Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

karusta
5. čer 2011

@sorini2 tak já jsem teď snědla bramborák od tchána a zapíjím troškou coly, mňam 😀 Oblečky nádherné, ale já už snad nic kupovat nebudu, jen pokud bude nutně třeba, až se kluci narodí..
@aknel1976 jojo, ještě se pořádně chudáček nevzpamatoval, to pivečko jsem mu včera těžce záviděla, jel na naše oblíbené, ale když ho tu vidím, tak jsem ráda, že jsem nemohla. 😉 .
@alex_dimitropol Nám taky triplly nevyšly nijak luxusně, ale hodila jsem to za hlavu, screening ve 12.tt dobrý, takže to neřeším. U dvojčat by se prý ani dělat neměly, vychází často špatně..

aknel1976
5. čer 2011

@alex_dimitropol právě, že hodně lidem vycházejí špatně a pak je vše vpořádku a je to jen nervování maminek 😝 sousedce to vyšlo nějak hodně špatně, že na tu amnio šla a říkala, že to ani tak hrozný není, že je to docela v pohodě. Ale mně přijde rozdíl píchnou do pupíku jednou nebo dvakrát ☹ ...prostě budeme mít všichni zdravá miminka a hotovo! 😉 🙂 Trochu mi pupík narostl snad už v 5tt 😀 ...a tak nějak se ta velikost drží, mám fotku v albu 🙂 ...příští Pá začnu 10tt, tak si říkám, že už mě snad pošlou na nějakou tu krev a ve 12tt snad na Tripply, už to chci mít za sebou 🙂 Prsa ani zatím nijak nebolí a žádné extra nevolnosti jak na úplném začátku mě vůbec netrápí, špinění taky ustalo, takže je mi celkově dobře 🙂

aknel1976
5. čer 2011

@karusta docela mě potěšilo tvé vyjádření o Tripplech, je vidět, že to může asi prostě vyjít špatně, ač je miminko zdravé 😉 A Dr. tě třeba nepřemlouval na amnio nebo něco? Nebo tě po screeningu ujistili, že je vše vpořádku?
Jinak manžel před chvílí byl běhat, tak až trochu odfrkne, tak jdem na jedno točený 😉 ....tvýmu manželovi nezávidím 😀

alex_dimitropol
5. čer 2011

@karusta i já to nechám tak bude co bude .. věřím že bude vše ok 🙂
@aknel1976 já bych se bála jít na amnio jen když si představím tu jehlu tak mám dost😀 no tak to máš fajn že se cítíš takto super 🙂
já už musím jít ozývá se mi tady pláč😀

aknel1976
5. čer 2011

@alex_dimitropol jdi si užít dětiček a držím palce, miminka budou určitě zdravá 😉

alex_dimitropol
5. čer 2011

@aknel1976 jo jo jdu 🙂 jo budou věřím v to 🙂

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 ne, doktor mě vůbec nepřemlouval, poslal mě na konzultaci na genetiku, tam jsem si s paní doktorkou promluvila, ta mi řekla, že u dvojčat jsou tripply naprostá blbost, ať se tím nezatěžuju, že amnio by bylo naprosto zbytečné.. A screening byl před tripplama a byl v pohodě a je to důležitější vyšetření, protože je komplexní i s UTZ, takže mě nějaký tripply nemůžou absolutně rozhodit 😉 Kluci vypadají naprosto v pohodě, jen teď byly rozhozené ty hladiny vody, tak uvidíme, jestli se to dostalo do normálu, snad ano. Za ten dvojčecí syndrom bych byla docela nerada 😒

aknel1976
5. čer 2011

@karusta tak to určitě bude v pohodě i u vás ta voda, neboj 😉 Docela jsi mě potěšila, když bude screening O.K., tak budu spokojená 🙂 A co je to ten dvojčecí syndrom?? 😕

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 stává se to hlavně u jednodvojek, nějak ten jeden jakoby vyžírá živiny tomu druhému, přesně nevím, jak to popsat. Ta doktorka, co nám dělala UTZ říkala, že ten úbytek vody u jednoho a nadbytek u druhýho může být prvním znakem syndromu. Proto nás pozvala na kontrolu už za týden..

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976 jsou úžasné a nesmazala už jsme 31tt

sorini2
5. čer 2011

@karusta teda tak bramborák bych si dala ty já můžu.... a ty máš asi dost oblečku po prvním... no jo my né tak utrácíme... a co je hlavní, u nás doma nikdo neřve kvůli penězům 😉

sorini2
5. čer 2011

@karusta tady čtu že chtěli někomu dělat plodovku? a u dvojčat? mě na screnningu v 1trim. dr. výsloveně toto zakázal, že u dvojčátek ani náhodou...

alex_dimitropol
5. čer 2011

tak jsem zpět 🙂 tatínek vzal děti ven takže maminka odpočívá 🙂

alex_dimitropol
5. čer 2011

@sorini2 doma už je to lepší?

misanda
autor
5. čer 2011

@sorini2 jé, tak já taky mrknu. Já kupuju nejvíc na MMB, my frčíme na Hello Kitty a Snoopym 🙂 a teď začínám ujíždět na Peppa Pig..já miluju veselý oblečky pro děti 🙂. Dneska jsme chlapečkovi koupili tričko se Zachraňte Nema - můj muž je potapěč, tak to musel mít prostě 😀

misanda
autor
5. čer 2011

@alex_dimitropol s těma triplama si nic nedělej...hlavní je, že screening byl ok 🙂. Ty triply jsou spolehlivé jenom na 60% a u dvojčátek ještě míň...já jsem taky říkala, že kdyby nám vyšly špatně, tak bych kvůli tomu na amnio nešla

misanda
autor
5. čer 2011

@koubovka1 moc moc moc na tebe myslm a věřim, že to bude ok a čípek už se víc nezkrátil...

