Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 no, tak já řídim a nesnášim MHD, takže my autosedajdy využijeme. No, tak to budeš mít ještě krásně levnější 😉. A kup si i tu tašku na rukojeť, je super, taková vypolstrovaná a pevná...

aknel1976
7. čer 2011

@sorini2 tak to by bylo super, kdyby byla i dobrá cena 🙂 ....já viděla jeden tady na bazaru a vypadal zachovale 🙂 Ale jak s dopravou, co? ☹
Ono by se s jiným pocitem volali policajti, kdyby tam hrála nahlas hudba a pařili tam...ale oni by věděli, že jsme je zavolali my a já nemám ráda konflikty, proto jsem se snažila to řešit normálně v klidu...a nic ☹ ...a když ji potkám a řeknu, že ten rámus je furt, že to je večer fakt nepříjemné, tak mlčí a maže dál...a já už to nemám chuť řešit ☹ ...pokud by mi nějak budili děti, tak to budu řešit jinak, ale já jen doufám, že se odstěhují....tvrdili to, že je jim byt malý a že hledají nový podnájem...
@misanda přesně, dneska ze zhora tekla voda, tak teď mi došlo, že asi měli bazének 😀 😀 ....fakt tomu nerozumím, já jak budu moct, budu s prckama pořád venku, jinak bych nemusela kupovat kočár 😀 😀
Myslíš, že jsi nabrala hodně? 😕

sorini2
7. čer 2011

já na ni koukala v jednom obchodě.. ale teť jsem objevila v tescu ve výprodeji za necelých 200 a je úplně stejná, ještě větší.. tak tam chci zajet snad ještě bude, a že to nebude originál to nevadí, a za ten rozdíl nakoupím pleny pampersky dneska jsme dostali leták z tesca a mají super akci 1+1 tak jeden balík vyjde na 140kč.. a jak už nebude tak koupíme originál.. jestli mám dát 17000 nebo 18000 to mě už nezabije 😀

koubovka1
7. čer 2011

@misanda ničeho se nedes, to já mám ted 15 kg, tak si myslím, že se na 20 dostanu

koubovka1
7. čer 2011

@aknel1976 jj je to i s držákem tech nebes

koubovka1
7. čer 2011

@misanda já se chci pustit do toho praní asi až o víkendu a vsechno roztridit na velikosti, taky si myslím, že mi neco bude chybet. Cena je práve za ty postýlky super, je to celý komplet.

sorini2
7. čer 2011

@misanda a u nás v bohumíně MHD není, jsme malé městečko ale v ostravě je... a já si už tak nějak zvyklá... a jednu autosedajdu doma mám jsme ji tehdy koupili, že jak půjdeme k našim (100m) tak ať máme jak dítě přenést, a teť jen dokoupíme další kamarád má zachovalou říkal za 300 a já mám super bratrance a jak něco tak hned dojede... už chudák ani večer na pivo nechodí, protože co kdyby náhodou a já bych volala, a on dělá v Ostravě policajta a říkal kdyby něco tak to mám i s majáčkama...a další ochotný kamarád dělá zase v bohumíně poldu a tak samo taky s majáčkama, kdybych si zavolala sanitku tak mě zavezou do karviné a fůůůj tam nikdy, takže do ostravy se musím nějak dopravit sama.

sorini2
7. čer 2011

@misanda já na ni koukala v jednom obchodě.. ale teť jsem objevila v tescu ve výprodeji za necelých 200 a je úplně stejná, ještě větší.. tak tam chci zajet snad ještě bude, a že to nebude originál to nevadí, a za ten rozdíl nakoupím pleny pampersky dneska jsme dostali leták z tesca a mají super akci 1+1 tak jeden balík vyjde na 140kč.. a jak už nebude tak koupíme originál.. jestli mám dát 17000 nebo 18000 to mě už nezabije

aknel1976
7. čer 2011

@koubovka1 ne, že by to bylo málo, ale spousta kamarádek přibírala kolem 15-20kg při jednom miminku, tak snad většina zmizí po porodu 😉
@misanda ona je to darda 3.099 za postýlku, ale když v ní je i matrace, peřinky, povlečení, mantinel i nebesa, tak mi to zas tak moc nepřijde 😕 😕

aknel1976
7. čer 2011

@koubovka1 to se mi právě líbí, jak jsem psala misande, je v tom vlastne matrace, atd. což mi přijde dobrá cena 😅 ...a ta matrace je dostačující,ne?

