Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
5. čer 2011

@karusta tak množství cukru v ovoci zatim moc neřešim. Snad mi nevyjde špatně ten test na cukrovku, měla bych jít příští nebo ten další týden 😀. Když mě zelenina moc nejede, nevim co bych z ní měla jíst...???...tak frčim na ovoci, no ☹

sorini2
5. čer 2011

@karusta
@misanda pěkné ráno všem😀 melouny a broskve to je moje, a je mi jedno zda jednu na druhý den na kontrolu a sebou moč, kde se to hned projeví a sestra se jen už směje, meloun a broskve? a já na to ano... a já dokážu vypít i 2litry kofoly nebo pepsi za den, jak to na mě příjde a cukr mi vyšel na testech suprově.. tak se určitě není čeho bát...

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976
@karusta
@misanda a jak to tady čtu o tom pivku, tak to asi dneska vidím na jedno černé 🙂 už to vidím...

aknel1976
5. čer 2011

Dobré ráno 🙂
Kurňa, vy mi děláte chutě s tím melounem, asi si ho půjdu koupit, když už si ho tu chválíte, já se furt bála, že ještě nebude ten pravej červenej a slaďoučkej 🙂 Já teď teda děsně ulítávám na rajčatech, ty můžu jíst na kila a manžel nechápe 😀 😀 😀
@misanda já mám stejně dojem, že sladké jídlo ti cukrovku neovlivní, že to není ze sladkého 🙂
@sorini2 co se týče pití, tak ani nejsem na sladký limonády vůbec zvyklá, takže žádný kofoly, koly, nic takovýho nepiju 😅 Já piju nejvíc čistou vodu z kohoutku a ve vedrech si dávám džbánek s vodou a limetkama nebo citronem do lednice a to je osvěžující bomba 😀 ...a to fakt Dr. pozná, že jsi měla melouna a broskve?? 🙂 Jen jdi na pivko, aspoň se osvěžíš 😉

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976 já jsem taky na čistou vodu, ale tet v tom těhu ulítávám na sladkém pití ale né pravidelně, asi nám chybí cukr.. a né sestra to podle moči nepozná že jsem třeba snědla půl melounu a zajedla broskvema, ale ví že to mám ráda a jak mám třeba v moči trochu nahoře cukr tak se směje a říká meloun broskve... 😀 😀

karusta
5. čer 2011

@misanda mně test vyšel dobře, ale mám obavu z rychlýho nabírání kil. S Teri jsem hodně jedla ke konci meruňky, máme několik stromů a zavařovala jsem, no a to šly ty kilíčka pěkně nahoru 😒
@sorini2 Hihi, meloun a broskve, to je dobrý, to je dobrej úlet, můžu i ty broskvičky, mňam.. jen tý cole bych se asi trochen vyhla kvůli kofeinu..
@aknel1976 melouna si určo kup, je luxusní, ale musí dunět, jak říká moje mamka, já si koupila minulej tejden a celej ho vyhodila, teď mamka přivezla a je naprosto úžasnej 😀
Pivíčko si dneska taky dám, mám tu birrelky, tak aspoň něco. No a jinak jsem taky na kohoutkový vodě a občas vodu s citronem, jak píše @aknel1976 . Je to dobrý na osvěžení, to je fakt 😉

aknel1976
5. čer 2011

@sorini2 jasně, já jsem ráda, že naštěstí "zatím" takové chutě nemám, že mě zatím chytají chutě na zeleninu, bych byla jako hrošice 😀 😀 😀
@karusta to jsme právě měli minulý týden, byl úplně vyblitej, skoro zelenej a vyhodili jsme ho, žádná chuť,nic ☹ ...a sliny tak tekly 😀 😀 😀 😀 ...taky bych se toho sladkýho bála spíš kvůli kilům než cukrovce 😅 , kamárádka v zimě ulítávala na mandarinkách a nabrala jako ďas 😀 ...a to by si člověk řekl, že je to "jen" ovoce 😅
Teď tu manžel uklízel, tak jsem mu řekla, že se odpoledne projdeme na pivečko, když je tak hodnej 😉 , tak si možná jedno malý nebo nealko Stellu dám taky 😉 ...zase to vypadá na vedro 😝

