Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

miradka
1. srp 2011

@zuzka72 zuzi, ja som si až potom neskor všimla, že som inde 😀 a potom som sa už nedostala ku koňovi...inak díky 🙂

@j.cien ahojky 🙂 díky za tvoju reakciu, len škoda, že ju čítam až teraz...ja som fakt prípad....než sa sem dostanem, je zase všetko inak. Decká mi ďubú do klávesnice, tak som dosť obmedzila trávenie na počítači..ale už som si to vymyslela inak. Počítač mám vysoko na klavíri a sem mi nedočiahnu 😀 akurát že sa mi blbo na ňom pracuje...

Ako si písala, tak aj u nás spojenie do jedného pokojíku prebehlo hladko. Zbytočné boli moje obavy. Miri sa ukludnila a zaspávajú obaja v pohode spolu a oveľa rýchlejšie ako keď boli zvlášť. Teda len Miri s tým mala problém a teraz fakt stačí, keď im dám pusu na dobrú noc a odídem. Behom pár minut spia obaja a v noci sa nerušia, nevadí to ani Miri ani Davidovi a mám výhodu, že s nimi spí manžel. Ja mám ložnici len pre seba 🙂 Vraj sa budia v noci, asi tam raz za noc každý, ale nie je problém, len dá dudlík alebo ani to netreba...ale je lepšie, keď tam niekto je. No obaja sa tešíme na to, keď už budeme mocť spať s manželom spolu... 🙂

zuzka72
1. srp 2011

@miradka 🙂

hanula83
3. srp 2011

Ahojte holky, prodávám kočár po našich holkách, je to trojkombinace, pokud někdo sháníte ;)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47036150&tab=0

@miradka Jé, Miru, ahoj 🙂...

jedna11
3. srp 2011

Ahoj holky,
chtela bych vas poprosit o radu. V listopadu cekam dvojcatka a tak nejak zarizuju a nakupuju co bude za potrebi. A resim jednu vec. Nevim jak se da zvladnout jit treba k doktoru se dvema autosedackama pokud pujdu sama. Napadlo mi dat jedno mimi do najkeho nositka a druhe nechat v autosedajde. Vy co uz prcky mate, poradte jak jste to resily pokud jste sly sami. Ja vim, ze nejlehci je jit s nekym, ale mame babicky daleko a manzel hodne jezdi na cesty. Dr. mame v 1. patre, takze kocarem se tam taky nedostanu. Moc dekuji za rady.

zuzau2
3. srp 2011

@jedna11 ahojky, mám holky taky narozené v listopadu 🙂 a doktora taky v 1.patře...když jsem šla sama, tak jsem je nesla obě ve vajíčku, horší bylo, když už byly větší, těžší a neuměly ještě chodit. To jsem pak naložila vždy na kočár jedno vajíčko a u doktora jsem jednu vynesla v náručí a druhou ve vajíčku . ale čím jsou děti starší, tím je míň návštěv u doktora, tedy pokud zrovna nemarodí, tak už to pak jde. Hodně štěstí 🙂 Zuzka

jedna11
3. srp 2011

Zuzau, dekuji. Ja si nejak neumim predstavit tahnout dve autosedacky. Pamatuju se kdyz jsem nosila jednu s malym a mela toho dost. Ale mas pravdu, ze horsi je to kdyz jsou deti vetsi. Ze ty prckove zase tolik nevazi. Moc dekuji za nazor. Taky cekam dve holkciky. Muzu se te jeste zeptat. My bydlime v baraku a postylky budou mit deti v loznici v patre. Premyslim co dad dolu, aby je mela na ocich kdyz budu varit nebo proste s malym v prizemi v obyvaku, nechce se mi porad behat do patra. Kupovat dalsi dve postylky, to se mi fakt nechce. Libi se mi takova ta polohovatelna ohradka, ale nevim. Vyuzila si neco takoveho?

majka07
3. srp 2011

@jedna11 je to náročný na ruce, ale dá se to, já batoh, tam vše potřebné a v rukách autosedačky, když jsem vyrazila někam sama. Jinak pokud jsem jela s kočárem když jsem byla u mamky ke známé tak jsem obě nosila ve vložných taškách a batoh na zádech, bydlí ve 4 patře bez výtahu, ale to byl záhul, ale dá se to, teď na větší jsem si pořídila nosítko, jednu nesu, druhou mám normoš v náručí, využívám když jsem u mamky a potřebuju kamkoliv do patra 😉

zuzau2
3. srp 2011

@jedna11 já měla půjčenou třetí postýlku od kamarádky, byla taková větší a přes den mi spinkaly v obýváku a pořád jsem na ně viděla. Ale jak píšeš o ohrádce, tu jsem taky měla půjčenou, byla na kolečkách a měla dno a napadlo mě než mi kamarádka tu třetí postýlku půjčila, že jí právě využiju do toho obýváku pro holky na spinkání...

