě 2011

@sorini2 Díky 🙂 ...se ti nedivím, to musela být šílená rána 😀 ...když ono je těžké poznat co je vpořádku a co ne ☹ ☹ ...hold se budu válet a aspoň mě bude manžel krásně obskakovat 😉 😀

aknel1976
31. kvě 2011

@abecedka díky, hlavně prckové jsou skvělý, že se drží!!!! Prostě jak už u mě jsou, tak už tam musí zůstat, jen na to, jaký jsou pindíci, tak dělají pěkné starosti už teď 😉 😀

sorini2
31. kvě 2011

@aknel1976 🙂) to byla šupa🙂) a klidně se nech obskakovat, u nás to tak je... nic nemusím ani uklízet, manžel dělá vše a já sedím s 4nohým miláčkem a koukame na něj... no já bych mu ráda pomohla, ale ty tepla.. jsem fakt K.O. a to opravdu nehraju...včera jsem se málem složila na městě...a pak v jednom obchodě, ani nevím jak jsem hned měla sklenici vody v ruce a já na to že mám vodu v kabelce... fakt se těším až to bude za mnou, někdo říká že si těhu užívá ale já nééééééééééééééééééééé

abecedka
31. kvě 2011

@sorini2 hroznový cukr do kabelky, to je taky dobrá záchrana

aknel1976
31. kvě 2011

@sorini2 v tom si taky nemůžu stěžovat, co jsem otěhotněla, tak mě nenchá manžel nic co se týče úklidu dělat, i prádlo se naučil věšet 😀 ...takže se taky jen koukám a to mi docela jde a dokonce se mi to líbí 😉 😀 😀
Teeeda, to mě mrzí, že to takhle blbě snášíš ☹ Tak hlavně všude opatrně!!!!! Ono bylo včera dost hnusné vedro ☹ ...pak je člověk naopak rád, že je doma na zadku 😅

werty
31. kvě 2011

@aknel1976 Gratuluju. 🙂 🙂 🙂

aknel1976
31. kvě 2011

@werty diky 🙂

abecedka
31. kvě 2011

@sorini2 a kdy to tak začalo, ty potíže?

majka07
31. kvě 2011

@aknel1976 gratuluji ke kontrole 🙂
@sorini2 tohle přesně Vám nezávidím, pokročilé těhu a vedro... já bych zdechla

epicharis
31. kvě 2011

@majka07 - to strašně ráda slyším, asi jako většina z nás mám obavy, abych to zvládla. Já mám právě větší strach z toho, abych pro samou práci s dvojčátky nějak neošidila Anežku. Přece jen bude teprve 21 měsíců, až se prcci narodí 😒
@aknel1976 - jsem moc ráda, že jste i s miminky v pořádku, odpočívej a věř, že to bude už jen a jen dobré, obskakování tobě ani manželovi neublíží 😉 Užívej si to, mě jakmile se udělalo trošku dobře, obskakování je fuč, ba ne, spoustu věcí za mě taky dělá manžel, párkrát mi vyžehlila tchýně i moje mamča a tak. Jsou na mě všichni hodní.
@sorini2 - to mě mrzí, že si to neužíváš, ale brzy bude líp. Já mám třeba s omdlíváním problémy i normálně, takže teď v těhotenství mě to až tak nepřekvapuje, často musím odejít z obchodu na čerstvý vzduch, ale já už dost dobře poznám, kdy to na mě jde 😉
Holky, taky máte tak obrovské bříško? Já fakt nevím, kam až poroste. Už teď vypadám, jak s Anežkou v 7. měsíci a to teprve končím 4.??? Jak budu fungovat přes léto fakt nevím...

aknel1976
31. kvě 2011

@majka07 díky, moc se mi ulevilo 🙂
@epicharis díky, úleva ooobrovská 🙂 Mně se vším pomáhá manžel, máma bydlí ode mě 15 minut a za 2 měsíce marodění ani jednou nepřišla s ničím pomoct 😔 ...ale s tím jsem smířená, ona u nás nebyla za 5 let víc jak 2x na kafi a hned spěchala domů 😖 ...já si na to už zvykla, ale tím, že budeme mít dvě miminka, tak o to víc mě tento přístup mrzí...a nevím proč to dělá. Manžela má ráda, snažíme se k nim chodit aspoň my, ale ona sem prostě nedojde a to je v důchodu... Tchýně by mi pomohla hned, ta je skvělá!!! Ale bydlí od nás 65km a chodí i o víkendech dopráce, takže ta zas nemůže. Hold to zvládneme sami 🙂
Já už bych chtěla mít větší bříško, máš tam dva bobany, tak se nediv 😀 ....možná pak budu nadávat, ale chci si to užívat 😀 😀

abecedka
31. kvě 2011

@epicharis jo já mám taky takovej břuch, 92cm obvod a bude hůř.

majka07
31. kvě 2011

@epicharis já myslím že určitě si najdeš čas i pro Anežku a neošidíš ju 😉

mirka77h
31. kvě 2011

@aknel1976 😀 😀 super!!!Moc moc vám to přeju tak šup ležet a užívej si to... 🙂 já tušila že to bude v pořádku 🙂 🙂 🙂

brusle
31. kvě 2011

@abecedka oooo, kde jsou ty časy, kdy jsem měla toliko v pase!!!! 🙂 Začínala jsem na 65 cm, a teď mám 120cm, fakt se to nezdá, ale s těmi dvojčatzy to břicho roste před očima.
Jo, bude už jenom hůř...... 😀 😀 😀 😀

abecedka
31. kvě 2011

já začínala snad na 80cm... takže 120 to u mě jistí. to mají holky hodně když jdou rodit. Ty půjdeš kdy?