misanda
autor
5. čer 2011

@sorini2 hehe a já to zase vidim na sklenici coly...jsi mi udělala chutě 😀

misanda
autor
5. čer 2011

@aknel1976 no známý tu cukrovku našli a zakázali jíst sladký a ovoce 😉

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 jojo, v tomhle pařáku je to pivečko výborná věc... tady je teda vedro od rána. Teri se cachtá v malým bazénku, já asi brzy do toho našeho taky skočím. Chodím chvilkama něco dělat dovnitř, abych se trošku ochladila.
@misanda no, ona taková vychlazená cola je taky dobrá, to je pravda 😉

misanda
autor
5. čer 2011

no, my jdeme na oběd ke tchýni - řízky a salát, tak se docela těšim a cpu se tady suchym chlebem, abych tam toho co nejvíc snědla 😀 a pak domů a dneska máme lehárko...a zítra konečně ko 🙂 😵 😵

aknel1976
5. čer 2011

@misanda aha, ale je ta asi jak u koho, hlavně ať nás tu ta cukrovka nepotká,co? 😉
@karusta venku je kolem 23°C, ale je to nářez, že už v tuhle dobu, to bude odpoledne 😝 ...teď mi tu manžel věší prádlo na balkon a já vedle něj seděla na židličce, šel okolo starší pár a paní hned šťouchala do pána a koukali jak trubky, tak jsem se musela smát...copak mu asi paní říkala 😀 Taky už se na to osvěžení těším 🙂 ...kdybych aspoň měla ty vycházky neomezené ☹ Už by jsme od Pá byli na víkend u známých a na zahrádce v bazénu!!! Ale ono prd ☹
@misanda jeeeee, jáí chci taky řízek a salát!!!!! Já dělám játra na cibulce s rýží 🙂 ...mám na ně hroznou chuť 😀 ...až dostanu vycházky, taky si u tchýně objednám řízek a salát 😀 😀

karusta
5. čer 2011

@misanda já dnes nevařím, bude srnka od včera, ale já nejspíš budu zase na melounu nebo si dám jen chleba, nějak nemám chuť jíst.. I když ten řízeček by mě teda asi zlákal 😀
Jé, ty máš zítra kontrolu, to je prima, to se máš. My jdeme v čtvrtek

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 tak mně to tu ukazuje 26,1 mazec. Je opravdu pažák. Bazének je prima věc, to rozhodně. Hihi, tak prádlo bych manželovi nesvěřila, to už bych nikdy nevyžehlila 😀 Jatýrkama mi teda chutě neuděláš, ty nebaštím, ale ten řízeček, ten by asi nebyl od věci 😀

aknel1976
5. čer 2011

@karusta tyyyyjo, tak to tam máte výheň 😀 ...u nás je těch 23°C ve stínu 🙂 ...manžel chtěl abych mu říkala, jak to má věšet, tak jsem mu to říkala, proto se možná ten páreček lidí smál 😀 😀 ....já teda jatýrka můžu a nejlíp obalený jako řízek, mňáááám, jen jsem líná se s tím dělat 😅

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 jojo, tohle je taky ve stínu, už tam je 26,3 pažáák. Terka jde spinkat, tatínek po opici s ní, tak já budu asi odpočívat a pustím si k tomu filmek.. Hihi, to bych se asi smála taky, dovedu si představit, jak manžela naviguju, jak má věšet prádlo, to by byla komedie století 😀 😀 😀

majka07
5. čer 2011

ahoj holky,

tady je taky pěknej pařák, na slunku 39 st. stín nevím. Terísek s Kajul spinkaj, M. lítá někde nevím kde a já půjdu balit .

sorini2
5. čer 2011

@misanda tak si dej colu, já zrovna bumbám pepsi 😀

sorini2
5. čer 2011

děvčata tak jsem teť byla na aukru a zase ulítávám jedna prodavající v dětském pod jménem prettywoman má totálně luxusní oblečení, manžel tady šílí a co je hlavní má super ceny... a to poštovné je taky super... kdo můžete kukněte, ale ne že mi něco vyfouknete, jinak budu plakat 😀

sorini2
5. čer 2011

http://aukro.cz/letni-seticek-na-mimi-neutralek...

jedno z jejich zboží.. jak tak kukněte jen na její stránky... má tam 4 stránky opravdu luxusního zboží...

