Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 tak to mě se moje jméno líbí, líbilo by se mi pro holčičku, ale nechci aby se děti jmenovali po nás. A manželovo jméno se nám stejně ani jednomu nelíbí 😀 😀 A co by se ti líbilo za jména? 🙂 koukám, že už jste zase o kus vybavenější 😀

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 já jsem vždy a pořád chci Tadeáška a na holku Adélka a nebo Ella

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 Ella se mi moc líbí, akorát já jich mám okolo sebe tolik, že bych to dát z toho důvodu nechtěla ☹ A tadeášek je v pohodě, to ti projde 😉

sorini2
20. čer 2011

@abecedka a jak bylo na dovolené povídej přeháněj... já se letos těšila na Egypt, ale nějak nevyšlo a asi dlouho nevyjde... ☹ 😢 😢 😢 Manžel by chtěl i Řecko.. ale to až po Egyptě.. mě se tam strašně libilo, hlavně ty útesy s rybkama... ještě že jsem si to natočila na kameru a můžu koukat

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 tak já nemám ani jednu Ellu kolem sebe, a jak už jsem tady psala já chtěla Tádu už před tím a Láďa byl že i jo, ale moje mamka mu ho zprotivila jsme asi 2-3km od polských hranic a ona vždy říkala to bude jak u sousedů v polsku Tadek choť tutaj.. a tak mám po Tádovi.. ten mi fakt neprojde, jedině že bych asi moc moc brečela na sále a manžel byl na měkko a svolil by... ale jména musíš vyplnit ještě před... takže nic..

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 Tak to je super, že Ellu okolo nemáš, to je hezké jméno 🙂 ...a jiné klučičí tě nenapadá?? ...my to teď teda vůbec neřešíme, ale jednou jsme se při některém těhu o jménech bavili a nás teda napadali hodně česká klasická jména: Jan, Petr, Miroslav, Václav, Karel...jsem zvědavá co vymyslíme tentokrát, ale na to je času dost, nějak jsem ani nechytila tu slinu nad tím přemýšlet a ani mě nějak nenapadlo ani manžela to řešit.... nejdřív chci být klidná, že jsou mrňouskové zdraví a jména se vždycky vymyslí 🙂

abecedka
20. čer 2011

na dovolené super, já řecko miluji. Je mi tam výborně, lépe než tady, takže jsem si odpočla od alergie. Teploučko bylo, hodně jsem spala a tak. Pohodička. Příští rok už pojedeme ve 4 😀

Ella je krásné i Tadeášek 😵 Já jsem zamilovaná do Jonáška, Dianky a Klaudinky jo a Elen ještě.

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 Egypt schvaluju!!!! Byli jsme loni, poprvé a asi naposledy u moře a vzpomínky nááááááááádherné!!!! Hlavně ty útesy, jak píšeš, aspoň máš na co vzpomínat 😉 🙂

abecedka
20. čer 2011

@aknel1976 to víš že jo máš čas, až budete vědět pohlaví na 100 procent. A i pak je ještě čas.

Tak wertyuž porodila! A takhle zkusila jo? A kolik vážili?

Jo a člověk se v Egyptě pořádně nažere! haha

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka taky krásná jména 🙂

abecedka
20. čer 2011

Dianu mi všichni pomlouají 😝 ale něco vybereme 😀

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka nějak mě fakt nic netlačí ty jména řešit...vím, že to nebude lehké, ale hold až to přijde, tak vezmem kalendář a bude to, něco se vymyslí 😀
Tohle psala Werty 13.6.:
Včera v 7h. večer mi rupla voda. Napíchli mi Gynipral a nějaký antibiotika, ale kontrakce se rozjeli stejně. Pak už jsem byla otevřená na 5 prstů, tak se rozhodli, že budeme rodit. Slíbili mi epidurál na uvolnění kontrakcí, ale protože mi těsně předtím píchli injekci proti sražlivosti, tak to anesteziolog odmítnul.
Hned mě upozornili, že miminka odvezou do Krče, že tu pro ně není místo – ode dneška na 14dní uzavřeli intermedia. Chtěla jsem rodit v Krči, ale tam zase nemají místo pro mě.
Díky tomu, že byli oba hlavičkou dolů, tak mě ukecali na spontální porod. Ondra se narodil v 1:48, 2190g a Anežka v 1:53, 1875g. Bohužel já je hlavně viděla na fotkách od manžela.
Doufám, že se tam uvolní místo a převezou mě. Moc se na ně těším.

