Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

bublina09
31. kvě 2011

@alex_dimitropol tak přeju úspěšné přestěhování. A vidím, že si musíme vážit toho, co máme, 6 měsíců mateřské je fakt málo. Takže mám v plánu si dát RD na 2 roky a pak šup přivydělávat. tak jako teď, začala jsem, když měl Peťa 1 rok a bylo to ku prospěchu všem.

sorini2
31. kvě 2011

@bublina09 naštěstí se starám sama o sebe... ale i tak máme pejska a jak je manžel celý den v práci, tak s ním musím lítat já a to je taky záhul, ještě že rodiče bydlí vedle ve vchodě.. tak volám S.O.S. je třeba venčit a taťka nebo mamka přiběhnou... a nebo sjedu dolů s Artíkem pustím ho zadním vchodem a řeknu utíkej k babi nebo k dědovi a od peláší, naši už ho čekají dole a jdou venčit, každý máme svoje vodítko...a taky se už stalo že jsme tam šli na drby a on vždy jak ohnivá střela letí, že než já dojdu tak sedí ve svém křesle, si sedne pod dveře a zaštěká a zaškrábe ať ho pustí. je to rarach, ale můj miláček

bublina09
31. kvě 2011

@sorini2 tak to věřím, že je to náročné. Ale máte ochotné rodiče nablízku tak to je ideál. Co máte za rasu?

koubovka1
31. kvě 2011

Ahoj devčata, teda vy toho nakecáte, dva dny tu nejsem a nestíhám číst. Tak jsem dnes byla na kontrole a trochu se mi zkracuje čípek a mela jsem malinko vyšší tlak, tak jdu na KO už za týden. Snad se vše dá do pořádku, budu holt víc ležet. Chjo ch

abecedka
31. kvě 2011

@bublina09 a odkud jsi? Já bydlím na okraji směr Kuřim, poslední řada baráků a pak už je Brno venkov 😉

casualplay je krasavec, kdybych měla vybírat mono tak volím S4

majka07
31. kvě 2011

@bublina09 si děláš srandu ne? Bydlím kousek od zámku🙂 Dokonce jsem šla dneska na procházku okolo pohádkové země 😀 😀 M. je s tatinem v Brně, měla pravidelnou kontrolu na očním tak s holkama vegetíme, teda ony dneska jen spí, chvilku spolu blbneme, hrajeme povídáme , nají se a padnou 😀 😀 😀 a ty jsi odkud?

majka07
31. kvě 2011

@bublina09 aha už to vím 😀 😀 😀

bublina09
31. kvě 2011

@abecedka já zase směr vídeň, čili opačný konec Brna. klasický satelit na vesnici 😀 Ale autem je to velice jednoduché. A propos holky, co máte 3 a více děti, nebo mít budete, přemýšlíte nad větším autem? já mám staršího fiata a uprostřed vzadu není 3-bodový pás. tak do budoucna to budu muset nějak vymyslet....ale ty první 2 roky co budu pobírat RD určitě do nového auta nepůjdem. Holt bude 1 vajíčko vpředu a 2 další děti vzadu.

bublina09
31. kvě 2011

@abecedka mě se právě ten casualplay tandem líbí, ale když @misanda psala, že hrůza...
@majka07 no vida tak jsme dneska dýchaly stejný vzduch 😀 . Co má Maruška s očkama?
Loučím se, ozývá se mi tu "maminko maminko" tak se peťa probudil...

majka07
31. kvě 2011

@bublina09 má je vpořádku, jezdíme preventivně, jelikož ze strany tatínka je tam tupozrakost a astigmatizmus v rodině tak pro jistotu 😉

abecedka
31. kvě 2011

@alex_dimitropol Dali by se ty potýlky koupit i u nás? Mají nějaký název podle kterých bych je našla?

aknel1976
31. kvě 2011

@sorini2 to mě mrzí, že to těhu tak blbě snášíš ☹ ..asi to bude i tím tlakem. Tak se drž! Už jen cca 6 týdnů minimálně a uleví se ti 😉 🙂

abecedka
31. kvě 2011

já mám vybráno, Liberta 😉 😀 😀 😀 😀

http://www.dvojcata.kat.cz/KocarkyOld.html

koubovka1
31. kvě 2011

@sorini2 jéžíš tak takové stavy máš, no já kolikrát taky, naštěstí jsem vždycky nekde, kde to zachráním a zatím jsem sebou jeste nesvihla, ale ty vedra jsou pekelný, myslím na tebe

koubovka1
31. kvě 2011

@abecedka no tak to jsou hustý káry 🙂 🙂

koubovka1
31. kvě 2011

@majka07 úplně chápu, já budu s detm alítak k očnímu taky páč já mám přesne tyhle nemoci, mrchy jsou dědičný ☹

abecedka
31. kvě 2011

a ten pro trojčata 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.dvojcata.kat.cz/Kocarky2/70.jpg

tady výtah ze stránek:

Nejčastější reakce

Zpočátku byla nejčastější otázkou věta "Jak je od sebe rozeznáte?", která pak plynule, asi od 8 mněsíců, přešla na "Ale tohle nejsou dvojčata!?
"Jsou dvojvaječní? Ne? Je lepší mít jednovaječné." Hm, co na to říct?! Tohle jsem fakt netušila.

