Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

werty
9. čer 2011

@aknel1976 Kde ted Břešťák dělá - jen ze zvědavosti? Já se s ním potkala i na ultrazvuku v 16tt u Apolináře. Jinak mě na triply neposlali, místo toho jsme měli ještě jeden ultrazvuk, kde kontrolovali srdíčka, rozštěpy...

Já jsem s Apolinářem spokojená, ale nemůžu moc porovnávat.

Já mám ve výbavičce 6 bambusových plen z malvíka - slyšela jsem na ně jen chválu.

aknel1976
9. čer 2011

@werty
SCREENINGOVÉ CENTRUM PRAHA
MUDr M. Břešťák
MUDr B. Kubešová
Sanatorium Pronatal
Pekárkova 14, Praha 4, Modřany

istokovam
9. čer 2011

ahojky všechny, tak já ještě sto pro nevím jestli budou dvě uvidím až 14.6. 31.5. tam byli dvě dutinky tak uvidíme jsem teprve v 5 tt

sorini2
9. čer 2011

@aknel1976 a nemůžeš zavolat svému gynekologovi a říct mu, že ti to nabídli a že jestli ti to napíše ať si můžeš hned ten termín zamluvit

aknel1976
9. čer 2011

@istokovam ahoj 🙂 gratuluju k dutinkám, určitě tam budou i dva bobani, držím palce na úterý 😉 🙂
@sorini2 už jsem objednaná příští Pá nebo Po krev na NT screening, čekám na potvrzení termínu a 8.7. utz vyšetření NT screening 😵 😵 ...mému Dr. prostě řeknu, že mi tohoto Dr. v Gennetu doporučili, že s ním spolupracují a hned jsem se objednala, on ví prd 😉 😀 ....a hlavně, když mu zavolám, mluvila by se mnou jen sestra a ta mě s Dr. nespojí, ona je takový trdlo 😅 ...a když mi nedá doporučení, tak tam půjdu steně stojí to prý 1200 bez doporučení a to mi za to dyžtak stojí 🙂

sorini2
9. čer 2011

@aknel1976 tak to jo a váš dr. nemá svoji tel.linku? já bych taky neuvažovala zda jít nebo né, ale měli jsme to štěstí že to začala pojšťovna proplácet, ale taky jsme to hned nevěděli, a já žádné potvrzení neměla jsem tam zavolala a bylo mě objednali na krev a za týden na screening

aknel1976
9. čer 2011

@sorini2 nemá, všechno jen přez sestru 😝 ...oni mi psali, že s doporučením je to zadarmo a bez doporučení 1200. Je fajn, že to pojišťovna hradí 🙂 Já myslím, že mít problém nebude a když, tak má stejně smůlu 😀
Krásně ti roste pupíček, já už chci takyyy 😀 😀 😀

sorini2
9. čer 2011

@aknel1976 neboj dočkáš se a pak budeš zpomínat jak to bylo super bez bříška, do ničeho nevlezeš jen omezené oblečení, nedá se toho hodně nakoupit, já mám jedny šaty a jedny kalhoty, a teť jsem doma našla kraťasy co byli na velkou gumu.. jinak nemám nic a trika o tom nemluvím, všude mi leze pupek ven, mamka se směje, jak jsem sama tak hodím na sebe tepláky a jdu k nim pod barák na lávku a než tam dojdu tak triku pod prsama a teplaky pod bříškem a hned se mi všichni smějou tak jim říkám, že se opalujeme a vyhříváme na sluníčku ať nemáme žloutenku, že tomu ty staré ženské nerozumí... tak hned sklapnou... ale je fakt že než tam dojdu 5x se ohnu pro Artura a hned jsou tepláky dole... 😀 😀 😀 😀 účelně to fakt nedělám

koubovka1
9. čer 2011

@aknel1976 určite to potvrd,myslím, že tvůj gynekolog nemá důvod ti to nenapsat, jeste kdyz je Bestak taková kapacita.
Jinak holky vrátila jsem se z mesta, od 9:30 na nohou, koupila jsem vše potřebné v DM, v lékárně a i to Tesco jsem dala. Jsem totál vyplyvnutá, ted si chci chvíli posedet a pustím se jeste do vaření, sice jen testovinový salát s tunákem, ale moc se mi do toho nechce. Jo a jeste jsem trosku zhresila u MCdonalda, ale jen Mc wrap s grilovaným kuřátkem a malinký hranolky 🙂