miradka
4. srp 2011

@hanula83 ahojky 🙂 tak už predávaš kočárek? máš golfáč? nejako nemožem nájsť našu diskusiu....dlho spm tam nebola

hanula83
4. srp 2011

@miradka Miri, jo jo, mám golfáč a velkej kočár už mi spíš přebývá, tak ho chci prodat... My jsme v uzavřené diskuzi, tady, pokud nemáš přístup, tak písni Sarri, ona tě tam přidá... https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pokracov...

hanula83
4. srp 2011

@jedna11 Obě vajíčka se dají vzít naráz, trochu se zapotíš, zvlášť, když už budou děti těžší, ale dá se to. A pak vím, že jiné mamči to dělaly tak, že jedno dítě vzali do klokanky a druhé buď do náruče nebo v té autosedajdě...

jedna11
4. srp 2011

Zazau, diky. Tohle bych prave taky chtela je mit pres den na ocich. Nejak to budu muset jeste poresit. Muzu se zeptat v kolikatem tt se ti holky narodily? Ja docela uz od nejakyho 15tt mam probemy s briskem. Boli, tvrdne, takze lezim. Zatim doma, protoze nastesti hrdlo drzi a vse dole je v poradku, ale desim se jak dlouho muzu vydrzet, kdyz uz ted mam docela takovyhle problemy. Vetsinu dne lezim, ale mam doma 4letyho klucinu a nemuzu se o nej starat tak jak bych chtela. CHudak cestuje po babickach abych mohla ja bych v klidu. Takze takove komplikovane.

jedna11
4. srp 2011

Hanule, diky. Ja si to nejak neumela predstavit, ale kdyz ctu, ze to jde, tak verim. Ono cloveku asi nic jinyho nezbude. v zime coz budou malinkate, tak pro ne bude lepsi ta autosedajda, az budou vetsi, tak zkusime tu klokanku. Diky moc.

brusle
5. srp 2011

@jedna11 Ahojky, taky jsme měla takové problémy, od 17. tt mi tvrdlo bříško, brala jsem celkem 10 tbl magnesia denně, k tomu kapačky, ale nakonec to všechno dobře dopadlo, porodili jsme 37+6 a děti měli každý 2700g. Pořád nás strašili, že porodíme dřív, ale jak vidíš, dá se to, a co vím, tak spousta dvojčátek je v termínu a mají velmi vysoké váhy, tak se nenech strašit, vše bude OK, uvidíš 🙂

jedna11
5. srp 2011

Brusle, diky za podporu. Tohle rada slysim. Ja beru jen jednu tabletu magneska. A ty si byla doma nebo v nemocnici? Tvoje deticky meli krasnou vahu. To bych si taky prala.

zuzau2
6. srp 2011

@jedna11 já měla celé ěotenství bezproblémové, bříško mi tvrdlo taky kolem toho čtvrtého měsíce, brala jsem taky hořčík a stejně to nepomáhalo, ale jinak bylo vše ok. porod jsem měla vyvolávaný v 38 tt...prý se déle dvojčatat nenechávají, jinak bych je asi donosila do konce.

miradka
7. srp 2011

@hanula83 díky za ten odkaz, prístup mám, ale nemohla som ho nájsť. Už som sa dívala viac krát a dokonca som myslela, že som vás našla a omyl...to mám zato, že sem chodím raz za uhorský rok 🤐 🙂

lita
11. srp 2011

Ahoj holky cekatelky, vlozila jsem do bazarku nejake veci po nasich ratolestich, velka cast jich je z USA, kde vetsi cast roku zijeme. Pokud byste chtely nakouknout, zde je odkaz na bazarek na MK https://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/lita/ nebo na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=286940 🙂

fisja
11. srp 2011

Zdravím nastávající maminky dvojčátek! Nenašla by se tu nějaká maminka čekající holčičky dvojčátka, která by měla zájem o spoustu pěkných obleček vel.50-68? Ráda pošlu foto a info. 😉

jedna11
13. srp 2011

Ahoj fisjo,
ja cekam holcicky na podzim. Rada se podivam na tvoje vecicky. Posli fotku bud interni postou nebo na muj mail zzz.sss@seznam.cz.

fisja
15. srp 2011

@jedna11 Ahoj, blahopřeju k těhotenství! 🙂 Tak jsem právě odeslala email s fotečkama, kdyby bylo cokoliv potřeba doplnit, ráda zodpovím nebo pošlu 😉

dana24
23. srp 2011

Ahoj,pokud by jste měla některá zájem o věci na dvojčátka chlapečky za nízké ceny tady můj mmb
www.mimibazar.cz/bazar.php?user=233167

veronika.m
7. zář 2011

Ahoj holky, co trochu obnovit diskuzi? Dávat si nějaké zkušenosti? Najde se nějaká maminka co čeká dvojčátka v roce 2012??

