Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

karusta
22. čer 2011

@aknel1976 jo, přesně tak to mám taky.. a kofeinu se neboj, když nepiješ smrťáky, nic se neděje. V těhu s Teri jsem pila v práci i 3. Teď, že jsem doma, tak piju jedno kafíčko za den.. Teri měla porodní váhu 3540 a kluci krásně odpovídají taky. Vyrovnávají se tabulkám, jak kdyby tam byl jen jeden a ne dva...

karusta
22. čer 2011

@misanda zase ty nektarinky 😀 😀 😀

apole
22. čer 2011

@misanda @aknel1976 proč vám jako odstaví vodu na týden nebo 14 dní, to moc nechápu? jako jenom teplou, nebo vám prostě neteče vůbec žádná? z toho jsem jelen

karusta
22. čer 2011

@apole to jsi nikdy neslyšela? Manžel bydlel s rodiči v paneláku a tam se to běžně děje každý rok.. Nejspíš nějaká údržba... Já jsem ráda, že jsme v baráku a nikdo nám tu vodu nevypíná 😉

apole
22. čer 2011

@karusta no neslyšela, jsem dítě z baráku a teď teda bydlíme v menším činžáku, 3 poschodí, ale tohle je novinka. jak se znám, tak za 14 dní máme taky lístek ve schránce, že bude odstávka🙂

misanda
autor
22. čer 2011

@apole nee, jsem psala že to bude odstávka teplý ne? 😀 Bez vody, to by si nemohli dovolit 🤐 ale tak sprchuj si pipinu ledovou vodou 🤐

jinak holky, v TEscu slevnili takový ty overálky letní - nebo se to dá použít jako letní pyžámko...krátký nohavice + rukávky - všechno Disney motivy 🙂

aknel1976
22. čer 2011

@misinda já nektarinky jím taky, neboj, ale tak jednu,dvě za den, asi málo,no 😀 😀
@karusta tak to jo, já ani tolik kafe nepiju, ale vždycky jsme si jednou za den s manželem kafčo dávali a smrťáky fakt nepiju 🙂 Taky dnes koukal, že si dávám s ním 🙂 Jinak mi docela chutná Caro s mlíkem, to piju tak 2-3x denně 🙂
@apole jen teplou, bohužel to v paneláku dělají ☹ ☹ ☹ Asi čistí trubky nebo co 😀 😀 😀 ...ale je to otrava ☹ U nás v Praze to pamatuju už jako dítě každé léto 🙂

aknel1976
22. čer 2011

@misanda krásné slevy, ale jaksi budeme mít zimní miminka, smůla ☹

abecedka
22. čer 2011

@bublina09 a odkud že jsi? Už jsi to říkala, vid ale já to zapomněla. Klidně bychom se mohly někdy sejít, v dětské kavárně třeba na Husové. 😵

Zítrra jdu na poslední lekci kurzu pro vícerčata 😀

majka07
22. čer 2011

@red.miky mně zabírala cola 😀 to bylo fakt jediný, co mi udělalo dobře.

Venku je pěknej pařák

abecedka
22. čer 2011

@red.miky proč blbý termín, to je jedno. Budou na světě už před vánocemi...tak je to fajn.

nEMĚLA by jsi zvracet více než 3x denně, pokud ano tak jdi k doktorovi. Protože už to je pak dávivý reflex a ne nevolnost. Už jsem to tak několikrát od holek slyšela, doktor jim pak napsal léky, musí vzít krev atd. 😉

Kafe piju jedno denně, kamarádky pijí i 2 kávy denně. Mě řekl i červené víno tak jsem už 2x měla i vínko 1dcl. 😀

misanda
autor
22. čer 2011

@aknel1976 já přemýšlím, že každýmu jedno vezmu, těch 9-12měsíců, budou to mít na příští rok, až budou v noci vedra, tak aby nespali zachumlaný v těch dlouhých rukávech a nohavicích...

