Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

karusta
14. čer 2011

@bublina09 s tím spaním to máš svatou pravdu... budem na tom hodně podobně. Terce budou dva roky v srpnu..Taky jsem teď ráda, že si s ní lehnu po o., jinak bych to kolikrát všechno ani nezvládla..

bublina09
14. čer 2011

@karusta Peťovi by měly bý 2,5...tak přemýšlím spíš do budoucna, že už jen chvilka a bude chodit do školky a budu mít víc energie na všechny...jinak plánuju od září ho začít dávat aspoň na 2 dopoledne v týdnu do soukr. školky...uvidím, jak to bude vycházet finančně..ať se tady z těch mimin nezblázní a nezačne se třeba znova počurávat..a má kontakt s vrstevníky.

sorini2
14. čer 2011

@misanda vorvaň? no to nejsi já teda měla tuším větší.... ale co alespoň tam nejsou jak sardinky... 😀

karusta
14. čer 2011

@bublina09 já nad tím vůbec neuvažuji. Doufám, že to Teri bude zvládat v pohodě..Uvidíme, vše se dá nějak udělat. Doufám, že se sžijeme a bude nám to doma fungovat 🙂

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 já když jsem potřebovala odjet tak mamka hlídala schránku a kdyby něco tak by volala a já bych zašla do nemocnice a třeba že jsem začala krvácet, a nebo že jsem měla na toal.papíru krev a hned bych měla razítko...ale jak říkám nikdo nepřišel, doufám, že už ani nedojde, fakt už na to teť prdím...

sorini2
14. čer 2011

@petra7788 ahojky a proč by jste nemohli... 🙂

aknel1976
14. čer 2011

@karusta asi si to člověk nechce připozštět, ale přeci jen by to možná chtělo víc odpočinku, kor teď když to tak bolí ☹ Aspoň, že jsi tu AJ měla poslední. A co flétna? Ještě budeš učit?
@sorini2 to je sice dobrý, ale jak to udělat když dorazím domů a lístek už tam bude?? 😝 Ikdyž myslím, že jedno nezastihnutí by snad nic neudělalo 😕 ...kdybych byla sama doma a ve sprše, nebo spala, tak kdo mi to dosvědčí??? 😕

sorini2
14. čer 2011

koukám, že tady více osůbek nemůže spát, já si nemám zase kde lehnout, manžel je přes celou postel a artur na zbytku.... takže asi skončím zase na gauči v obýváku🙂
@bublina09 tak koukám máme tady paní dr... v jakém oboru? a já tady tak reju do doktorů... už mlčím

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 jo je to pravda jak jsi ve sprše tak to neuslyšíš, a nebo někdo tvrdě spí....... mě to hlídala mamka, chodila hlídat schránku..ale nejhorší je že fakt můžeš být doma třeba vté sprše a s těmi blbci nic neukecáš...

aknel1976
14. čer 2011

@bublina09 fakt Dr.? Super 🙂 A v jakém oboru? ...taky mi to přijde nefér, brát si takhle peníze ☹ ...ale jak říkáš, možná bych z anadstandart, ž ehned dorazí pochopila i těch 2-5000, ale i tak...je to mazec!
@sorini2 já jsem dneska fakt hotová, vzduch děsnej a nechce se mi spát 😠

aknel1976
14. čer 2011

@sorini2 myslim, ze pro jednou by to mohli zkousnout, kdyby nahodou....ale kdyby to bylo opakovane, tak bych to i pochopila, ze by se jim to nelibilo. Uz vidim, jak mi mamka hlida schranku, ma to daleko, asi 15 minut ☹

aknel1976
14. čer 2011

jdu zkusit spat, v TV prd a z PC me uz boli oci 😝 Tak dobrou a moc tu neponocujte 😉 😀

karusta
15. čer 2011

Dobré ránko,těhulky,

jak jste se vyspaly?