koubovka1
9. čer 2011

@lita ted už můžu říct, že jsou ty kikko fakt krásne heboučké, jeste nejaké určite koupím, sice jsou dražší, ale jinak jsou fakt super mekoučký

aknel1976
9. čer 2011

@sorini2 😀 😀 😀 😀 ...asi budu vzpomínat, jesti je to takhle náročné 😉 😀 😀
@koubovka1 jsi šikula, že jsi to zvládla a potřebné nakoupila 🙂 Hmmm, já dneska taky nějak zhřešila, nějak jsem neodolala pytlíku brambůrků ☹ ☹ ☹ ...ale snad to pro jednou nevadí 😀 . Jinak jsem termíny u Břešťáka hned jak napsal potvrdila, nebylo nad čím přemýšlet, 20.6. ( 10+3tt) na krev před NT screeningem a 8.7. (13+0) NT screening, už se nemůžu dočkat 😵 😵

karusta
9. čer 2011

@misanda
@sorini2 díkes za zprávu o těch plínách, nakonec jsme to tam nestihli, přijeli jsme domů před chvílí..

karusta
9. čer 2011

@sorini2 se spaním to máme stejně, nespím snad půl hodiny v kuse, teď se k bolestem břicha přidala záda, takže to je fakt prima..Jsem smířená, že se hooodně dlouho nevyspím..

karusta
9. čer 2011

Abych nezapomněla... ahojte těhulky a maminy 😉 ,
právě jsem se vrátila z Prahy. Zprávy jsou smíšené. Stav vody se zhoršil. První má ještě méně než minule, druhý má více než minule. Byla jsem u Apolináře, jako vždy. Přišel se na to podívat i pan asistent, jdu na kontrolu opět za týden, mám být připravená na to, že tam zůstanu přes noc a budou mi odpouštět vodu u druhého prďouska. Druhý den by mě snad pustili domů. Samozřejmě se může stát, že to vyvolá porod, ale to asi nikdo nedokáže říct dopředu. Jinak prý doufají, že mě udrží do 34.tt, což mě hodně překvapilo, že by se to mohlo povíst. Byla bych teda moc ráda. Klukům se jinak daří dobře, mají 840 a 900g, takže přibírají krásně, syndrom to snad není nebo jen lehká verze.. Tak uvidíme za týden..

koubovka1
9. čer 2011

@aknel1976 si piš, že budeš vzpomínat, když ses mohla normálne hýbat, ohýbat,otáčet a vůbec i chodit 🙂 🙂 jeden pytlík brambůrků je fajn, když to není denne a já u mekáče nebyla asi dva mesíce. Jinak mám toho dost, človek už fakt moc nezvládne a jeste po tom úterním malování....
@karusta moc ti držím palečky, at to zádný porod nevyvolá a ty to krásne do 34tt vydržíš 🙂

karusta
9. čer 2011

@koubovka1 díky, snad ano.. nestresuju se. Věřím klukům i doktorům 😉

lita
9. čer 2011

@aknel1976 - Brestaka ber, je to kapacita. V Pronatalu byla kamaradka a mela z toho dobry pocit.

@koubovka1 - jsou moc fajn, vid 😉 My meli z bambusu i obleceni pro kluky na leto a take super, krasne chladive kompletky. Mame take letni deky, na omak jsou jine, ne tak heboucke, ale stale moc prijemne a hlavne chladi, na leto mohu vrele doporucit, prijde mi to lepsi nez latkova plina http://detskedeky.cz/detske-bio-deky-detske-let...