Srovnávací otázky "Který zlobí víc?" nebo "Tenhle je asi čipernější." A zase jednou to byl ten a jindy druhý.
"Na podívání je to hezké, ale doma bych je mít nechtěla." Říkají většinou ženy okolo 50-ti let.
Pro změnu dvě 20-ti leté slečny "Podívej se na to, tohle je ta nejlepší antikoncepce!!!"
"Jsou pěkní, ale ta práce !!!" Ale taky radost, dokonce dvojnásobná.

"Jak to zvládáte? Já bych to nezvládla!" Ale zvládla, co by vám zbývalo.
Jeden bezdomovec, což jsem ale nepochopila "Hele dvojčata! Kdo spáchal takovou brutalitu."
Malý asi 4-letý chlapeček s maminkou "Maminko, já bych chtěl taky dvojčátka. Dej mi pokoj!"
A jeden dost podivný dotaz "Kterého máte raději?"

Také často padaly připomínky ohledně kočárku "Proč ten kočár nemá přehazovací rukojeť?" a taky "A to Vám nevadí, že na děti v kočárku nevidíte?" To víte, že mi to vadilo, jenže kočár, jaký bych chtěla, stál tenkrát více než dva průměrné platy. Pro srovnání v roce 2001 pěkný monokočár za 8 tis. Kč, duo za 30 tis.
"Pozor jede tank!" S tím mohu jedině souhladit.

majka07
31. kvě 2011

@koubovka1 jj. J. se ptal pana primáře už rovnou na dvojky kdy máme dorazit tak to hlídat jinak až budou umět pojmenovat obrázky.

@abecedka 10 nejčastějších otázek

http://www.rodina.cz/clanek6208.htm

misanda
autor
31. kvě 2011

@koubovka1 kolik má cm čípek????

misanda
autor
31. kvě 2011

@bublina09 ten casual mi přijde děsně nekvalitní...něco jako Jane...nadzvedneš to jakoby na obrubník, když chceš najet a totálně to v tom praská...to bych se fakt bála. Navíc jsou tam děti nalepený na sobě, že až budou sedět a koukat kolem, tak to blíž k tobě uvidí tak akorát boudu sourozence...

koubovka1
31. kvě 2011

@misanda mela jsem 4,2 asi mm (ted nevím) a mám 3.6, prý to není moc, ale chce me radši zkontrolovat brzy

misanda
autor
31. kvě 2011

@koubovka1 tak ja mela pred tremi tydny 3,7 a mudra byla spokojena...myslim ze to mas absolutne v poradku 🙂

sorini2
31. kvě 2011

@bublina09 maltezáka, jo alespoň jedni rodiče jsou v poho,s tchýni už rok a 3měsíce nemluvím

sorini2
31. kvě 2011

@aknel1976 upřímně kéž by,ale na druhou stranu co se týče mimisek a zdraví tak co nejdéle

sorini2
31. kvě 2011

@koubovka1 nesnáším léto, 😀

aknel1976
31. kvě 2011

@abecedka to jsou kárky 😀 😀 😀 😀

aknel1976
31. kvě 2011

@abecedka ten troj je taky nářez 😀 😀 😀 😀 jak tam koukaj cvrčkové 😀 😀

abecedka
31. kvě 2011

to je co 😀 😀 😀 😀 😀

aknel1976
31. kvě 2011

@koubovka1 držím palce, ať čípek dostane rozum, snad to bude dobry, jak pise misanda 🙂 Odpočívej, vím, že je to otrava, ale určitě to stojí za to 🙂
@sorini2 i kdyby to bylo za těch 6 týdnů, tak by to bylo v pohodě a i kdyby dýl, tak nezbývá než vydržet a dávat na sebe pozor 😝 ...opatruj se 🙂 Já ještě nemám pupík a už léto nesnáším taky 😀 😀

Holky, nevíte, jestli když moje máma měla mě i bráchu předčasně, že to hrozí i u mě? Že je to dědičný? Ptám se jak trubka, ale tak mě to napadlo 😀 Já byla narozená začátkem 7měs. a brácha začátkem 8.měs.

aknel1976
31. kvě 2011

@abecedka 😀 😀 😀 😀 😀