@aknel1976 jo,, už se budu muset trochu uklidnit. Jsem asi trochu blázen. S Terkou jsem chodila do poslední chvíle do práce na tři směny, do toho jsem makala doma. Je to teď všechno jinak..Angličtinu jsem utnula, flétny mi zbývají ještě dvě. Jednu zakončím asi příští týden a tu druhou asi na konci školního roku. Ono mě to prostě baví, jen už se fakt budu muset uklidnit.

aknel1976
15. čer 2011

Dobré ráno maminky 🙂
Opět jsem se v půl osmý vzbudila, ač jsem usnula kolem půlnoci 😝 ...já prostě neumím spát, abych se nasplala do zásob 😀 😀 😀

@karusta já tě na jednu stranu chápu, protože jsi "jen" těhotná, ne nemocná a tak se nechceš omezovat, kor když těhotenství s Terkou bylo bez problémů. Ale tohle těhu je prostě jiné, bohužel ☹ Uvidíš, jak ti ta flétna bude dávat zabrat, ale určitě to nemáš denně,ne? Prostě máme dvě miminka a hold je to víc o snaze se flákat 😉 Včera mi Dr. říkal, ať se chovám jako zpomalený film, žádné spěchání 😀 A kromě toho zašpinění mě nic nezlobí, ale prý všechno opatrně a dokonce 12.týdne raději NIC nedělat....to si pak taky přijdu jako blázen. Miminka jsou tam, daří se jim, tak proč nic nedělat??? Ale já to tak nějak dodržuju, ty prdelky za to stojí 😉 Jen mě rozčiluje, že se tu nemůžu vrhnout do pořádného úklidu 😖

karusta
15. čer 2011

@aknel1976 no, tak to jsme na tom s tím spaním podobně... taky jsem usnula kolem půlnoci a budíček v půl šesté, ještě jsem pak usnula skoro na hodinu, pak už stejně chtěla vstávat i Teri... A s tím učením... normálně jsem učila každý den, krom pátku. Teď už budu mít jen pondělí, zbytek dětiček už školní rok zakončilo, takže to je pohodovka. Hlavně je super, že už nemám ty, co jsem tam dojížděla..

aknel1976
15. čer 2011

@karusta já jsem nikdy žádný spáč nebyla, občas jsem najednou spala i do 10:00, ale to je tak málo, že pro mě je zázrak, když spím do 8.00 nebo 8.30 😀 😀. Tak to je fajn, že nikam nedojiždíš a když jsou to jen pondělky, tak to je paráda a aspoň jeden den ztrávíš tím, to co tě baví 🙂

karusta
15. čer 2011

@aknel1976 já teda taky nikdy moc nevyspávala, no a v těhu nespím skoro vůbec. S Terkou jsem tyhle stavy nespavosti měla až někdy koncem 7.m., s dvojčaty už je mám dávno...Ono jak se k tomu přidaly už i ty neduhy (záda, břicho), tak to ani nejde kvůli tomu..
Jo, jezdím jen 2km od baráku. Zbytek už jsem odbourala. Navíc to jsou fakt jen dvě hodinky, tak to už se dá zvládnout. Jsem zvědavá, jestli budu moct začít, až budou dvojčata na světě. Terce byly dva měsíce, když jsem začala učit. Byla to docela sranda. Mlíko do ledničky, manžel dával z flašky, já makala rychle domů, aby nedostávala z flašky víc, jak jednou, byla zvyklá jíst co dvě hodiny, ale na druhou stranu príma a bezva relax pro mě, že jsem vypadla z baráku.. 😉

majka07
15. čer 2011

Dobré ráno

@karusta díky 😉

misanda
autor
15. čer 2011

Dobré ránko, tak já usnula v jednu 😀 a vstávala jsem v půl 9...nooooo...to jsem teda čekala, že budu spát dýl, ale prd...tak asi na mě jde nespací období 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

a teď už mě tady brouci čutaj jak blázni, asi maj radost, že maminka vstává a za chvíli jim tam pošle mlíčko a sušenku 😀

misanda
autor
15. čer 2011

@karusta a ty jsi nějak vyštudovaná na ájinu, nebo jsi byla někde v zahraničí? Já ájinu miluju, je nutná k mojí práci, ale potřebovala bych se pořádně rozkecat.

koubovka1
15. čer 2011

Ahoj holky, vy jste toho tedy včera nakecaly. Já už takhle pozde nemám vůbec sílu sedet u PC. Tak dnes vyrážím na kontrolu s velkým utz, tak už se moc tesím, až broučky uvidím a konečne budu vedet, jak jsou velcí.

