Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

bublina09
14. čer 2011

@aknel1976 no to je krása, že jde vše tak, jak má. Taky jsem už hrozně zvědavá na další UZ až je pořádně uvidím 🙂 Z dr. si nic nedělej, jak psaly holky, máš možnost výběru tak toho využij. A výsledky se samozřejmě dostanou k tvému dr. na Bulovce tak nevidím nejmenší problém. A navíc to máš i levnější. Co se týče porodu tak mi to přijde celkem rozumné se zaregistrovat tam, kde je možnost domluvit se s tvým dr, že tě odrodí, což je v tvém případě ta Bulovka..Jak to je s vycházkama nevím, já jsem taky dr. tak se s dr. celkem dobře domluvím 😀 naštěstí....držím pěsti ať proběhne druhá žádost o lepší vycházky už úpěšně 😉 Týjo, v 9 a oni vám tam vrtají? no to bych je poslala někam, malý sotva usne a už by ho budili...
@misanda modřiny v tříslech? a nebouchla ses tam nějak? nebo upnuté gaťky? ono ta děloha tlačí na dolní dutou žílu takže může docházet k městnání v malé pánvi, z toho plynou hemeroidy atd...ale o modřinách jsem neslyšela....asi je to taky z toho... jinak pěkné bříško, žádný vorvaň 🙂

karusta
14. čer 2011

@misanda Tý jo, já se stavovala v Tescu v sobotu a tak akorát velkej prdlajs, to ti fakt gratuluju k takovýmu kupu...a jakou barvu měly ty tvoje pamprsky, co ti je ta paní tak hanila?? Já na pamprsky nedám teda dopustit..
@majka07 sluší jim to mooc!! Ty oblečky jsou parádní 😉
@sorini2 to je super, že jsi bez strií, taky doufám, že se mi vyhnou.. s Terkou se mi žádná neudělala, poctivě jsem mazala, teď mažu taky, tak doufám, že to bude dobrý..

aknel1976
14. čer 2011

@bublina09 díky, taky mám z mrňousků radost 🙂 Taky už tě asi čeká NT screening,co? Kdy jdeš na kontrolu?
Co se týče Bulovky a porodu, tak jsem jen zapomněla poznamenat, že by mě ta Dr. odrodila, ale za 15.000 😀 😀 😀 Prostě dneska pan doktor perlil 😉 😀
To si tu kolikrát říkáme s manželem, ža až tu budou prckové a všude takovej rachot, že si budeme furt jen u někoho stěžovat 😀 😀

karusta
14. čer 2011

@bublina09 hihi, tak s těma chutěma jsi to teda vyhrála, ale přiznám se, že zrovna uvažuju, co si dám dobrého 😀
@aknel1976 gratulace ke kontrole!! A s tou Bulovkou, to je teda mazec a dobře jsi udělala, že ses rozhodla dle svého a nenechala si do toho mluvit 😉
@sorini2 se spaním jsme na tom podobně, taky nemůžu usnout, po dvou hodinách se vzbudím a straším. Včera mě bolelo břicho až do půl šesté do rána, skoro jsem nespala. Pak jsem hezky usnula, ale ta koza se vzbudila v šest, tak jsem jí ukecala a u mě ještě na chvilku usnula..
@misanda nejsi vorvaň, máš úplně normální pupík 😉

karusta
14. čer 2011

@aknel1976 no s těma 15000 si snad děláš srandu, no to je teda mazec!!

aknel1976
14. čer 2011

@karusta Děkuju 🙂 ...člověk se nesmí dát, spoustu maminek mu tam určitě všechno odkýve, ale já nejsem žádnej blb 😉 ...jen mě to zaráží co se to dnes vůbec děje... Jsem na tebe zvědavá, jak to ve Čt zvládnete, prý ta stávka bude ☹

aknel1976
14. čer 2011

@karusta a to je prý levná, že prý zaváděcí cena 😀 😀 ...jinde si prý doktoři říkají 20-60.000, ale nic pro mě, hned jsem mu řekla, že NE a jen se divil.. Co jsem rodšild, nebo jak se to píše?? 😀 😀 😀 😀

petra7788
14. čer 2011

ahojky, můžeme sem?

