Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

abecedka
27. kvě 2011

😵 😵 😵 😵 😵

misanda
autor
27. kvě 2011

@abecedka čau zlaťouchu 😉

abecedka
27. kvě 2011

některé nenašly, zrovna jak my na začátku že.... 😉

misanda
autor
27. kvě 2011

@abecedka no jo, proto to zůstane veřejný a pak bysme to uzamklý až tady budou všechny těhulky, a až odrodíme 😉

sorini2
27. kvě 2011

ahojky tak jsem tady.. . 🙂

sorini2
27. kvě 2011

zrovna na diskuzi řeším dilema monitor dechu ano nebo ne

misanda
autor
27. kvě 2011

@sorini2 ano...my máme Angelcare...jako já se toho bojím, navíc máme doma kočičky...nebojím se zalehnutí, ale spíš alergie, jedna známá to měla a oni se jí takhle miminka dusila...takže radši jo. 😉

abecedka
27. kvě 2011

jo, já taky. Odpůrce monitoru a přesto jsem si ho pro dvojčata pořídila. I s chůvičkama....
S kočkama mě to nenapadlo...ale taky je máme.

Spíš nám na tom kurzu včera říkala, že je lepší je dávat spát do jedné postýlky alespon 3 měsíce že jsou spolu klidnější...jak jsou na sebe zvyklí.

misanda
autor
27. kvě 2011

@abecedka to už jsem taky slyšela o tom spinkání...ale většina holčin je má stejně v jedný postýlce...no na mimibazaru jsem vyhmátla i speciální postýlku pro dvojčata...takovou hrozně dlouhou, ale v kuse 🙂
Taky jsem byla odpůrce monitorů
A jak vůbec na kurzu, byla jsi tam nakonec sama???? 🙂

aknel1976
27. kvě 2011

ahoj holky, přidívám se k vám 🙂 Ve středu jsme se dozvěděli, že budeme mít dvojčátka 😵 😵 Díky misando za diskuzi!!! Nemohla jsem žádnou najít 😉

sorini2
27. kvě 2011

jo taky jsem myslela,. že dáme děti na 3 měsíce do jedné postýlky a pan mě vyvedl, říká Ano ty tři měsíce Vám tam vydrží, ale jak dáte pod něj monitor a jedno vám bude dýchat a nedej bože druhý né, tak to nezaznamená, protože to jedno bude dýchat.. tak proto půjdou hned každý do své... je to těžké člověk chce pro mimiska jen to nejlepší,ale co je to nej.... v některých případech ☹

misanda
autor
27. kvě 2011

@aknel1976 super super super!!!!

misanda
autor
27. kvě 2011

@sorini2 no vidíš, to by mě nenapadlo s těma monitorama...ale my máme krásný postýlky, takže budou vedle sebe 😝

Zrovna před chvilkou dávali na Barrandově dokument o dvojčátkách...v bříšku a pak porod císařem...ach, to jsem si zase pořvala!!! JSem teď hrozná..jenom mě začnou kopkat, tak na ně mluvim a už řvu... 😨

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda čaues, už jsem tady 🙂 🙂 🙂
hele já dneska brečela, když rodila a porodila Carol v Krok za krokem, jako debil jsem si hladila břicho a řvala jako malá holka 🙂

aknel1976
27. kvě 2011

jak vás tak čtu, tak koukám, že monitor dechu je asi dobrá věc 🙂 ...to bude něco, až začnu přemýšlet co vše nakupovat 😀
holky jste na neschopence??? Jak máte vycházky??