@misanda já mám ted noci naprosto příšerný, kde jsou ty doby, kdy mi bylo přes den zle, ale v noci jsem spala jako dřevo třeba do 11. Ted furt lítám na záchod, bolí me kyčle, tak nevím, jak se mám přetočit a pořád se budím. Je to peklo.

misanda
autor
15. čer 2011

@koubovka1 tak držím pěsti na utz, pak dej vědět, už se těším!!! No, mě kyčle bolí už docela dlouho ☹ do toho ty třísla...ááách jooo...ale dávám si deku mezi nohy (jako extra deku navíc 😀) a ty kyčle jsou o trošku lepší.

karusta
15. čer 2011

@misanda nene, nejsem vystudovaná. Mám Aj jen maturu, ale domluvila jsem se docela slušně. Jen jsem teď x let nemluvila, tak jsem dost zapomněla. Učím jen malé prcky základy. Vzniklo to náhodou. Měla jsem jednoho klučinu na všeobecnou školní přípravu, no a tatínek si pak vymyslel, že chce ještě angličtinu. Tak jsem si udělala nějaký přípravy a už se jelo 🙂 Předtím jsem učila jen flétnu..

karusta
15. čer 2011

@koubovka1 držím pěsti na kontrolu!!!
@misanda Jojo, deka navíc, to je zlepšovák, taky používám 😀

apole
15. čer 2011

dobré ráno
@aknel1976 já v tvým týdnu byla úplně bez energie, takže nemůžu věřit kolik ji máš ty. já jsem zvracela snad 20krát denně, furt, všude a všechno, jen jsem ležela, dělalo se mi špatně i když jsem koukala do PC, děsný. ustalo to až s příchodem páteho měsíce. furt mi všichni říkali, že aspoň jsou děti zdravé a že to k tomu patří, to jsem myslela, že je všechny něčím bouchnu. podle fotky jsem myslela že ti je tak 26 a ono 35, vypadáš na ní hoooodně mladě🙂 užívej pohodového těhu. s vycházkama- já mám od začátku 8.00-20.00, tak fakt záleží na doktorovi.

aknel1976
15. čer 2011

@karusta tak to jsi měla pěkné oživení už od začátku 😀 😀 Když ti to vyhovovalo, tak proč ne, jen tě na jednu stranu obdivuju, že jsi to tak šikovně zvládala 😉 Je fakt, že to musí být relax, když vystřelíš z toho stereotipu kojení a přebalování 😉 😀 Uvidíšm, jak to budeš zvládat teď s dvojčátkama, jsem zvědavá 🙂
@misanda to jsi taky moc nenaspala, mě hlavně pořád budilo teplo a to jsme měli otevřené okno na ventilačku 😀 ... teeeda ti tvoji mrňouskové jsou raubíři, počkej až budou venku 😀 😀 Já mám tak neskutečnou chuť na sladký!!!!! Úplně tu bojuju, abych nevlítla do krámu 😀 Ale snědla jsem jeden bílej jogurt, tak to musím prckům stačit 😝
@misanda @karusta holky tu ajinu vam taaaaak zavidim!!!!! Ja se jak debil na skole ucila rustinu a maturovala z ni ☹ A kdyz jsem parkrat zkousela s AJ zacit, tak to byl tezkej propadak, jenze dneska je to pomalu nutnost i pri vyberu prace a ja mam v tomhle smeru smulu ☹

misanda
autor
15. čer 2011

@karusta tak já mám taky maturitu a pak jsem studovala aj ještě dál a mám certifikát 🙂. Ale tak já taky mluvim, ale třeba po telefonu je to horší, angličanům se hrozně špatně rozumí ☹

apole
15. čer 2011

@karusta, misanda lásku k cizím jazykům sdílím 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@aknel1976 no já se učila ještě 12let němčinu...měla bych jí oprášit...já jim rozumim, můžou na mě mluvit jak zběsilý, ale já nic nevykoktám 😀 Když jsme si jeli do Německa pro kočku, tak to vypadalo tak, že Němci na mě mluvili německy a já na ně anglicky 😀 a pani to furt nechápala, že je to divný, když jim rozumim a neumim mluvit 😀