Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 jojo jsem tady pře hoďkou psala že jsem ani nezaregistrovala dneska že už jsme 32tt je to mazec, ale počkej pak bude rády zpomínat, jak nebudeme vědět kam dřív a kruhy pod očima, 😀

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1
@misanda já si taky myslela že ukončím dříve nemocenskou, pak dovča a hned mateřská, ale bohužel mě to tak neudělají, 2.7 skončím nemoc.3.7 začne MD a oni mi ji jen proplatí, alespoň tak že mi nepropadne,

sorini2
12. čer 2011

@aknel1976 jé tady má někdo novou fotečku🙂

koubovka1
12. čer 2011

@sorini2 jj je to tak, ale radši budu behat kolem detí než tohle, nejak moc mi to tehotenství nenaplnuje, nebyla jsem zvykla funet jak sentinel a ty motanice a proste furt divne, vsechno chutná stejne...no rouhám se, ale jinak jsem stastná. 🙂

sorini2
12. čer 2011

zase je v té telce prd, a já bych šla na jedno a manžel nechce... ach jo, a já bych si tak dneska dala.....

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 já to mám stejně... funím, nikam nemůžu v teple je mi hned zle, ale zase si doma sednu a nemusím se zatím o nikoho starat a lehnout si jdu taky kdy chci, pak to tak nebude, bude klid že nebudu funět, nebude mi venku zle, ale nelehnu si a nezajdu si kam chci večer já... tak jsem to myslela, víš... jinak se těším až to bude za mnou, a upřímně jsem ráda že další těhu nebude...

koubovka1
12. čer 2011

@sorini2 no a nebo tak , to je jedno, hlavne nejaký prachy prachy 😀 😀

koubovka1
12. čer 2011

@sorini2 tak ho přemluv, já bych sla hned, já mám manžílka na noční, dnes doma makal a vyklidil mi tri fochy ve skříni pro prcky, tak jsemstastná, že mám prostoru

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 😀 😀 😀 😀 já dostala v pátek 1000 kč z práce ještě dostanu 2000 kč na účet a těch 1000 jsem za sobotu za hoďku zvládla a co mám z toho já? nic, zase jen děti děti, a i ta 2000 na ně padne,, já se v tom cvokhausu trápím 10let a dostanu 3000 a mám z toho prd...

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 nepřemluvím....

koubovka1
12. čer 2011

@sorini2 nebude to formulí 1? není moto nadšenec?

koubovka1
12. čer 2011

@sorini2 za co jsi dostala ty peníze?

aknel1976
12. čer 2011

@sorini2 to víš, tu starou mi někdo zablokoval 😠 😠 😀 😀 😀 Tak snad mi tahle nějakou dobu vydrží 😀 😀 😀
@koubovka1 to je hezký, hlavně ty prachy 😉 😀 😀 😀 ...ale je to tak!

holky, nemáte někdo doma kvalitní nůž? Sháním nějaké doporučení 🙂 Ale fakt kvalitní, ne keramický! potřebujem koupit nějaký pořádný železný nůž a nějak nevím, jestli je Tescoma dobrá volba 😝 ...jeden jsme od Tescomy měli a nic moc ☹ A já jsem věčně vzteklá, že máme tupý nože 😀 😀 😀 Keramický máme, je super, ale tak na zeleninu a maso bez kostí 🙂

koubovka1
12. čer 2011

@aknel1976 jo tak to já ti neporadím, my máme jeden tescoma a jsem spokojena, jinak vsechno tupy jak blázen. 😀

werty
12. čer 2011

Já dnes nastupuju na mateřskou. Po mateřské si vyberu dovču a pak chci nastoupit na rodičovskou, doufám, že to tak půjde. 😉

aknel1976
12. čer 2011

@koubovka1 my uvažovali o Solingenu, je drahej, ale pokud by byl dobrej, tak se nebráníme. Uvidíme, ještě někde okoukneme Tescomu, že má třeba několik druhů nožů 🙂
@werty no to je krásný, že už nastupuješ mateřskou 😉 Určitě to takhle vybrat půjde. A jak se jinak daří, všechno dobrý? I nová spolubydlící?