@sorini2 bohužel hold pořídit dva monitory, jako vše 😝 ...těžko asi říct, co je nejlepší, dřív žádné takovéhle pomůcky nebyli a taky to všichni zvládli, je to náročný zvolit to, co je nejlepší ☹
@misanda jen si pobul 😀 ...škoda, že jsem to neviděla ☹

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 jéé, Carol rodila? Já to zase prošvihla!!!! já si taky dneska u toho dokumentu hladila pupíka 😀 Děti byli radši jak zařezaný, ani se neozvali, asi si řikali, co ta matka zase blbne 😀

aknel1976
27. kvě 2011

@koubovka1 tak to jsem byla hotová taky a bulela 😀 😀 😀 😀 jsem si říkala, ještě, že mě nikdo nevidí 😀 😀

sorini2
27. kvě 2011

@misanda jo a taky by neměli být vedle sebe... ty postýlky... tak tam nechám asi 10cm mezeru... a já taky pořád řvu, stačí jak tady čtu příběhy holek jak rodili... no jo hormóny 🙂
@koubovka1

misanda
autor
27. kvě 2011

@aknel1976 já hlásím, že jsem na neschopence už od ET a mám vycházky neomezeně, z čehož jsem nadšená 😉.

Ono s těma monitorama je to lepší v případě těch předčasňátek...ty prý na ten syndrom trpí mnohem víc než děti narozené v termínu...

sorini2
27. kvě 2011

@aknel1976 gratuluji.... a držím pěsti...

misanda
autor
27. kvě 2011

@sorini2 my je máme takto 😉

sorini2
27. kvě 2011

@misanda jako ty máš neomezené vycházky? teda.. jak jsi toho docílila... mě dr. na každý týden vždy napíše 3dny v kuse a teť po novému mohu mít o týden v kuse... jinak mám vycházky, ale je fakt že je moc nedodržuji a taky od prosince nikdo nepřišel, tak snad ten poslední měsíc nikdo nedojde.. a když tak rychle do nemocnice... na kontrolu...

misanda
autor
27. kvě 2011

mám tam mezeru, mezi bude stoleček na tom právě chůvička a ta čičurina k monitorům...no a vedle budu spinkat já s nima...prďolkama mýma 😉

sorini2
27. kvě 2011

@misanda super... my ještě nijak nejsme schopni se do toho dokopat, ale v červnu už to bude... musíme

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda no me kdyby taky nekdo videl, tak si řekne, ta je pekne strelena, ale ono to je asi přirozený.

misanda
autor
27. kvě 2011

@sorini2 no hele, moje mudra to píše pokaždý...akorát po laparkách jsem to měla omezený, abych moc nerajtovala venku 🙂. Ale tak mě by asi ani nevadily omezený, já stejně radši polehávám doma...já mám snad i výčitky z toho, když moc venku běhám 😀 Jsem střelená 😉

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda tak aspoň budu o monitoru přemýšlet a dyžtak se určitě seženou nějaké na bazaru 🙂 U dvojčátek hold předčasný porod hrozí 😝 Postýlky máte krásně sladěné 🙂 ...jak já už bych nakupovala 😀
Já jsem na neschopence už od OPU, ale mám vycházky od 13-18:00 😠 😠 tak mě to dost štve, protože nemůžu nikam ani odjet a trčím v bytě, jinak bych jela a týden k tchýni a užívala si s kamarádkama na zahradě, chjooo, snad mi to příští týden změní ☹
@sorini2 děkuji, ty už jsi o dost dál, ale i tak držím pěsti, ať jsou prdelky co nejdýl u tebe v bříšku 😉 🙂

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 máte krásný jména, taky jsme měli na seznamu 😉 Jak se jinak daří miminkům?

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda ty bláho, vy už jste ale vybavený, my budem stavet postýlky tak za 14 dní. Ted jsem zjistila, že koš na pleny, který jsem koupila dám kamarádce, protože náhradní pytlíky pro ty dva prcky by nás asi finančne zrujnovali. Koupíme normáln nerez koš. Jsem zase neco nedomyslela 😉

misanda
autor
27. kvě 2011

@aknel1976 já objednala jeden na mimibazaru a druhej jsme koupil novej za super cenu a i s chůvičkou : http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/17-1-Potr...
Hele, tak řekni u mudry jestli ti nemůže napsat třeba 4hodiny ráno a čtyři až odpoledne...tak jsem to měla po laparkách nějak...to bylo fajn 😉