Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@bublina09 @apole ...no je fakt, že tam vidím jen nějakou kouli a moc se v tom neorientuju 😔 😀 😀 😀 ...klučík je vidět krásně 😉 Ale ten hrnec na bylinky se ti povedl, se tu válím smíchy 😉 😀 😀 😀 😀
@apole tvojí práci obdivuju!!! A je fajn, že jsi doma, bylo by to hodně náročné a možná by to fakt nedělalo dětičkám a tobě dobře.
@karusta to děláš a dost děsný!!!! Jako v dobrém samozřejmě, ale mám poslintanou celou klávesnici 😀 😀 😀

suzamen
21. čer 2011

@bublina09 já nevím prostě to tuším...u malé jsem od začátku věděla že to bude holka i když všichni mě ujišťovaly že určitě čekáme kluka 😀 i když nebyly daleko od pravdy malá se jako kluk chová 😀 sice nijak extra nevěřím na různý výpočty pohlaví atd. ale kdybych se měla řídit podle stáří krve tak to kluci budou tak uvidíme 🙂

karusta
21. čer 2011

@apole no, ono je to kvalitou přístroje a taky tím, jak se tam zrovna drobečkové mrskají...jako ono tam něco vidět je, ale člověk se musí opravdu zakoukat.. kdyby vám někdo kecal, tak bych se moc nedivila, spousta lidí nepřizná, že v tom nic nevidí..a přitom by kolikrát se stačilo zeptat a ono, když to člověk přímo popíše na fotce, tak se dost lidí rozkouká. Mně třeba přiznala kamarádka, že na těch našich nic nevidí a když jsem jí to popsala, tak to na ní teprve vykouklo 😉

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 hurá, konečně se mi povedlo někoho dostat.. mi tady pořád děláte chutě s melounem, že kdyby dneska tak nepršelo, vezmu kočár a jdu si pro něj do krámu pěšky 😀

apole
21. čer 2011

@bublina09 uvědomuješ si, že jsi mi hrncem s natí total zničila image mojí drahé, vysněné dcerušky? od teď to není dcerka, ale hrnec s natí 🙄 😠 😖 😀 😀 😀

bublina09
21. čer 2011

@suzamen já jsem taky ze zvědavosti koukla na čínský kalendář a podle toho to vychází na holku...tak jsem zvědavá, jestli tě tušení nezklame. A ty bys raději páreček?

sorini2
21. čer 2011

@bublina09 jo tak to nevím jak já to dělám 😀 to bude asi tím pátkem, jak jsme uklízeli a já skákala po oknech, asi jsme něco shodili a pak zase nabrali.. a zůstali jsme stejně, ale byli i doby kdy jsem šla na kontrolu po týdnu a měla jsem 2,5kg nahoře... takže není co závidět, uvidíme co bude za týden na další kontrole

sorini2
21. čer 2011

@aknel1976 a proč bys to nemohla snít celé sama, já asi před týdnem dělala žemlovku na oběd, manžel prvně že nemá chuť že si veme za chvíli, a já chodila a chodila a zobala až mu nic nezbylo.. jsem celou mísu snědla sama

aknel1976
21. čer 2011

@karusta hold jsi mě dostala,no 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@sorini2 proč??? Kdybych snědla celý pekáč, tak jsem jako vyžraný čuně 😝 😀 😀 😀 😀

bublina09
21. čer 2011

@apole tak pardón 😅 mě ty fotky přijdou šílené všechny, já raději tu černobílou klasiku. Kdybych vám měla říct co mi to v globále připomíná ty fotky amorfních nažloutlých tělíček v tekutině... 😅

aknel1976
21. čer 2011

@bublina09 @suzamen tak to mě vychází holka...tak to jsem zvědavá, co se nám v pupíku skovává 😀 😀

taky mi přijdou hezčí ty černobílé fotky, je tam prostě vidět miminko 🙂

karusta
21. čer 2011

@sorini2 mňam, žemlovka!! Manžel jí nejí, tak jí nedělám ...

sorini2
21. čer 2011

@aknel1976 haha a co jsem já jak jsem snědla celou velkou zapékací mísu žemlovky a večer jsem měla večeři... jak bych celý den nejedla

aknel1976
21. čer 2011

@karusta @sorini taky bych si dala žemlovku, ale taky jí manžel nejí a já už ani nevím, jak se dělá 😀 😀 😀 😀
Můj manžel vůbec sladký nejí....na jednu stranu je to skvělý, že to doma nemáme, ale občas mám chuť na palačinku, buchtu, bábovku...ale hold si koupím jednou za čas nějaký koláč nebo koblihu 😉

suzamen
21. čer 2011

@bublina09 jj já bych chtěla klidně i holky ale můj chce kluky tak páreček by byl ideální 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@sorini2 to se divím, kam ti to jde???? 😕 😕 😕 😕

sorini2
21. čer 2011

@karusta tak u nás jede ve velkém a s tvarohem to můžeme, ale pokud manžel zaváhá tak doslova NEŽERE 😀 😀 😀

sorini2
21. čer 2011

@aknel1976 jo já taky se někdy divím... hlavně jak v noci sním půl nutely...

suzamen
21. čer 2011

@aknel1976 a ty máš jednovaječná dvojčata? u těch bývá prý stejný pohlaví tak třeba to budou dvě slečinky 🙂

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 manža nejí jen tu žemlovku, jinak ze sladkýho snad všechno. Zrovna tuhle jsme měli meruňkový knedlíky. No a buchty bych mohla péct snad obden. 😉

suzamen
21. čer 2011

ty jo holky já se taky nehorázně cpu už se nafukuju jak balon měla bych trošku ubrat nebo budu půl tunová vačice 😀

karusta
21. čer 2011

@sorini2 no to by mě taky zajímalo, kam ti to jde, protože já jen na to pomyslím, tak mám kilo nahoře 😨 cože a v noci nutela jo??? Tak tvoje spalování bych chtěla mít!!!!

sorini2
21. čer 2011

@karusta já taky... ono je to asi jen tet, jinak jsem tak jíst nemohla kila šla nahoru sama,

sorini2
21. čer 2011

@karusta tak knedlíky a tvarohové to u nás jde taky... nevím co pozítří na oběd, tak asi jedno z toho.. zítra bude květák

suzamen
21. čer 2011

Holky jste tu některá z jižní moravy?

sorini2
21. čer 2011

Děvčata jinak všem přeji KRÁSNÉ LÉTO 😀 😀 😀 😀 u nás dneska bylo luxusní, zima a déšť, ale zase se dobře dýchalo, teda mě...

sorini2
21. čer 2011

@suzamen severní morava...

bublina09
21. čer 2011

@suzamen jednovaječná dvojčata jsou lidi s naprosto stejnou genetickou výbavou, vznikají rozdělením 1 vajíčka. Takže pohlaví musí být stejné naprosto vždy 😉
U dvojvaječných bývají častější stejná pohlaví, kombinace jsou míň časté. Je to logické, protože v jeden okamžik se oplodňuje za stejných podmínek - spermie buď vajíčko oplodní hned (styk v období ovulace, čili převaha "klučičích Y spermií" nebo styk před ovulací, kdy přežijou pouze "holčičí X spermie" a počkají si na okamžik ovulace).

misanda
autor
21. čer 2011

teda holky, vy jste ukecaný..jdu na horký maliny - manžílek dělá, zítra se ozvu 😀