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka s tím nažráním v Egyptě jsi mě pobavila 😀 😀 😀 ...je fakt, že nám tam fakt NIC nechybělo 🙂
Na lidi se vyprdni, pokud se ti Diana líbí a manželovi taky, tak proč ne? 😉 Já bych spíš jen nevěděla, jak bych jí říkala v dospělosti 😕

abecedka
20. čer 2011

Diano nebo dianko pořád, mě mamka taky říká Leničko. Kolegyně ji zrovna má, dceru už skoro 40 let.

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 mě se taky strašně líbil, kde jste byli? my jsme byli 55km od hurgárdy oblast Safaga... voda úžasná samé útesy, ráno byli plné ryb tak jsme chodili už kolem 6 do moře, a krmili jsme rybky... no úžasné.. já chtěla letos na stejné místo jen vedle do hotelu, oba dva měl jeden majitel a my jsme byli v tom drahém a tak jsme mohli využívat služeb druhého hotelu a přes něj jsme chodili na promenádu... a ten levnější měl venku chatky... no ale asi tak na dva roky ne-li déle se nikam nedostaneme... 😢 😢 😢 s Tunisem se to nedá srovnávat... tam už nikdy...

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka Jeee, ty jsi taky Lenka, já taky 😀 ...já si právě říkala, aby jí to nevadilo v dospělosti Dianko, mně to teda nevadí, ale záleží kdo mi tak říká 😉 ...A Diano my přišlo takový tvrdý, ale spíš je to jen zvyk 🙂

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 když já chci tak moc Tádu.. že do manžela pořád vrtám... on ještě nadhodil Ondru a nebo Daniela...

sorini2
20. čer 2011

holky jdu na melounaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 tak papa

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 my jsme byli přímo v Hurghadě, takový malý rodinný super hotýlek a právě úžasný bylo, že jsme rovnou z hotelu vlezly do moře a celý den viděli ty barevné rybičky a útesy, to jsem fakt nechápala, já byla jak malý dítě, jak jsem ze všeho byla vyvalená 😀 A to čistý moře! Já jsem nechápala nic 😀 ...a taky jsem si říkali, že by jsme hned jeli zas, ale ty peníze ☹ Ikdyž my dali za plnou penzi v super hotelu 12000/osobu, tak mi to moc nepřijde, na to kolik jsme toho snědli a vypili, to je prostě zadarmo! Ale ono ani těch "pár" tisíc navíc prostě není ☹ ...my byli loni poprvé u moře, tak já nedokážu porovnávat...

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 Daniel je taky hezké jméno 😉 🙂 ...dobrou chuť!! 🙂

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 tak to jste měli levné my měli Al inclusive a taky hned z bazénu do moře... ale za 17000 pro jednoho... máš FC

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 ale i tak i t avase cena je celkem o.k. na to, co tam za to clovek ma 🙂) Jojo mam FB, mam tam i fotky z Egypta 🙂
http://www.facebook.com/profile.php?id=1814750226

suzamen
20. čer 2011

Ahoj holky taky vás tak bolí a píchá v podbřišku? To je děsný nevím jak to zvládnu až do konce 🙄

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 jsem ti musela poslat žádost o přátelství jinak na fotečky nejuknu

aknel1976
20. čer 2011

@suzamen já jsem to měla až do nedávna pořád, neboj, to přejde 😉
@sorini2 v pohodě, měli jste to tam krásný 🙂 🙂

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 no vy taky.... jsem koukala i ten přístav, my tam teda taky měli ale ne tak blízko

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 díky, aspoň je na co vzpomínat 🙂

sorini2
20. čer 2011

jsem se teda najedla, 🙂 dostala jsem chuť na palačinky s nutelou... a jak to dopadlo, 2x jsem kousla a zbytek dojedl manžel... dneska bych zbodla co vidím, ale žaludek to nedává... a jdu si hajnout, nějak mě bolí bříško...

suzamen
20. čer 2011

Tak jsem zjistila že pokud chci kočárek pro mimča vedle sebe tak můžu mít max. šířku 70 cm abych se vešla u našich do výtahu a všechny mají šířku zhruba 78 cm 🙄 to je k vzteku proč u výtahu nepočítají s tím že by tam chtěla jet mamina s dvojčatama? 😠

koubovka1
20. čer 2011

@suzamen takovej kočárek vedle sebe neseženeš a s kočárkem za sebou se tam nevejdeš taky, je to na prd, my bydlíme v paneláku v pátem patře a budeme muset nechávat podvozek dole v kočárkárne a s broučkama pojedu jen s boudičkami. No jo je to tak, jinak to nejde a nepůjde.