bejatka333
8. zář 2011

Ahoj holky, prodávám dvojčecí sáně, cena je 1500 Kč včetně pošty, mám sáně i ve vínové barvě

https://www.modrykonik.cz/bazar/dvojcata/i8hv/k...

aknel1976
12. zář 2011

Ahoj holky,
mám na vás dotaz. Je tu nějaká maminka, která by používala nebo koupila kočárek Easywalker duo z r.2011?? Chci si koupit nový podvozek a starší korbičky. Nevím však, zda na tento podvozek jdou použít korbičky z r.2009, které by mi mohla přenechat známá ☹ ☹ Prodejce mi tvrdí, že na tento podvozek tyto korbičky nejdou, nevím však, zda to není jen obchodní trik, aby jsme koupili nové 😅 😅 Máte s touto kombinací některá zkušenost???
Předem díky za odpověď 🙂 Lenka

mirka77h
13. zář 2011

@aknel1976 Ahojda my čekáme miminka ted v listopadu tak jsme to taky řešili. Je fakt že ty korbičky na nový typ nejdou snad kvůli tvaru tyče konstrukce či co... 🙂 Korbičky jsem měla taky sehnané tak jsme to řešili tak že jsme se domluvili v obchodě v Kolíně v Daniele a oni nám ten sporták 2009 sehnali , myslím ale že nadšeni z toho moc nebyli. 🙂 Jinak korbičky mám černé co jsem chtěla po dvojčátkách narozených před rokem a nepoznala bys že je někdo používal tak že super , paní říkala že v nich měla děti asi do 7 měsíců. Opatrujte se a budte zdrávy 🙂

mirka77h
13. zář 2011

@aknel1976 A co jinak jak se cítíš? Už víte co budete mít? 🙂 My holčičku a hošíčka 🙂

aknel1976
13. zář 2011

@mirka77h Ahoj 🙂 Děkji za info, to je fakt mazec s těma tyčema ☹ ...já mám právě možnost mít úplně zachovalé korbičky (taky černé-chceme černý kočár) jsou jako nové a od známé, takže nepoznáš, že se používaly a je mi líto kupovat nové, to jsou rány!!! Nooo, už vidím, jak nám shánějí tip kočárku z r.2009 😀 😀 A kolik vás ten starší model stál?
Cítím se celkem fajn, nic mě extra netrápí, jen mám od včera děsné píchání a tahání v podbřišku, až do "pipky" 😅 , tak je to dooost nepříjemný, někdy se i sotva zvednu z gauče ☹ Dnes jdu k Dr. tak snad mi na to poradí Magnesium nebo něco...jinak čekáme taky páreček 😵 Taky se opatrujte a hlavně to zdravíčko a ať dětičky vydrží co nejdýl v bříšku 🙂 🙂

mirka77h
13. zář 2011

@aknel1976 No tak to je super stejný kočár a jěště páreček budeme mít 🙂 Za ten sporták jsme daly něco kolem 18000 a když jsme ho kupovaly tak vím že tam jěště dva měly na skladě zkusila bych tam možná zavolat třeba ho jěště mají skoro 10 tisíc za korbičky je fakt zbytečný kupovat. Máme ho tam jěště skovaný v obchodě tak ne že nám ho teda vyfouknete 😀 Jinak pak teda třeba vzít jinou barvu sportáku taky to nevypadá špatně a přemýšlela jsem o tom. Jinak co se týče mně tak magnézko beru taky a že by mi nějak pomáhalo nemůžu teda říct , hodně teda odpočívám ono už to jinak nejde co ti mám povídat , ale můžeme být štastný že je to jak to je a nemusíme ležet v nemocnici 🙂 Přeju at u doktora vše dobře dopadne 🙂

aknel1976
13. zář 2011

@mirka77h tak to mě to magnesko docela pomohlo, je mi o hodně líp! Snad to nic jiného nebude, už abych měla po kontrole! 🙂
My máme černé Emitex fusaky s oranžovým fleesem, tak zase, aby nám ta barva šla k tomu ☹ Mně šlo jen o to, jestli ten model není levnější, když je starší, tak není 🙂 ...já bych korby na netu (starší) na ten 2011 sehnala, ale tak cca za 5.000 a ta známá my je dává za 3.500 a fakt jako nové a to je rodíl!! Zkusím jim napsat, díky za tip!!!
To mě mrzí, že ti Magnesko nepomáhá, ale jak píšeš, ještě, že odpočíváš doma a ne v nemocnici 🙂 Tak krásně odpočívej a ať jste vpořádku 🙂