misanda
autor
7. čer 2011

@koubovka1 počkej, ta postýlka stojí ty tři tis. a plus to ložní, ne??? Jinak já třídila dneska, ty vel.62 a větší jsem dala zatím do krabic, vytáhneme postupně, byt není nafukovací - nebo spíš ty komody 🙂.
Jinak mě mudra řekla, že se dvouma mám nárok na 20kg, ale já se bojim, že právě ke konci to půjde nahoru rychleji, než doteĎ... 😕

misanda
autor
7. čer 2011

holky, tak teď jste mě naštvaly!!!!! takový krásný postýlky a tak levně i s povlečením atd???? my dali jenom za povlečení 3tis a plus postýlky a matrace 2300!!!!! Ach joooooooooooooooo ☹ a to jsou obyčejný šlupky z Ikey ☹((((

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 tak to maj akci na pleny asi jenom u vás...u nás akorát slevnili ty new born o 30%, tak jsme hned vzali aspoň dva balíky...no ještě budeme muset dokoupit 🙂

sorini2
7. čer 2011

tak to je divné... mají to v letáku, no asi mají na republiku jiné letáky... já chci alespoň 4 nebo i 6 balení

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 no ty jo to budeš mít protekční porod 😀 s majáčkama 😀

sorini2
7. čer 2011

jojo co není může být... někde na cestě by taky byla prdel 😀 😀 😀 😀
@misanda

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 to jo, určitě nakup víc, když je to takhle pěkně v akci...my už máme taky nějaký balíky doma

jo a od pondělí maj v Lidlu nádherný Disney deky pro miminka, tak si půjdu zahrát na důchodce a stepovat tam v sedm ráno 😀

koubovka1
7. čer 2011

@misanda práve to byla další vec, která me nalákala, nejen barva, ale io, že je to komplet a před koupí jsem se ptala kamarádky, která už jí má, jak je s ní spokojená a na základe toho jsem neváhala

sorini2
7. čer 2011

@misanda jsem četla že můžeš přibrat tak 20kg.. mě dr řekl tak 15 více né jinak hrozí předčasný porod, ale dneska máme 8,5kg tak jsem ráda... jsem se těch 14 dnů přecpávala aby měla sestra radost po tom jak mě sjela že měsíc ani deko nahoře

sorini2
7. čer 2011

jo a my zase leták z lídlu nemáme.. za kolik já potřebuju jednu deku.. jednu máme z minula

sorini2
7. čer 2011

jo a my zase leták z lídlu nemáme.. za kolik já potřebuju jednu deku.. jednu máme z minula
@misanda

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 no, myslim, že dám 20kg úplně v pohodě 😀 to máš dobrý, že máš nahoře tak málo...jak to děláš? 😀 mě to naskočilo hodně i díky tomu, že jsem nebyla zvyklá večeřet ☹ no, co se dá dělat...

@koubovka1 škoda, že jsem to nevěděla dřív, taky bych koupila...fakt paráda...až neuvěřitelný...

koubovka1
7. čer 2011

@aknel1976 já doufám, že to zmizí po porodu, moje kamarádka přibrala s malou neco přes 20kg, takže je to optimální, moje jiná kamarádka je v 11 tt a má už 2kg 🙂 🙂

misanda
autor
7. čer 2011

@koubovka1 hele, co mám známý s dvojčátkama, tak ty odcházely z porodnice úplně hubenýýýý, takže myslim, že to dáme dolů rychle, aspoň já tomu věřim. Já když nedávno viděla tady ve městě dvoj-maminu, jak se vláčela s kočárkem do kopce...no, záhul jak prase 😀

koubovka1
7. čer 2011

@misanda a co si budem povídat, človek víc odpočívá a jíst musíš i tak, tak je logický, že to jde nahoru a ty zábrany na dobroty jdou taky trochu stranou, ikdyž ted jsem kvůli tem kvasinkam omezila sladké jen na snídani, jelikož ten cukr na to taky není dobrý

koubovka1
7. čer 2011

@misanda krásná deka
na to tahání kočáru se taky tesím a tím to půjde dolů, taková přirozená posilovna 🙂

misanda
autor
7. čer 2011

@koubovka1 ty máš hlavně super termín, já se bojim tý zimy, jak mi ještě nic nebude, nevim v čem budu chodit...no a hlavně s těma dětma to v mrazech venku asi taky na dlouho nebude...

sorini2
7. čer 2011

@misanda já nevím jak to dělám, ale je fakt, že ze začátku měli z čeho brát, já se dlouho držela +2kg asi tak do 18tt ne-li déle... no uvidíme jak to půjde teť nahoru třeba taky dojdu k té 20 😀 😀 😀

aknel1976
7. čer 2011

@misanda neboooj, miminkům v nich bude taky dobře 😉 Kdyby mi @kubovka1 neposlala odkaz, tak bych to nevěděla. Já postýlky viděla samostatně tady za 1.700 http://mamitati.cz/index.php?men0=144&men1=145&... proto mi ta cena za 3000 přišla fakt doooost zajímavá 🙂 A v Po držím palce, ať máš úspěchv Lidlu jako důchodci 😀 😀