Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

lita
15. čer 2011

@misanda - o tom jsem nikdy neslysela, snad to nebude nic vazneho. Nemuze to byt treba z toho, jak se ti rychle roztahuje kuze a prckove ti treba tlaci na urcite body? Dobre ze jdes k dr. pro klid, urcite to bude v poradku!

misanda
autor
15. čer 2011

@lita no já ti nevim, jako asi taky může, ale mudra mě chce vidět, jsem ráda, aspoň se to začne kdyžtak řešit hned v začátcích...

aknel1976
15. čer 2011

@misanda třeba to zánět ani nebude, neboj, budu na tebe moc myslet!!! 😉 Určitě dobře, že tam jdeš, než něco zanedbat!!!

misanda
autor
15. čer 2011

hm,t ak to ani nejdu s těma kolegama dneska...mám mít klid, no ☹

misanda
autor
15. čer 2011

@aknel1976 hlavně ještě žes mi to připoměla, že tam mám zavolat 😀

aknel1976
15. čer 2011

@misanda ty by jsi si fakt nevzpoměnla? Jen odpočívej, je to důležitější a na véču můžete jindy 😉

sorini2
15. čer 2011

dobré ránko všem.... koukám tady už je to v plném proudu... já usla kolem 2hodiny a vstávala v 10 🙂 jsem to dospala, a miláček mě nechal, lehl si ke mě a poslouchal děti jak tam zlobí(pejsek) druhý už od 6 maká 🙂

@koubovka1 držím palečky na kontrole a jsem zvědavá na podrobnosti....
@misanda
@apole
@karusta a jazyky Vám holky fakt závidím na základce jsem se učila ruštinu, a na střední jsem musela přejít na anglinu a němčinu, a nejhorší bylo že všichni mí spolužáci na základce měli oba dva jazyky a já né, takže se jelo od poloviny a já z toho měla prd, protože jsem nerozuměla ani jednomu... a učitelky přece kvůli jednomu studentovi nebudou brát látku od začátku... takže jsem se v tom pěkně plácala a byla jsem ráda že jsem z angliny odmaturovala, a taky já jim rozumím jak třeba na dovolené na mě mluví, ale já jím neodpovím, ☹ ☹ ☹ no hlavně že máme ruce a nohy, že
@aknel1976 teda ty jsi spala jen tak krátce to bych asi moc nefungovala,

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 mně to fakt stačí a někdy se tu jen tak natáhnu u TV a neusnu, ale jen tak si odpočívám a tak mi to asi stačí 🙂 Ale ono to přijde, až porosteme, to mi bude spánek chybět 🙂

sorini2
15. čer 2011

@misanda
@aknel1976 holky přestaňte tady dělat chutě s melounem a kašičkou... jo.... melouna tady u nás nemají jen samé blééé... nebo přijedu a sním Vám ho oběma 😀 😀

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 kašičce jsem odolala, jinak nevím, jakej je ten náš meloub, byl za 9,- kg, tak jsme ho vzali a duněl, jak jsi říkala, tak snad bude k jídlu 😀 Jinak jsem si teď k obědu dala mísu šopáku a teď tu sedím a funím a ani se nehnu, jak jsem se přejedla 😝 😝

sorini2
15. čer 2011

@misanda no tak ten piňdík nejde nevidět. 😉 .. krásný důkaz toho že tam je jeden chlap... nám ho taky tak krásně ukázal, jak by chtěli ti naši kluci říct, hele jsem kluk jak buk a jakého už ho mám hečččččč... a holčičiku máš taky tak krásně?

sorini2
15. čer 2011

@misanda držím palečky ať je zítra vše OK..

sorini2
15. čer 2011

@aknel1976 určitě bude dobrý melounek, já si jdu sednout do kuchyně na zem a pracovat, jsem si koupila nový úklidový papír, tak zase něco dělat... ach jo že já vždy si něco vymyslím,ale už nedomyslím kdo to bude dělat.... 😒 😒 no artík mi bude asistovat, už se na to těším jak mi bude krást papír a připínačky...