misanda
autor
22. čer 2011

holky, kdo zvracíte...mám doma čípky proti zvracení...můžu poslat, já to nepoužila ani jednou...mudra mi to napsala, kdyby náhodou 🙂

gamma
22. čer 2011

@aknel1976 věř @misanda, o těch nektarinkách mluví pravdu 😉 já je jim taky pořád s výsledkem 2x-3x za den 😀

gamma
22. čer 2011

jinak holky je mi dneska nějak divně..spala jsem až do 12:15 s malejma přestávkama na pití a záchod a to jsem šla spát včera už v deset a jsem pořád unavená, že bych si teď po obědě šla nejradši zas lehnout..asi zas ta změna počasí nebo co..
jo a je možný že maj mimča v 31tt v břiše škytavku?? 🙂

karusta
22. čer 2011

@misanda tak to já jsem to u manži tou studenou tenkrát dávala, ale teď by se mi to taky nelíbilo.. léta přibývají, člověk je zhýčkanější 😀 ad oblečky.. já jsem ty s těma krátkýma nohavicema moc s Teri nevyužila, teď klukům ani pořizovat nebudu, ale otázka do pranice, mají ještě plíny?? 😀 😀 😀
@aknel1976 já jsem taky ze začátku pila caro, ale přestalo mi nějak chutnat, tak si zase dávám to jedno kafíčko denně

misanda
autor
22. čer 2011

@gamma joooooooooo, nektarinky vládnou světu !!!!! 😀 😀 😀

misanda
autor
22. čer 2011

@gamma hele, tak já už cejtila škytavku tenhle týden asi...takový pravidelný malý cukání, viď? 😀 prej to škytavka je, oni když se přebumbaj tý plodovky atd 🙂 bobečci 😉

misanda
autor
22. čer 2011

@karusta super, děkuju za radu ohledně těch overálků. Tak teda taky nebudu kupovat...máme dva s tygříkem pro roční děti, že jim to dám na zahrádku, když bude hicák. Jinak plíny už nemaj, jenom ty Sleep and Play...ty PRemium jsem jim vybrala všechny 😀 a zatim nedoplnili...asi jsem zrujnovala celej sklad 😀

misanda
autor
22. čer 2011

@gamma jo a to ses teda vyspinkala..já spát tak dlouho, tak mě asi vezou...bych pak byla nepoužitelná celej den 😀 ale jen si to ještě užij..za pár týdnů budeš vzpomínat 😀

abecedka
22. čer 2011

@misanda kde jsi kupovala ty plenky?

abecedka
22. čer 2011

@gamma škytavka mají určitě, už od 22tt ji mají mít trénují si tím plíce atd. bránici apod.je to důležité. A spinkej, pokudti to tělo říká tak je poslouchej.

gamma
22. čer 2011

@misanda @abecedka tak to jsem ráda, že trénujou plíce a bránici, ty se totiž budou hodit 😀 jo, je to takový pravidelný cukání, trvalo to celkem dlouho 🙂 jdu si zase lehnout, večer máme jít ke kamarádům na grilovačku, tak ať jsem fit..
mějte se krásně děvčata 🙂

sorini2
22. čer 2011

@misanda jo a cvrčkům trhám nožky aby neskákali, ale jinak pavouky a takovou havěť nemusím...

sorini2
22. čer 2011

@karusta no jo něčím se musí agamky krmit....

abecedka
22. čer 2011

@eshta Holka kam jsi se poděla? Už jsi v Egyptě? Napiš pář řádek, často na tebe myslím jak se máte.

@kocina7 Jak se Vám daří, co Davídek a Karolínka?

abecedka
22. čer 2011

@sorini2 jaký máš agamy? Já měla vodní, ale chytl mi jí pes a zadávil. My utekla z terárka.... pak jsem měla leguány...ti teda byli dost naprd. Je to už moc veliké, ocas silnej. Ale to my bylo 18 a více, tak už je to taky chvíle. Agamu Vandu jsem nechávala plavat ve 4m bazénu 😀 ta se měla.

sorini2
22. čer 2011

@misanda já to mám s vlasy úplně stejně, tak jsem uvažovala, že bych si nechala úplně slabou trvalku, ať se trochu vlní, jinak co druhý den je musím vrazit pod vodu a každé ráno žehlit... hrůza.. no jo mám jich hodně a nepoddajné, ale pořád lepší než někdo má 5chlupů na hlavně a nic nedrží...

abecedka
22. čer 2011

@sorini2 ... 😀 5 chlupů, trochu můj případ 😀 😀 😀
vidím že gramtika dnes není můj kámoš, už to nejde ani opravit...ach jo

sorini2
22. čer 2011

@aknel1976 si neviděla na FC jak krmíme.. máme tam video