@karusta - jejda, upousteni vody, to jsem nikdy neslysela. Hlavne ze to budou delat u Apoli, kde jsou vsichni kapacity, takze to urcite bude v poradku a chlapecky donosis treba jeste dele 😉 Maji tedy nadherne vahy! 🙂

sorini2
9. čer 2011

@karusta ale oni tu akci mají až tuším do 21. června, a taky jedeme až v pondělí, ta snad budou, a ja né tak koupím ty jejich tesco, hodně kamarádek si je chváli... a právě hodný budoucí strejda (bratranec) se nabídl.. tak toho musíme využít

sorini2
9. čer 2011

@koubovka1 normálně děláš chutě, já teda Mcdonalda nemusím já jsem spíše na KFC ale i tak dostala jsem na něco chuť, mám strašně ráda grander...asi si v pondělí dám a jak ho ale bohužel nikdy nesním celý a manžel dojídá tak teť ho opravdu sním celý 😀 😀 😀

sorini2
9. čer 2011

@karusta moc budu držet palečky a o tom odpouštění slyším teda poprvé, a váhy mají krásné by mě teda zajímalo kolik máme my... fakt nemám ani šajnu...a docela mě to mrzí, jak se mě někdo zeptá tak co jak jsou velcí a přibírají tak jen kývnu hlavou a nevím nic.. akorát teť nám měřil hlavičky...

koubovka1
9. čer 2011

@sorini2 no řeknu ti, že jsem ten wrap nesnedla, moc žaludek nedovolí, hned jsem plná a když se přejím, tak mi je zle.

aknel1976
9. čer 2011

@lita jak jsem tu psala, už jsem u něj objednaná 😉 🙂
@karusta moc ti držím palce!!! Věřím, že se s tím poperete 😉 A u Apolináře jsou odborníci, to zvládnete určitě do 34tt, jestli ne dýl 😉 , kluci mají krásné váhy 😉
@koubovka1 brambůrky jsem měla celkově snad po půl roce, tak si to zas tak nevyčítám, ale... a co, proč si něco nedopřát,viď? 😉 Mňam, mňam mekáč 😉 😀 A máte doma vymalováno všechno, co jste chtěli?

koubovka1
9. čer 2011

@aknel1976 no jasne, ja se jen ted trochu hlidam, hlavne sladky skoro vubec nejim, kvůli kvasince a mam strach z tech kil.
JJ vse, co jsme chteli, vymalovali, jsem rada, ze to mame za sebou, jeste budeme natirat futra a topeni ono to za tech sest let, co tu bydlime uz nevypada dobre a uz tu nic nedelam. 🙂 🙂

aknel1976
9. čer 2011

@koubovka1 to je jasný, že se člověk musí hlídat a před sladkým tuplem, bohužel 😝 ...já se raději snažím hlídat už od začátku, ale byla jsem do teď zvyklá, protože jsem hubla, tak mi to nějak nepřijde, ale někdy v tom krámu mám pocit, že sáhnu úplně po všem 😀 😀 😀
Jste šikulové, že to máte vymalovaný, je fakt, že ty topení v panelákách jsou neštěstí, toto budete mít krásný pro miminka 😵 😵

koubovka1
9. čer 2011

@aknel1976 no práve, vzdyt je to vsechno hlavne kvuli nim. 😀

aknel1976
9. čer 2011

@misanda tak jsem se chtěla vrhnout na tu tvojí doporučenou polívku a když manžel viděl, že chystám něco nového, tak mě poprosil o jinou polívku, že už na ní má dlouho chuť 😀 ...manželův tip není špatný, už mám 2 talíře v sobě 😀 Je to tahle polívka a je děsně sytá 😀 :
http://www.prima-recepty.cz/recept/32369-lucemb...

sorini2
9. čer 2011

@koubovka1 jojo já to mám taky tak, tet říkám, že bych ho snědla celý, ale vím že né že ho nedám...ale těším se na něj, už aby bylo pondělí...
manžel mi pořád nadává že málo jím, ale já se neumím přejest pak je mi zle a je to ještě horší..

alex_dimitropol
9. čer 2011

@karusta moc vám držím palce aby všechno bylo v pořádku 🙂 a doufám že vydržíte alespoň do toho 34tt 🙂

werty
9. čer 2011

@karusta Držím palce, určitě to dopadne dobře.
Dej vědět, kde popř. budeš, navštívila bych Tě. Já ležím na 1.

aknel1976
9. čer 2011

@werty ty jsi v nemocnici? 😕 Všechno v pohodě?