misanda
autor
14. čer 2011

@bublina09 gaťky jsem si právě koupila velký 😲 ale bolí mě to hlavně když fakt vstávám, když dýl ležim..no tak nevim ☹

misanda
autor
14. čer 2011

@karusta jsou to ty světlý pampersky - Premium care, je jich tam 75ks, 2-6kg myslim 🙂

misanda
autor
14. čer 2011

@petra7788 jééé vítej, koukám, že už máš prcky na světě...!!! Gratuluju!!!

aknel1976
14. čer 2011

@misanda uvidíš, co ti zítra řekne Dr. držím pěsti, ať to nic není!!!! 😉

bublina09
14. čer 2011

@aknel1976 no tak to je pálka, někdy zalituju, že jsem nešla na gyndu. ale opravdu jen nachvilku, protože tolik zodpovědnosti, za 2 životy najednou, to je opravdu náročné. navíc nasazení sto procent i v noci na službách, pořád jde o život..
@karusta taky uvažuju a asi to bude rohlík s hořčicí a šunkou 😝 pampersky jsou dle mně nejlepší, ale pozor! jen ty modré, oranžové už jsou o kapku horší. ale teda, že by se lepily na zadek 😕 to jsem si nevšimla...Jinak si pařmenka, koller překvapil 😉 já teda příští víkend už druhá svatba, ale ani si to nějak neužívám, přičítám to počáteční únavě.

aknel1976
14. čer 2011

@petra7788 vítej meti námi a gratuluju k chlapečkům, jsou kouzelní 😵

aknel1976
14. čer 2011

@bublina09 je to pálka a nic ve zlém,ale když dojde k porodu, tak tě stejně někdo musí odrodit, tak proč vyhodit peníze třenba na kočárek ☹ A ty jsi ze zdravotnictví? Ona to je asi krásná práce na gyndě,ale té zodpovědnosti!!!!

bublina09
14. čer 2011

@petra7788 vítej 😉

misanda
autor
14. čer 2011

jé holky, mě se nechce spát...co já budu dělat? 😀

misanda
autor
14. čer 2011

@bublina09 jj, taky kupujeme ty modrý...tyhle co jsme dneska pokoupily jsou premium care, takže bílý..no nekup to za 150,- 😀

aknel1976
14. čer 2011

@misanda taky jsem myslela, že nevydržím než přijde manžel a teď tu čumím a taky se mi vůbec nechce spát ☹

bublina09
14. čer 2011

@aknel1976 no tak 60000 to si asi říkají už profesoři...nechápu, já jsem slyšela třeba o 5000. no je to nadstandardní služba, když ti dojede dr. k tvému porodu třeba v noci mimo svou službu to jo. ale je to asi kapku nelegální bych řekla...onon až se zavedou pevná pravidla pro nadstandardní péči tak to bude srozumitelnější pro všechny. Jj jsem dr. taky 😉
@karusta já taky pocestuju ve čtvrtek, zrovna pojedu ráno ze služby, ale teda autem. Doufám, že nebudou nějaké blokády...
@misanda tak ty béžové jsou asi nejlepší, ne? premium care..

karusta
14. čer 2011

@aknel1976 děláš dobře a s těma penězma... nedala bych ani korunu.. nejsem tohoto zastáncem!!! No a ve čtvrtek to snad zvládnem. Už normálně doufám, že mi tu vodu trochu odeberou, fakt to bolí mraky moc. Takový bolesti břicha jsem neměla ani s Teri, to jsem rodila 41+3
@petra7788 vítej 😉
@misanda tý jo, ty by měly být super.. ty ještě nebyly, když se Teri narodila, kupovala jsem ty žlutý a byly bezva, teď bych tyhle právě chtěla vyzkoušet, hodně mamin je chválí, rozhodně dobrej kup 😉 A s těma modřinama, to je fakt divný. Raději se poraď s lékařem, to určo jo...
@bublina09 Já jsem ještě nevymyslela, co spolknu, ale něco určo jo 😀 A oranžový pampersky, to máš pravdu, ty jsem nezmínila, ale ty opravdu nebrat, protékají, jsou na nic...a byla po nich opruzená..
Pařmenka, to já jsem, až mě samotnou překvapilo, jak jsem tam fakt zapařila, páč jsem si myslela, že nebudu moct, ale euforie se dostavila a bolesti byly hned snesitelnější, bylo to super, nelituju, že jsem jela, dala bych si ještě jeden koncert, ale to už asi letos nedám 😒 Koller byl super, normální chlápek, má ohromný charisma
No a ty se nediv, ze začátku jsem byla taky hodně unavená, teď zase bolesti, on si člověk nevybere, ale ty drobátka nám za to stojí 😉