brusle
31. kvě 2011

Holky, pokud jste se rozhodly pro EW, tak dost se vyplatí koupit jenom novej sporťák, no a korby ojetý, na aukru nebo i tady na MK najdete korbičky obě za cenu kolem 2-4 tis. jedna moje kámoška to tak udělala a fakt je to dobrý. Ty korbičky jsou totiž dost malý, takže mimi v nich dlouho nevydrží, a¨investovat do nových, kdy jedna stojí kole 4 😉 500 je docela dost.

misanda
autor
31. kvě 2011

holky, tak můj obvod se rapidně zvětšil na 111cm 😲 rosteme rosteme...ale mám z toho radost 😉 Konec července bysme měli jet na profi focení, tak se hrozně těšim!!!!

misanda
autor
31. kvě 2011

@brusle jů, koukám, že už máš taky krásný tt!!!!!! Kéž bych to dotáhla tak daleko jako ty 😵 😵 😵

misanda
autor
31. kvě 2011

@aknel1976 bobe, ještě jednou gratuluju i tady...mám velkou radost !!!!!

misanda
autor
31. kvě 2011

holky já vyrazila do TEsca před chvílí a děs běs...sotva jsem to dofunila domů, jaký tam je vedro 😨 navíc jsem neměla teplej oběd...kuře mi smrdí a ještě je to horký v tomhle počasí...tak posílám prťatům hnusnou bagetu...ale koupila jsem jim borůvky, broskve a zeleninku, tak jim to aspoň vykompenzuju a ještě jsem jim koupila Mrožíky jahodový 😀

epicharis
31. kvě 2011

@aknel1976 - jasně, že se ti ulevilo, moc ti to přeju 🙂 To je fakt zvláštní, že ta mamča k vám nezajde, třeba až budou dítka na světě nedá jí to a přijde častěji. Já mám v baráku tchýni, která je v důchodu, je ochodná, občas uvaři i pro nás (třeba dnes), Anežku si bere téměř každý den alespoň na chvilku, ale vše má svá pro a proti, občas mi leze svou přehnanou starostlivostí na nervy... 😅 A co se bříška týče, ani se nenaděješ a bude 😉
@abecedka - schválně jsem se změřila a mám 86cm, což je už o 20cm víc jak normálně 😅 A že bude hůř??? O tom nepochybuji. Vím, jak jsem vypadala před porodem Anežky... 😀
@majka07 - díky, když to říká někdo, kdo s tím má zkušenost, jsem o trošku klidnější, budu se snažit, i kdybych měla na hubu padnout 😉
@brusle - tak tos začínala s mírami skoro jako já, a fakt máš 120??? To si ani nedovedu představit...

aknel1976
31. kvě 2011

@mirka77h já taky věřila, že to bude vpořádku,ale...strach byl silnější než já a stejně bych šla zítra na konrolu, tak jsem šla o den dřív 😉 🙂
@brusle koukám a taky jako @misanda závidím tt, bylo by nááádherné dostat se až takhle daleko 🙂 🙂
@misanda děkuju,moc, strašně mě to uklidnilo a doufám, že všechny rady nám pomůžou se toho špinění zbavit 🙂 Jinak teda kráááásný obvod bříška 😵 😵 😵 Já už chci takyyyyy 😀 😀 A chci si už v klidu něco nakupovat pro mrňousky a vybírat jména 🙂

aknel1976
31. kvě 2011

@epicharis to ti tak trochu závidím, přeci jen u dvojčátek ta pomoc bude za potřebí, aspoň ze začátku 🙂 ...chápu, že někdy je něčeho moc, ale...lepší než nic 😉

epicharis
31. kvě 2011

@misanda - pro jednou budou mimča brát bagetu jako lahůdku 😉 Taky mám doma v mrazáku zásobu jahodových Mrožíků, já je fakt můžu stejně jako melouny, bych mohla být živa jen na nich 😅 111cm je taky pěkná míra 😉

aknel1976
31. kvě 2011

@misanda teeeeeda, to budou mít dětičky hody 😀 ...mňam, mňam 🙂 Já si dala k obědu zeleninovej salát a stačí mi to, ani v tom vedru nemám na nic teplého chuť 😝

brusle
31. kvě 2011

Holky, vydržte, nás taky všichni strašili, že tak dlouho nevydržíme, od 20. tt jsem brala magnesko na tvrdnutí břich až 10 tbl denně, do toho i injekce, a teď ke konci se všichni diví, že už jsme donošení.
Navíc to má výhodu, vím, kdy jdu na porod, protože mám naplánovaný císař, tak ta jistota je k nezaplacení.
Ale fakt se to dá vydržet, hlavně si nic nepřipouštět, odpočívat.......jde to 😀

epicharis
31. kvě 2011

@aknel1976 - naprostý souhlas, všeho moc škodí, ale lepší než nic 😉

brusle
31. kvě 2011

@epicharis jo, jo, fakt 🙂 ale je to tak už asi 2 měsíce stejný, skočilo to nejvíc kolem 28-32. tt, to bylo něco, teď už jsem si zvykla, jenom lidi divně koukaj, protože jak byla človek před těhu samá kost a kůže, a teď před sebou valíš tohle, tak fakt to vypadá jako blbě vycpaný 😀