koubovka1
12. čer 2011

Holky jak jste tu řešili to vytékání vody po ránu, tak já to mám občas taky, hned jak si vezmu kalhotky, tak lívanec jak pra... pak to uschne a je to bílý a to tvrdnutí břicha mám taky, v pátek jsem byla celé odpoledne venku a na nohou a posledních pár metrů od auta jsem šla skoro v předklonu, jak mi bolel podbřišek, taková bolest, jako, když beháte a píchá vás v boku, bylo to docela nepříjemný, asi mu to ted ve stř. řeknu.

aknel1976
12. čer 2011

@koubovka1 to tvrdnutí je tedá nářez, tak hlavně opatrně a odpočívej, určitě to na kontrole řekni. Koukám, že ty to těhu máš jak kdyby za trest ☹ Samé trápení, to mě mrzí ☹ Ale co by člověk pro ty naše drobečky nevydržel,viď? Je jasný, že jsi šťastná, jak jsi psala 🙂 , ale škoda, že si to nemůžeš víc užívat 😝 .

koubovka1
12. čer 2011

@aknel1976 já práve nevím, jestli to bylo tvrdnutí, me přišlo, že tvrdý břicho jsem nemela i kamarádka mi ho osahávala a říkala, že ne, tak to spíš bylo, jak už jsou prckové težší a jak jsem byla dlouho na nohou, tak mi na ten spodek víc tlačili.

aknel1976
12. čer 2011

@koubovka1 no, je to mazec co si člověk zažívá, hlavně jsme jako ppoprvé těhotné vykulené co se všechno v těle děje. Je fakt, že dvě miminka v pupíku je prostě záhul 😝 Hold si musíme zvyknout fakt víc odpočívat 😉

koubovka1
12. čer 2011

Tak se devčátka mejte, já si jdu hodit nohy nahoru. Zítra snad papa

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 ne on na sport moc není, jo sem tam se podívá, ale že by to doslova žral.... to fakt né...

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 za to že jsem v té opavě byla deset let.... dost málo za ty nervy a buzeraci co jsme tam denně zažívali a chodili jsme do práce se stáhnutýma žaludkama co zase bude..

sorini2
12. čer 2011

@koubovka1 tak to jsem taky měla že jak jsem dlouho chodila tak mě píchalo v boku, a musela jsem si odpočinout poslední dobou mě bolí nohy a o zádech ani nemluvím... děs běs, a jak myji nádobí tak jsem v předklonu jak důchodkýně... manžel se mi směje...

aknel1976
12. čer 2011

taky mizím, mějte se tu krásně a hezké sny 🙂 papa

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 tak já mám teda dva keramický od TEscomy, a jsou super, ale jenom na ovoce a zeleninu, pač to uchovává ty vitamínky, ale hlavně ovoce po tom nehnědne....ale jinak bomba jsou tyhle : http://www.top-noze.cz/microban/ ty mám tři a jsem z nich nadšená. Jeden mám vrobkatej na chleba a to se jenom toho chleba dotkneš a už je nakrájenej 😀

misanda
autor
12. čer 2011

@koubovka1 bobe, já taky mám tvrdnutí, ale přitom bříško mám stejně tvrdý...ona ta kůže tvrdnout nemusí...jinak prý to tvrdnutí může bolet tak, jak to právě popisuješ a to by nemělo...takže to určitě nahlaš u mudra...ale myslim, že to máš z toho běhání, takže si dej den oddych, ty akční ženo 🙂

aknel1976
12. čer 2011

@misanda ten keramickej máme a právě je fajn na ovoce zeleninu, potřebujeme něco na maso, juknu na to! Díky za tip! 🙂

aknel1976
12. čer 2011

@misanda díky za tip, asi vyzkoušíme tento: http://www.top-noze.cz/microban/victorinox-vyko...

misanda
autor
13. čer 2011

jupííí, vyhrála jsem boj v Lidlu, mám krásný dvě deky a dvě osušky 🙂 A asi půjdu na dvě hoďky spát, v noci jsem se furt mlela ☹