misanda
autor
14. čer 2011

@aknel1976 ty jo, tak v tvým tt jsem prospala snad celej den 😀 ale teď se mi prostě nechce, navíc manža když usíná, tak chrápe 🤐 to je děs, takže kolikrát skončim na gauči, a pak dostanu vynadáno, že jsem měla vyhnat jeho 😀

karusta
14. čer 2011

@misanda modrý jsou taky dobrý, jen jsou už větší, těch tu mám pár, ale stále mi chybí ty maličkatý, stále na ně nemůžu v žádné akci narazit 😒
@bublina09 já pojedu taky autem, jsem z Mladý Boleslavi... a kam jedeš? Jedeš taky k Apoli?

aknel1976
14. čer 2011

@karusta to mě mrzí, že máš takové trápení s tou vodou ☹ Kéééž by jsi to už měla za sebou! A ty pak pojedeš hned ten den autem zpátky domů? ...taky tohle placení neuznávám!!!
@misanda nooo, tak to jsem za těch pár týdnů těhotenství ještě nezažila 😀 😀 A to mi každej říkal, jak budu věčně ospalá 😀 😀 😀 😀 ...ikdyž to na mě občas padne během dne, ale spíš si myslím, že to někdy i z nudy 😝
Tak to u nás to máme s tím chrápáním naopak 😀 😀 😀

bublina09
14. čer 2011

@karusta já jsem z Brna, ve středu pojedu na službu do práce a ve čtvrtek ráno zpátky. takže na žádnou kontrolu bohužel nejedu, až 28.6. mám ten NT test @aknel76
no a samozřejmě doufám, že ti to odpuštění vody pomůže! je to hrůza, ale jak píšeš, co bychom pro to neudělaly...jsme holt ženské a ty toho vydrží 😉

misanda
autor
14. čer 2011

@aknel1976 tak to já usínala teda v osm u telky a vstávala jsem další den v deset 😀 a půl dne mi padaly víčka 😀

karusta
14. čer 2011

@aknel1976 No je to s tou vodou blbý.. možná mě ještě nechají do pondělka, uvidíme, jak to bude vypadat. I když já bych byla pomalu ráda, aby to už trochu odsáli, bolí to celý den, povolí to jen, když ležím.. A domů by mě nepustili, byla bych tam přes noc. Tam pojedu i s manželem a dcerou a oni pak pojedou dom a v pátek by pro mě zase dojeli...
@bublina09 aha, tak to joo. To už ti do toho NT uteče rychle, to si užiješ, je to prima, je vidět, prďolky 😉

aknel1976
14. čer 2011

@bublina09 tak to máš NT týden přede mnou 😉 Budu na vás myslet a držet pěsti 🙂
@karusta je to na prd s tou vodou, musí to být děs, když si od té bolesti nemůžeš nějak pomoct, ale jak píše @bublina09, my ženský vydržíme pro miminka všechno 😉 Já jak jsi psala, že právě pojedeš s malou, tak jsem se zarazila, že jedete sami. Taky budu moooc držet pěsti a pak pěkně odpočívej, ať jste vpořádku 😉 Drž se!!! 😉
@misanda noooo, tak to já mám opak, nemůžu usnout a ráno v sedm čumím do stropu 😀 😀 😀

bublina09
14. čer 2011

Holky, kdo můžetee jen se vyspěte dokud to jde..pak člověk zjistí, že vlastně spát ani nepotřebuje 😀 Mě docela zachraňuje, že si jdu občas lehnout s malým po obědě. To jsem zvědavá, jak se mi podaří ty 2, vlastně 3, režimy sladit dohromady 😕

karusta
14. čer 2011

@aknel1976 jojo, vydržet se dá hodně, to je pravda.. já sice teď tvrdím, že budu ráda, když mi to ve čtvrtek odsajou, ale na druhou stranu vím, že když mi dají na vybranou a prckům to neublíží, tak ještě raději počkám a vydržím to...Ono to většinou povolí v noci, ale včera jsem to nějak přehnala, učila jsem 4 hodiny a všude jezdila autem, dopoledne makala doma, tak jsem byla hotová..No a projevilo se to i tím, že bříško nepřestalo bolet ani v noci..Dnes jsem odučila poslední anglličtinu, tak už mi toho tolik nezbývá, tak to snad s dětičkama ještě doklepu...