aknel1976
5. čer 2011

@karusta tatínek po opici 😀 😀 😀 ...ještě, že nás to teď nepotkává, to jsou pak děsná rána 😉 😀 On jen říkal, že to bude věšet jak debil, ať mu řeknu, kde to má chytik kolíkama 😀 😀 😀
@majka07 holky, tak to my tu proti vám máme chládek 😀 😀

koubovka1
5. čer 2011

@misanda jo tak řízečky závidím, nejlepší jsou, když je čloek nemusí delat, tak přeju dobrou chut. Zítra na kontrole at je vse v poho, já zítra kvůli tomu čípku vynechám cvičení a v úterý mi držte palce, at je to OK, bojím bojím

aknel1976
5. čer 2011

@sorini2 tyyyyyyjo, to jsou boží věcičky 😵 😵 😵 a docela normál ceny 😉 ...chjoooo, škoda, že ještě nemůžu nakupovat 😝 ...to by se nakupovalo 😀

aknel1976
5. čer 2011

@koubovka1 nebooooj, určitě bude vše vpořádku 🙂 Budeme držet palce 😉

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976 to jsou věci, že já tady sedím a Vláďa (manžel tady kouli oči) a směje se.... my vyhrožuje že mi tu stránku zablokuje 😀 😀 já zase ulítávám..ale neboj ona toho má hodně tak věřím, že i na tebe se dostane a pak jak my z toho vyrosteme tak není problém... ony ty děti to nezničí... 😀 😀 😀

aknel1976
5. čer 2011

@sorini2 to ti věřím, že manžel vyhrožuje 😉 😀 ...ty věcičky jsou fakt nádherný 😵 ..taky tak trochu doufám, že si od vás spoustu věcí nakoupím 😀 😀
Ty jsi si smazala kolikátý jsi tt a co čekáte? 😕

majka07
5. čer 2011

@aknel1976 ale fouká příjemný větřík.

Holky mazec, chtěli jsme holky rozdělit do postýlek že, no a dneska jsme přišli na to, že druhá postýlka co máme půjčenou tak ju zase vrátíme, páč se do ní nevejde matrace 120x60 😀 😀 😀 fakt na palici. čekám až se ozve kamarád, abych věděla jakou mají oni, nabízeli nám ju, ale už jsme měli tuhle...to jsou starosti co 😀 😀 😀

alex_dimitropol
5. čer 2011

Ahojte holky 🙂 dlouho jsem tu nebyla nešel nám internet až včera ho opravili no a nějak jsem se tu už pak nedostala😀 tak jak se máte? nám telefonovali ve čtvrtek že Tripple testy vyšly špatně ale prý se zde u dvojčat stává často a na amnio jít nechci takže to necháme tak miminka bych si nechala i kdyby byly nemocné ale pevně věřím že bude vše ok .. včera jsme byli celý den na pláži tak to měly holčičky radost 🙂

aknel1976
5. čer 2011

@majka07 je fakt, že něco venku pofukuje, ale nějak extra to necítím 😀 ...tady je teď momentálně i nějak zataženo, docela bych nějakou tu kapku vody uvítala 🙂 ...koukám, že máte starosti s postýlkama, tak držím palce, ať má kamarád postýlku o té správné velikosti 🙂
@alex_dimitropol to mě mrzí, že vyšly Tripple testy špatně, ale snad to bude O.K. Mám hodně kamarádek, sice čekali jen jedno mimi, ale vyšly jim testy taky špatně a nakonec mají krásné a zdravé dětičky 😉 ...já se právě tohodle bojím, že to vyjde špatně a amnio bych se bála, aby to nebylo velké riziko potratu ☹ ...a zas nevím, zda bych chtěla riskovat, že by dětičky měli nějakou vážnou nemoc, chjooo, to jsou starosti! Ale držím vám moc palce, aby bylo všechno vpořádku!!! 😉 Dělají se pak ještě později nějaké testy, kde se dá zjistit, zda jsou miminka opravdu vpořádku?

alex_dimitropol
5. čer 2011

@aknel1976 jo i já mám spoustu kámošek kterým vyšly Tripple testy špatně a mají zdravé miminka prý to je dost nespolehlivé .. děkuji no doufám že to bude v pořádku .. no to právě nevím v 1. tehu mi vyšly Tripple testy dobře a už nic podobné nedělali a teď když vyšli špatně tak nevím ale na amnio nechci jít protože se bojím potratu ... a ty jako? bříško už roste?