sorini2
5. čer 2011

@misanda chápu.... každý je na něco.... já jen pořád nevím včem pojedeme domů... ☹ musím to doma manželovi připravit. jinak nevím jak by to dopadlo 😀 😀

sorini2
5. čer 2011

@alex_dimitropol ano doma je to lepší, děkuji za optání

misanda
autor
5. čer 2011

@sorini2 simte,ja to musim taky nejak probrat...ale vel.50 + 56 uz mame dost.to vyperu atd a ty vetsi dam zatim do krabice a bude.

karusta
5. čer 2011

@sorini2 jojo, byl výbornej... po Teri moc oblečků nemám, skoro vše bylo růžové 😒 Ale našla jsem si přes inzerát paní, která mi po klukách prodala komplet výbavu 0-3m, takže super, pak mi vytřídí další a zase koupím u ní. Je to moc prima, jsem ráda, že jsem na někoho takového narazila. A bylo to za rozumný peníz. Tak mám vše přebrané po Teri + tohle, tak to snad na ty 3 m. bude stačit a pak se zase dokoupí, jinak bych se tady v tom ztratila. 😀

sorini2
5. čer 2011

@misanda taky tak... větší jsou na dně skříně...

aknel1976
5. čer 2011

Tak jsme se byli s manželem projít a dala jsem si jedno malé pivečko 😅 Snad prckům chutnalo 😀 A už jsme doma, venku je peklo v tom vedru 😝 Tyyjo a teď jsem od manžela ochutnala brusinkové Frisco a to je dobrota!!!! Škoda, že to má alkohol ☹

@sorini2 neměla jsi to tam vidět, teď už to vidím 😀 Už není řev kvůli utrácení za oblečky? 😉 🙂
@misanda snoopy je užasnej, souhlasím a Pig Peppu dělám hodně i na čepičky, lidi s tím blázní 😉 😀 😀 Taky jsi mě těma triplama uklidnila, kdyby nám třeba taky moc nevyšly...
@karusta aha, díky za vysvětlení, tak to už jsem někde slyšela, ale neboj, určitě to bude v pořádku 😉 To je asi úplně nejlepší si najít maminku dvojčátek a nakupovat od ní, to mám trochu v plánu já, že si něco nakoupím od vás 😀 😀 😀 Taky bych koupila tak velikosti do 0-3měs. a pak už si podle potřeby nakupovat dál 🙂
@alex_dimitropol jen odpočívej, však se ještě nalítáš 😀

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976 ne není se divím, ale počkej zatím dražím, a tady u té je dobré že tě nechá třeba týden dražit a penízky pošleš najednou... to pak bude ta palba... 😀 😀

aknel1976
5. čer 2011

@sorini2 to je od paní celkem rozumný 🙂 ...to bude teda palba 😀 😀 A co kočárek? Už jste vymysleli, do kterého půjdete?

majka07
5. čer 2011

@aknel1976 taky tu bylo zataženo, naštěstí dobrý.

@alex_dimitropol
@karusta to je fakt, taky jsem slyšela, že TT vychází blbě u dvojek, já je měla ok, jak u M. tak u holek a to mám jednovaj. Zatím taky znám okolo lidičky co měli špatné TT a mimča maj zdravá

aknel1976
5. čer 2011

holky, dneska mě nějak chvilkama pobolívá okolo pupíku, není to žádná děsná bolest, je to takový zvláštní pocit. Stalo se vám to někdy? Je to normální? 😅

misanda
autor
5. čer 2011

@aknel1976 ty děláš čepičky? 🙂 Já chci taky 🙂 Snoopyho a Kitty 😀

@aknel1976 neboj, pobolívání pupíku je ok, všechno tam roste, a zvětšuje se...mě to bralo taky dost, hlavně na začátku teda. A to se mi ještě přidalo píchání střev, píchání v boku atd, že jsem ani řídit auto nemohla 🤐

misanda
autor
5. čer 2011

@sorini2 tak jsem se šla podívat do našich kouzelných komodiček a zjistila jsem, že taky nemáme v čem jet z porodnice asi...máme teda takový super komplety, ale ty jsou 0-3měsíce a přijdou mi velký...takže budu muset koupit nějaký 0-0...zajdu do TEsca 😀 doufám, že tam něco pěknýho bude 😉

koubovka1
5. čer 2011

Holky, tak jsem si dala 2,5 hodinky spánku. V tomhle vedru by se mi ani nikam nechtelo. Manžílek jel s kolegou do nemecka, tak doufám, že už brzy přijedou. Ted tady u nás pekne sprchlo a je trochu lepší vzdoušek. 🙂 jinak je mi furt tak nejak divne ach jooo.

Já když četla ty vaše přispevky o pivech, tak to já holka z Plzne (sice moc pivo nepiju) ale není nad "plzenský " ne? 😀 😀

Tenhle týden hodlám vyprat všechny vecicky, vybrat obleček do porodnice a vsechno pekne poskládat, už se moc tesím ty joooo

@sorini2