koubovka1
15. čer 2011

@misanda jeste, že jsi taková peclivka, já bych si říkala, ze je to kravina, ale snad to zánet nebude a pri nejhorsím to bude zacátek a bude to brzy pryč.

gamma
15. čer 2011

@koubovka1 @sorini2 já zatim váhu dětiček na sobě nijak nepociťuju, záda mě nebolej, břicho taky ne.. 🙂 a krevní obraz i biochemii mi už dělali a mám to v pořádku, takže železo jsem nevyfásla 🙂 akorát ta cukrovka mě se.. 😠

koubovka1
15. čer 2011

@gamma já váhu prcku pocituju pri dlouhém stání a při zvedání se ze zeme treba, to je opruz a nohy se mi klepou, jako bych nemela vůbec zadne svaly, hrůza.

gamma
15. čer 2011

@koubovka1 a bude hůř 😀 já mám zas pocit, že nemám žádný svaly na rukou a to jsem dřív bejvala takovej svalouš 🙂 a vlastně co mi fakt nejde je vylejzání z vany, stříhání nehtů na nohou, oblíkání ponožek a obouvání bot a o holení ani nemluvim ☹

gamma
15. čer 2011

@misanda držim palce, ať to neni nic vážnýho!

gamma
15. čer 2011

@petra7788 ahojky, vítej 😉 moc gratuluju ke krásnejm chlapečkům! jestli jsem to dobře pochopila, tak jste nakonec vydrželi do 35tt, kéž by se i nám tohle povedlo.. a nebo ještě dýl, ať u mě zlatíčka zůstanou.. poradíš prosím jaký si mám koupit plenky a hlavně kolik do začátku (myslim tím zásobu než se prcci narodí 🙂 )?

misanda
autor
15. čer 2011

holky, jsem doma...je to způsobený tim tlakem miminek a tak všeho, jak se pne děloha...v těhu prý se to dělá na nohách, v tříslech..dostala jsem nějaký léky na žíly a Ascorutin (zde v diskuzi velmi oblíbený) 😀 Konečně si dávám oběd - velikou obloženou bagetu 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@sorini2 chceš něco říct? mám tu melounka na lince...za chvíli jdu na něj 😀

misanda
autor
15. čer 2011

jo, jinak jsem zapoměla říct, že jsem k tý doktorce teda jela dneska, jsem volala znovu sestřičce a poprosila jí 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@koubovka1 gratuluju ke skvělé kontrole. Hele to omdlívání jakoby ti začlo kdy? já když ležím na zádech, tak se mi teda blbě dejchá, kolikrát se mi točí hlava...zatim to se mnou neseklo 🤐

sorini2
15. čer 2011

@misanda néé neříkám nic, jen že je krásně vidět... i bez toho červeného kolečka, že se pěkně ukázal... jestli jsem to špatně napsala tak se omlouvám...ale bylo to míněno v dobrém

misanda
autor
15. čer 2011

@sorini2 teĎ to nějak nechápu...já o melounu a ty o pinďouru 😀 hlavně že si rozumíme 😉

sorini2
15. čer 2011

@gamma se máš... já teda trpím... nohy začínají natékat, železo chybí a záda bolí jak čert

sorini2
15. čer 2011

@misanda 😀 😀 😀 😀 jojo hlavně že si rozumíme... to víš to ty hormony.... 😀 😀 😀 no že mě tady provokujete s melounem a já mám na něj takovu chuť a tady nejsou, že jak budete provokovat tak vám je dojedu sníst...

bell2
15. čer 2011

@gamma 😉 😉 😉

gamma
15. čer 2011

@sorini2 asi mě to taky nemine..uvidíme jak na tom budu za dva týdny..

gamma
15. čer 2011

@misanda tak to je dobře, že to neni nic vážnýho 😉