Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

gamma
15. čer 2011

@petra7788 děkuju 😉

gamma
15. čer 2011

@alex_dimitropol taky držim palce!

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 to víš, trénujou mejdlo na pubertu 😉 😀 ...tak ať mají dobré pivko 🙂

aknel1976
15. čer 2011

@alex_dimitropol myslím na tebe!!!!! A držíme s mrňouskama pěsti!!!!!!!!! Dej hned vědět!!!!

alex_dimitropol
15. čer 2011

Tak já už ležím na pokoji v nemocnici vzali nás hned po 10 minutách dr. mě vyšetřil a říkal že jsem přišla v pravou chvíli čípek mám 1,5 cm a jsem otevřená na 2 cm takže si zde poleží asi dlouho ☹ ale hlavně že jsou miminka v pořádku dr. nám udělal UTZ a krásně si tam spinkali mají již 15cm/190g a 15,5 cm/210g 🙂

gamma
15. čer 2011

@alex_dimitropol chudinko ☹ a já ti radila jít si lehnout.. ještěže si k doktorovi šla! Miminkům se daří dobře a to je nejdůležitější. Doufám, že se tvůj stav brzy zlepší, abys mohla bejt doma a ne ležet v nemocnici. Myslim na tebe, drž se!

aknel1976
15. čer 2011

@alex_dimitropol zlato, opatruj se!! Super, že jsi tam jela a vše podchytila včas a hlavně, že jsou miminka vpořádku!!!! Škoda, že jsou holčičky tak malé, že jsou bez tebe doma, ale určitě se ti o ně dobře postarají a koukej tam ležet, dokud to bude třeba. Drž se!!! A hlaš se nám.

alex_dimitropol
15. čer 2011

@gamma já jsem si také myslela že to bude z toho že se zvětšuje děloha ale už jsem to nemohla vydržet no ještě že jsem šla .. hlavně že jsou miminka v pořádku 🙂 no doufám že budu brzy doma ale pro miminka udělám všechno a vydržím to tady 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@alex_dimitropol ajajaj, dobře, že jsi šla...nic se nemá podceňovat...takže dostáváš nějaký léky? Hele, lepší si ty miminka vyležet v nemocnici...akorát budeš bez holčiček, no...věřím, že to zvládnete!!!!

alex_dimitropol
15. čer 2011

@aknel1976 no měli jsme obrosvké štěstí .. škoda ale budou to muset vydržet s tatínkem no alespoň si odpočinu 🙂

aknel1976
15. čer 2011

@alex_dimitropol on člověk asi vycítí, kdy to není ono a musí někam jít... hlavně, ať jste brzy doma 😉

alex_dimitropol
15. čer 2011

@misanda no tak na to jsem už přišla že nic se nemá podceňovat příště tam půjdu hned i když to bude maličkost .. jo dali mi nějaké léky aby nezačal porod a také infuzi ...

alex_dimitropol
15. čer 2011

@aknel1976 no tak nějak to tělo dá najevo 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@alex_dimitropol jo, já plašim taky kvůli každý maličkosti....radši budu třikrát za vyšinutou těhotnou, než abych něco zanedbala 🙂. Infuze určitě pomůže a věřím, že se ti ten čípek i krásně prodlouží.

bublina09
15. čer 2011

@alex_dimitropol pokračuju v držení pěstí!stav je nic moc, ale ležení to určitě spraví, ještě je hodně možností, jak je udržet vevnitř. Holky si doma se zbytkem rodiny poradí a až přijdeš domů tak ani nebudou vědět, že jsi byla pryč. Co tlak, ten máš ok?

alex_dimitropol
15. čer 2011

@misanda tak to já od teď budu také a je mi to jedno co si o mně budou myslet 🙂 pevně věřím že se prodlouží aspoň o kousek prý je to špatné 1,5 cm a je i měkký 😖

misanda
autor
15. čer 2011

@alex_dimitropol neboj, daj ho do pucu...plno mamin takhle leželo...a prodloužil se, prostě to chce absolutní klid, a ty léky co ti dávaj taky pomůžou...

alex_dimitropol
15. čer 2011

@bublina09 doufám že ležení pomůže dr. říkal že mám číst dělat leccos ale nesmím stávat pouze naléhavé na wc tak budu dodržovat doufám že to pomůže .. jo jo oni si už poradí 🙂 a tlak jsem měla mírně zvýšený ale prý to nevadí že to je ještě v normě

alex_dimitropol
15. čer 2011

@misanda oufám že to pomůže 🙂 ale když 1,5 cm v 19tt je strašně málo do porodu je ještě daleko tak doufám že se prodlouží

misanda
autor
15. čer 2011

@alex_dimitropol hele, mě už kladla moje mudra na srdce, že mám spíš polehávat, právě že s dvojkama je ten čípek na to zkracování náchylnější...takže to ležení určitě pomůže, věřím tomu. Musíš to prostě dokopat aspoň do toho 30tt!!!!

alex_dimitropol
15. čer 2011

@misanda jo jo já jsem se snažila doma odpočívat ale teď už ani nevstanu budu dávat pozor!! do toho 30tt musíme určitě vydržet nebo i více

aknel1976
15. čer 2011

@alex_dimitropol ani jsem netušila, že to je špatné 1,5 cm a že je i měkký, ufff, to je pech...ale oni vědí jak pomoct a přesně, do toho 30tt minimálně to vydržíte!!! 😉 🙂 A jak tomuhle předcházet? To je fakt o tom ležení a odpočívání???

alex_dimitropol
15. čer 2011

@aknel1976 no čípek by měl být myslím 4cm tak 1,5 je dost špatné ☹ jo jo oni už vědí co dělat .. no je to hlavně o ležení a odpočívání

aknel1976
15. čer 2011

@alex_dimitropol tak nějakou hezkou knížku do ruky, ať nemyslíš na hlouposti a odpočívej, myslíme tu na tebe všichni a moc prckům věříme, to zvládnete 😉 🙂

bublina09
15. čer 2011

docela zajímavě shrnuto, jak je to s otevírajícím se a měknoucím čípkem http://www.porodnice.cz/node/33479

sorini2
15. čer 2011

@aknel1976 já jim dám trénovat, mejdlo ať si dělají ve svém bytě 😀 😀 😀 né u rodičůů... a pivko bylo super...

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 😀 ...tak hlavně, že chutnalo 🙂

sorini2
15. čer 2011

@aknel1976 chutnalo jsem si dala černé, a doma to zajedla knedlíkem, zelím a moravským vrabcem..... 😀 😀
@alex_dimitropol držím pěsti, ať je vše OK a jak tady psali holky to datum porodu mluví za vše...

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 a pak se div, kde bereš ty kila 😉 😀 😀 😀 😀

bublina09
15. čer 2011

ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo máte dvojčecí kojící polštář a jakou s ním máte zkušenost? http://kojici-polstare.heureka.cz/my-brest-frie...